1 kolejka 03/04.10.2020
03.10.2020 16:00 Energa Toruń - Enea AZS Poznań
04.10.2020 18:00 PSI Enea Gorzów Wlkp. - KS Basket 25 Bydgoszcz
21.10.2020 19:00 CCC Polkowice - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
28.10.2020 18:00 VBW Arka Gdynia - Politechnika Gdańska
28.10.2020 18:00 CTL Zagłębie Sosnowiec - 1KS Ślęza Wrocław

2 kolejka 07.10.2020
07.10.2020 18:00 VBW Arka Gdynia - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
07.10.2020 18:30 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń
21.10.2020 19:30 Politechnika Gdańska - GTK Arka Gdynia
28.10.2020 18:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
04.11.2020 19:00 CCC Polkowice - CTL Zagłębie Sosnowiec

3 kolejka 10/13.10.2020
11.10.2020 16:00 GTK Arka Gdynia - Enea AZS Poznań     
11.10.2020 17:00 Energa Toruń - CCC Polkowice        
11.10.2020 18:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - VBW Arka Gdynia
21.10.2020 18:00 CTL Zagłębie Sosnowiec - KS Basket 25 Bydgoszcz
24.11.2020 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Politechnika Gdańska

4 kolejka 17.10.2020
18.10.2020 17:00 VBW Arka Gdynia - CTL Zagłębie Sosnowiec     
18.10.2020 18:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - Energa Toruń    
17.10.2020 17:00 1KS Ślęza Wrocław - GTK Arka Gdynia
04.11.2020 18:00 PSI Enea Gorzów Wlkp. - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin
09.12.2020 19:30 Politechnika Gdańska - Enea AZS Poznań

5 kolejka 24.10.2020
24.10.2020 17:00 1KS Ślęza Wrocław - Enea AZS Poznań     
25.10.2020 16:00 GTK Arka Gdynia - CCC Polkowice    
24.10.2020 18:00 Energa Toruń - VBW Arka Gdynia       
25.10.2020 18:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Politechnika Gdańska
09.12.2020 18:00 CTL Zagłębie Sosnowiec - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.

6 kolejka 31.10.2020
31.10.2020 17:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - CTL Zagłębie Sosnowiec 
31.10.2020 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Energa Toruń  
31.10.2020 17:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - GTK Arka Gdynia     
31.10.2020 19:00 CCC Polkowice - Enea AZS Poznań     
31.10.2020 13:30 Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław

7 kolejka 07.11.2020
03.10.2020 17:00 GTK Arka Gdynia - VBW Arka Gdynia
02.12.2020 00:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław    
04.11.2020 17:00 Enea AZS Poznań - KS Basket 25 Bydgoszcz
02.12.2020 00:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń
02.12.2020 00:00 CTL Zagłębie Sosnowiec - Politechnika Gdańska

8 kolejka 21.11.2020
21.11.2020 17:00 CTL Zagłębie Sosnowiec - Energa Toruń        
21.11.2020 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - GTK Arka Gdynia     
21.11.2020 17:00 VBW Arka Gdynia - Enea AZS Poznań     
22.11.2020 16:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław     
21.11.2020 13:00 Politechnika Gdańska - CCC Polkowice

9 kolejka 28.11.2020
28.11.2020 19:00 CCC Polkowice - KS Basket 25 Bydgoszcz     
25.11.2020 18:00 1KS Ślęza Wrocław - VBW Arka Gdynia
28.11.2020 19:30 Enea AZS Poznań - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.     
28.11.2020 16:00 GTK Arka Gdynia - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin       
29.11.2020 16:00 Politechnika Gdańska - Energa Toruń

10 kolejka 05.12.2020
05.12.2020 17:00 CTL Zagłębie Sosnowiec - GTK Arka Gdynia     
05.12.2020 16:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Enea AZS Poznań    
05.12.2020 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław
06.01.2021 18:00 VBW Arka Gdynia - CCC Polkowice
06.12.2020 15:30 Politechnika Gdańska - KS Basket 25 Bydgoszcz

11 kolejka 13.12.2020
30.12.2020 17:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - VBW Arka Gdynia
12.01.2021 19:00 CCC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.     
13.12.2020 16:00 1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin     
13.12.2020 16:00 Enea AZS Poznań - CTL Zagłębie Sosnowiec     
13.12.2020 16:00 GTK Arka Gdynia - Energa Toruń

12 kolejka 18.12.2020
20.01.2021 18:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - CCC Polkowice     
20.12.2020 16:00 Enea AZS Poznań - Energa Toruń
20.01.2021 18:00 1KS Ślęza Wrocław - CTL Zagłębie Sosnowiec     
24.02.2021 18:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - PSI Enea Gorzów Wlkp.     
23.02.2021 19:30 Politechnika Gdańska - VBW Arka Gdynia     

13 kolejka 27.12.2020
17.02.2021 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - VBW Arka Gdynia     
17.02.2021 18:00 AZS-UMCS Lublin - KS Basket 25 Bydgoszcz     
30.12.2020 18:00 CTL Zagłębie Sosnowiec - CCC Polkowice
06.01.2021 16:00 Energa Toruń - 1KS Ślęza Wrocław
21.12.2020 18:00 GTK Arka Gdynia - Politechnika Gdańska

14 kolejka 02.01.2021
03.01.2021 18:30 Enea AZS Poznań - GTK Arka Gdynia    
02.01.2021 19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń     
03.01.2021 17:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - CTL Zagłębie Sosnowiec     
03.01.2021 17:00 VBW Arka Gdynia - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin     
03.01.2021 16:00 Politechnika Gdańska - PSI Enea Gorzów Wlkp.


