Reprezentacja USA wygrała turniej AmeriCup U18, który rozegrany został w Kolumbii. W finale Amerykanki pokonała zespół Kanady, a na najniższym stopniu podium stanęła Argentyna.

Więcej
South Carolina pokonała w finale Iowa 87:75 i oprócz tytułu mistrzowskiego w sezonie 2023/2024, zanotowała również komplet zwycięstw.

Więcej
Sopron Basket po dramatycznym spotkaniu finałowym, pokonał DVTK Miskolc 73:71 i zdobył Puchar Węgier! Decydujące trafienie należało do Jeleny Brooks! Trzecie miejsce wywalczyły gospodynie z Gyor.

Więcej
Znane są już cztery drużyny jakie wezmą udział w Final Four Pucharu Węgier, który w dniach 16-17 marca 2024 odbędzie się w Gyor. W Final Four zagrają DVTK Miskolc, UNi Gyor, Sopron Basket oraz Vasas Akadémia.

Więcej
W malowniczym Rużomberku odbędzie się tegoroczna edycja Final Six Pucharu Słowacji, gdzie trofeum bronić będą „Czajki” z Pieszczan.

Więcej
Po raz drugi z rzędu Czesko-Słowacki Puchar Federacji wywalczyły Żabiny Brno, które w finale pokonały Piestanske Cajky. Na najniższym stopniu podium stanęła Slavia Banska Bystrica.

Więcej
Znane jest już miejsce oraz terminarz Pucharu Federalnego, który w 2024 roku odbędzie się w Pieszczanach. Udział w nim weźmie łącznie osiem drużyn, po cztery z Czech i Słowacji. Transmisja na tvcom.cz

Więcej
Tegoroczna edycja Final Four Pucharu Węgier odbędzie się od 16 do 18 marca w Gyor, a trofeum zdobytego w ubiegłym roku bronić będzie Sopron Basket.

Więcej
Reprezentacja Chin pokonała 73:71 Japonię i po 12 latach, ponownie sięgnęła po złote medale #AsiaCup. MVP powędrowało do Xu Han, która w meczu finałowym zapisała na swoim koncie 26 punktów oraz 10 zbiórek.

Więcej
W tegorocznej edycji #AmeriCupW weźmie udział 10 drużyn, podzielonych na dwie grupy. Tytułu z 2021 roku bronią koszykarki z USA, mające na swoim koncie również tytuł zdobyty w 2019 roku. Transmisja na courtside1891.basketball

Więcej
Zakończyła się faza grupowa turnieju #AsiaCup, który w tym roku odbywa się w Australii. Tytułu zdobytego w 2021 roku broni Japonia, która jest także głównym faworytem tegorocznej rywalizacji.

Więcej
16. edycja AmeriCup odbędzie się od 1 do 9 lipca w Meksyku, a wszystkie mecze odbędą się na legendarnej i wybudowanej w 1980 roku Domo de la Feria.  Udział w nim weźmie 10 drużyn, a tytułu mistrzowskiego bronią Stany Zjednoczone.

Więcej
Po raz 14. w historii Famila Schio zdobyła Puchar Włoch, pokonując w finale Reyer Venezia. MVP wybrana została Rhyne Howard, która zdobyła 20 punktów.

Więcej
Póki co w turnieju NCAA nie było wiele niespodzianek, jednak kolejne rundy mogą już takie przynieść. Na kogo warto zwrócić uwagę w „sweet 16”? Wszystkie mecze transmitowane są na ESPN.

Więcej
Druga edycję Pucharu Federalnego ligi czeskiej i słowackiej, wygrały czeskie Żabiny Brno. W finale zwycięzca Euroligi z 2006 roku, wysoko pokonał gospodarza turnieju z Hradca Kralove.

Więcej
Sopron Basket w wielkim stylu sięgnął po 11 w historii Puchar Węgier, pokonując w finale UNI Gyor. MVP zespołu wybrana została Ezi Magbegor, która rzuciła 10 punktów.

