Kanada tydzień temu w Pradze, a teraz w Bukareszcie – była najlepszą drużyną 3x3 w kolejnym turnieju z cyklu Women’s Series. W finałowym spotkaniu ekipa z Ameryki Północnej dość łatwo poradziła sobie z Rosją, wcześniej drużyna z siostrami Plouffe w składzie pokonała kadrę Polski. Tym razem daleko za podium liderki WS – Francja.

  Więcej
Po bardzo dobrym turnieju w Pradze (2. miejsce) kadra Polski 3x3 weźmie udział w kolejnym turnieju z cyklu Women’s Master, tym razem w stolicy Rumunii – Bukareszcie. Jednakże już faza grupowa nie będzie łatwa, rywale to Francja, Hiszpania oraz gospodynie. Zmobilizowana szczególnie jest ta pierwsza kadra, która nastawiona jest tylko na "złoto".
  Więcej
To był bardzo udany turniej #3x3WS dla kadry Polski, która w finałowym dniu pokonała Hiszpanię i awansowała do wielkiego finału. W nim górą były Kanadyjki, które jednak musiały dość mocno powalczyć o wygraną. Brązowe medale dla kadry Rosji, która w fazie grupowej przegrała z Polską.

  Więcej
Kadra Polski 3x3 wygrała kolejno z Rosją, Czechami oraz Ukrainą i po raz pierwszy w historii bezpośrednio awansowała do półfinału cyklu #3x3WS. Awans awansem, jednakże wygraną z Rosją dał buzzer beater Cebulskiej, w meczu z Czechami walka była końca, a do zwycięstwa nad Ukrainą potrzebna była dogrywka.

  Więcej
Początek sierpnia otworzy turniej Women’s Series w Voiron, a zamknie go rywalizacja w Pradze. W stolicy Czech wystartuje Reprezentacja Polski, która przygotowuje się do Mistrzostw Europy 3x3 oraz zbiera cenne doświadczenie. Liderkami klasyfikacji cyklu jest Francji z dość znaczną przewagą nad Czechami oraz byłymi mistrzyniami świata z Włoch.


  Więcej
To był bardzo dobry turniej dla Francji oraz Hiszpanii, które miedzy sobą rozegrały znakomite finałowe spotkanie. Zwycięzca mógł być tylko jeden i były to gospodynie, które do wygranej poprowadziła Guapo. Kadra Polski również na długo zapamięta wyjazd do La Roschell, gdyż to właśnie tutaj pokonała w ćwierćfinale mistrzynie świata – Chinki.

  Więcej
Po pierwszym dniu turnieju WS we francuskim La Rochelle z bardzo dobrej strony pokazała się kadra Hiszpanii, która po znakomitych spotkaniach pokonała kolejno Chiny oraz Czechy. W drugiej grupie na plus Francja oraz Rosja.

  Więcej
Reprezentacja Polski po raz drugi wystąpi w turnieju z cyklu Women’s Series, który tym razem odbędzie się we francuskim La Rochelle. Rywale nie będą jednak nawet ze średniej półki i o awans z grupy będzie bardzo trudno.

  Więcej
Kadra Chin pokonała w finale WS we włoskim Lignano 18:16 Hiszpanię i tym samym, zanotowała pierwsza wygraną w całym cyklu. W półfinale drużyna z Półwyspu Iberyskiego pokonała nieoczekiwanie dobrze spisujące się Kanadyjki 17:13.

  Więcej
Francja po zaciętym i pełnym emocji spotkaniu finałowym, pokonała w Jekaterunburgu po dogrywce Rosję 15:14 i jeszcze bardziej umocniła się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej. Decydujące o wygranej trafienie oddała Toure.

  Więcej
Czeszki pokonały w finale po znakomitym spotkaniu Kanadę 21:19 i po raz pierwszy wygrały FIBA3x3 WS. Kadra Polski 3x3 zakończyła swój udział w turnieju na fazie grupowej (bilans 1-2), wygrywając tylko raz z... Czechami.


  Więcej
W Poitiers kadra Polski 3x3 w grupie B zmierzy się z Włochami, Czechami oraz Rumunią. Bezpośrednio do półfinałów  awansują zwycięzcy grup, a zespoły z miejsca 2 oraz 3 grają ze sobą systemem mieszanym w ćwierćfinale.


  Więcej

Strona 1 z 2  > >>