15 kolejka 09.01.2021
09.01.2021 18:00 AZS-UMCS Lublin - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.     
09.01.2021 17:00 CTL Zagłębie Sosnowiec - VBW Arka Gdynia     
09.01.2021 17:00 Energa Toruń - KS Basket 25 Bydgoszcz       
09.01.2021 16:00 GTK Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław     
09.01.2021 18:30 Enea AZS Poznań - Politechnika Gdańska


16 kolejka 16.01.2021
17.01.2021 18:00 Enea AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław    
16.01.2021 19:00 CCC Polkowice - GTK Arka Gdynia      
13.01.2021 18:00 VBW Arka Gdynia - Energa Toruń
16.01.2021 18:00 PSI Enea Gorzów Wlkp. - CTL Zagłębie Sosnowiec     
16.01.2021 13:00 Politechnika Gdańska - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin     

17 kolejka 23.01.2021
23.01.2021 17:00 CTL Zagłębie Sosnowiec - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin  27.01.2021 00:00 Energa Toruń - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.       
24.01.2021 16:00 GTK Arka Gdynia - KS Basket 25 Bydgoszcz     
23.01.2021 18:30 Enea AZS Poznań - CCC Polkowice     
24.01.2021 16:00 1KS Ślęza Wrocław - Politechnika Gdańska

18 kolejka 30.01.202
29.01.2021 00:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław     
29.01.2021 00:00 KS Basket 25 Bydgoszcz - Enea AZS Poznań     
27.12.2020 17:00 VBW Arka Gdynia - GTK Arka Gdynia      
29.01.2021 00:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Energa Toruń
29.01.2021 00:00 Politechnika Gdańska - CTL Zagłębie Sosnowiec

19 kolejka 13.02.2021
Energa Toruń - CTL Zagłębie Sosnowiec      
GTK Arka Gdynia - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.    
Enea AZS Poznań - VBW Arka Gdynia     
1KS Ślęza Wrocław - KS Basket 25 Bydgoszcz     
CCC Polkowice - Politechnika Gdańska     

20 kolejka 20.02.2021
KS Basket 25 Bydgoszcz - CCC Polkowice     
VBW Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław     
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Enea AZS Poznań     
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - GTK Arka Gdynia      
Politechnika Gdańska - Energa Toruń

21 kolejka 27.02.2021
GTK Arka Gdynia - CTL Zagłębie Sosnowiec     
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Enea AZS Poznań     
1KS Ślęza Wrocław - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.     
CCC Polkowice - VBW Arka Gdynia     
KS Basket 25 Bydgoszcz - Politechnika Gdańska

22 kolejka 03.03.2021
VBW Arka Gdynia - KS Basket 25 Bydgoszcz     
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice     
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław     
CTL Zagłębie Sosnowiec - Enea AZS Poznań     
Energa Toruń - GTK Arka Gdynia

***

System rozgrywek EBLK w sezonie 2020/2021

ETAP 1
- drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż)
- drużyny, które zajmą miejsca 1-8, będą uczestniczyć w etapie 2 - play-off
- drużyny, które zajmą miejsca 9-12, zakończą rywalizację w sezonie
- zespół który zajmie ostatnie miejsce traci prawo gry w EBLK w sezonie 2021/2022

ETAP 2 – PLAY-OFF
- I runda – ćwierćfinał - do trzech zwycięstw (2-2-1) w parach 1-8, 2-7, 3-6, 4-5
- zwycięzcy zagrają w II rundzie o miejsca 1-4. Pokonani kończą rywalizację w sezonie i są sklasyfikowani na miejscach 5-8 w kolejności miejsc zajętych w etapie 1

II runda – półfinał - do trzech zwycięstw (2-2-1) w parach 1/8 – 4/5 oraz 2/7 – 3/6 zwycięzcy zagrają w III rundzie – finał, pokonani grają w III rundzie – o trzecie miejsce

III runda – o trzecie miejsce - do dwóch zwycięstw (1-1-1) grają pokonani w półfinałach

III runda – finał - do trzech zwycięstw (2-2-1) grają zwycięzcy półfinałów

Terminarz ćwierćfinałów (2-2-1)
13 marca
14 marca
20 marca
ew. 21 marca
ew. 24 marca

Terminarz półfinałów (2-2-1)
27 marca
28 marca
31 marca
ew. 1 kwietnia
ew. 7 kwietnia

Terminarz meczów o 3. miejsce (1-1-1)
10 kwietnia
13 kwietnia
ew. 17 kwietnia

Terminarz meczów finałowych (2-2-1)
10 kwietnia
11 kwietnia
14 kwietnia
ew. 15 kwietnia
ew. 18 kwietnia