Więcej
W finale Pucharu Węgier niespodziewanie zagra NKA Peac, który pokonał euroligowy DVTK Miskolc. Drugi półfinał zgodnie z planem padł łupem Sopron Basket, który wysoko wygrał z UNI Gyor. Bardzo dobre spotkanie rozgrała Jelena Brooks, która rzuciła 21 punktów.

Więcej
Neptunas Klaipeda oraz Levharti Chomutov, zagrają w tegorocznym finale ligi EWBL. W finale pocieszenia spotkają się gospdodynie - SKK Polonia oraz BC Frankivsk Prykarpattya.

Więcej
Od 1997 roku Accor Arena w Paryżu, jest gospodarzem Pucharu Francji. W mogącej pomieścić 15.000 kibiców arenie, zaprezentują się dwie najlepsze drużyny wyłonione podczas meczów kwalifikacyjnych - ASVEL Lyon oraz Basket Landes.

Więcej
Drugi raz z rzędu złote medale Pucharu Czech, zgarnęły Żabiny Brno. Tak dobre wyniki zespołu z Brna to oznaka powrotu do czołówki ligi czeskiej, gdzie w poprzednim sezonie udało się dotrzeć do finału i rywalizować z ZVVZ USK Praha.

Więcej
NKA Universitas PEAC, DVTK HUN-Therm, UNI Győr oraz gospodynie z Sopronu, zagrają w Final Four Pucharu Węgier. Turniej odbędzie się 9 i 10 marca, a tytułu zdobytego przed rokiem bronić będą koszykarki z Miszkolca.

Więcej
Final Eight Pucharu Włoch od 30 marca do 1 kwietnia, odbędzie się w Campobasso. Łącznie w trzy dni rozegrane zostanie siedem spotkań, a tytułu wywalczonego w ubiegłym roku bronić będzie Famila Schio.

Więcej
Lulea Basket pokonała Norrkoping Dolphins, wygrywając tym samym Puchar Szwecji. MVP wybrana została Brooke McCarty-Williams, która w meczu finałowym zapisała na swoim koncie 17 punktów, 9 zbiórek i 7 asyst.

Więcej
Tegoroczny turniej Final Four Pucharu Szwecji, odbędzie się 28 oraz 29 stycznia w Norrköping. W kwalifikacjach odpadło 15 drużyn, a cztery będą walczyć o pierwsze w tym sezonie trofeum.

Więcej
„Czajki” w finałowym spotkaniu Pucharu Słowacji, pewnie pokonały Slavie Bańską Bystrzycę 82:57. W meczu o 3. miejsce, ubiegłoroczny triumfator - MBK Rużomberok ograł YAK Kosice.

Więcej
Chomutov – będzie gospodarzem tegorocznej edycji Final Four Pucharu Czech, który odbędzie się w dniach 25-26 lutego. W 28. edycji zagrają gospodynie - Levhartice Chomutov oraz  SBŠ Ostrava, Žabiny Brno i Slovanka.

Więcej
28 i 29 stycznia w Norrköping, odbędzie się Final Four Pucharu Szwecji. Zapewniony awans do turnieju miały gospodynie oraz zwycięzca poprzedniego turnieju. O dwa pozostałe miejsca, 18 drużyn walczyło w kwalifikacjach.

Więcej
Tegoroczny Puchar Słowacji odbędzie od 20 do 22 stycznia się w Pieszczanach, gdzie do rywalizacji stanie sześć drużyn. W ubiegłym roku najlepsze w Rużomberku, były aktualne wicemistrzynie – MBK Rużomberok.

Więcej
Tegoroczny Final Four Puchar Węgier, odbędzie się 9 i 10 marca w Sopronie. W 2022 roku zwycięzcą był DVTK HUN-Therm Miskolc, który pokonał w finale po dogrywce właśnie drużynę z Sopronu.

Więcej
Tegoroczna edycja turnieju Diplomat Cup w Pieszczanach, odbędzie się w dniach 16-17 września na parkiecie nowych mistrzyń ligi słowackiej. Udział w turnieju wezmą także BC Polkowice, Zabiny Brno oraz Ludovika Csata Budapest.