Runda Zasadnicza (1 kolejka)
03.10.2021 17:00 Katarzynki Toruń - Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz         
03.10.2021 17:00 VBW Arka Gdynia - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.        
03.10.2021 18:00 BC Polkowice - SKK Polonia Warszawa    
03.10.2021 17:00 CTL Zagłębie Sosnowiec - Enea AZS Politechnika Poznań          
03.10.2021 16:00 1KS Ślęza Wrocław - GTK Gdynia         

Runda Zasadnicza (2 kolejka) - 09/10.10.2021
09.10.2021 18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - GTK Gdynia          
09.10.2021 18:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław         
10.10.2021 15:00 Basket-25 Bydgoszcz - Enea AZS Politechnika Poznań          
09.10.2021 18:00 BC Polkowice - CTL Zagłębie Sosnowiec      
10.10.2021 15:00 VBW Arka Gdynia - SKK Polonia Warszawa     

Runda Zasadnicza (3 kolejka) - 16/17.10.2021
16.10.2021 15:30 SKK Polonia Warszawa - PSI Enea Gorzów Wlkp.       
16.10.2021 00:00 CTL Zagłębie Sosnowiec - VBW Arka Gdynia   
16.10.2021 00:00 Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz - BC Polkowice         
17.10.2021 17:00 Katarzynki Toruń - 1KS Ślęza Wrocław      
16.10.2021 17:00 GTK Gdynia - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin


Runda Zasadnicza (4 kolejka) - 23/24.10.2021
24.10.2021 18:00 PSI Enea Gorzów Wlkp. - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin   
23.10.2021 18:00 Katarzynki Toruń - GTK Gdynia     
24.10.2021 17:00 Enea AZS Politechnika Poznań - 1KS Ślęza Wrocław        
24.10.2021 17:00 VBW Arka Gdynia - Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz        
23.10.2021 14:00 SKK Polonia Warszawa - CTL Zagłębie Sosnowiec


Runda Zasadnicza (5 kolejka) - 30/31.10.2021
31.10.2021 17:00 CTL Zagłębie Sosnowiec - PSI Enea Gorzów Wlkp.        
31.10.2021 16:00 Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz - SKK Polonia Warszawa       
31.10.2021 17:00 1KS Ślęza Wrocław - BC Polkowice
30.10.2021 17:00 GTK Gdynia - Enea AZS Politechnika Poznań        
31.10.2021 18:00 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Katarzynki Toruń  

Runda Zasadnicza (6 kolejka) - 06.11.2021
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Katarzynki Toruń          
Enea AZS Politechnika Poznań - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin        
BC Polkowice - GTK Gdynia         
VBW Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław   
CTL Zagłębie Sosnowiec - Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz

Runda Zasadnicza (7 kolejka) - 20.11.2021
Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.   
1KS Ślęza Wrocław - SKK Polonia Warszawa      
GTK Gdynia - VBW Arka Gdynia       
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - BC Polkowice          
Katarzynki Toruń - Enea AZS Politechnika Poznań  

Runda Zasadnicza (8 kolejka) - 27.11.2021
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Enea AZS Politechnika Poznań           
BC Polkowice - Katarzynki Toruń          
VBW Arka Gdynia - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin          
SKK Polonia Warszawa - GTK Gdynia     
CTL Zagłębie Sosnowiec - 1KS Ślęza Wrocław      

Runda Zasadnicza (9 kolejka) - 04.12.2021
1KS Ślęza Wrocław - Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz          
GTK Gdynia - CTL Zagłębie Sosnowiec    
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - SKK Polonia Warszawa         
Katarzynki Toruń - VBW Arka Gdynia     
Enea AZS Politechnika Poznań - BC Polkowice         

Runda Zasadnicza (10 kolejka) - 11.12.2021
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - BC Polkowice          
VBW Arka Gdynia - Enea AZS Politechnika Poznań    
SKK Polonia Warszawa - Katarzynki Toruń       
CTL Zagłębie Sosnowiec - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin            
Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz - GTK Gdynia      

Runda Zasadnicza (11 kolejka) - 18.12.2021
1KS Ślęza Wrocław - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.        
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz       
Katarzynki Toruń - CTL Zagłębie Sosnowiec      
Enea AZS Politechnika Poznań - SKK Polonia Warszawa         
BC Polkowice - VBW Arka Gdynia   

Runda Zasadnicza (12 kolejka) - 26.12.2021
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - VBW Arka Gdynia      
SKK Polonia Warszawa - BC Polkowice       
Enea AZS Politechnika Poznań - CTL Zagłębie Sosnowiec     
Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz - Katarzynki Toruń         
GTK Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław     

Runda Zasadnicza (13 kolejka) - 29.12.2021
GTK Gdynia - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.         
1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin           
Enea AZS Politechnika Poznań - Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz         
CTL Zagłębie Sosnowiec - BC Polkowice      
SKK Polonia Warszawa - VBW Arka Gdynia       

Runda Zasadnicza (14 kolejka) - 01.01.2022
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - SKK Polonia Warszawa        
VBW Arka Gdynia - CTL Zagłębie Sosnowiec        
BC Polkowice - Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz       
1KS Ślęza Wrocław - Katarzynki Toruń    
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - GTK Gdynia     

Runda Zasadnicza (15 kolejka) - 08.01.2022
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.   
GTK Gdynia - Katarzynki Toruń       
1KS Ślęza Wrocław - Enea AZS Politechnika Poznań      
Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz - VBW Arka Gdynia          
CTL Zagłębie Sosnowiec - SKK Polonia Warszawa      

Runda Zasadnicza (16 kolejka) - 15.01.2022
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - CTL Zagłębie Sosnowiec        
SKK Polonia Warszawa - Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz         
BC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław        
Enea AZS Politechnika Poznań - GTK Gdynia      
Katarzynki Toruń - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin    

Runda Zasadnicza (17 kolejka) - 22.01.2022
Katarzynki Toruń - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.          
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - Enea AZS Politechnika Poznań        
GTK Gdynia - BC Polkowice       
1KS Ślęza Wrocław - VBW Arka Gdynia        
Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz - CTL Zagłębie Sosnowiec    

Runda Zasadnicza (18 kolejka) - 05.02.2022

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz     
SKK Polonia Warszawa - 1KS Ślęza Wrocław       
VBW Arka Gdynia - GTK Gdynia     
BC Polkowice - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin     
Enea AZS Politechnika Poznań - Katarzynki Toruń

Runda Zasadnicza (19 kolejka) - 12.02.2022
Enea AZS Politechnika Poznań - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.           
Katarzynki Toruń - BC Polkowice     
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - VBW Arka Gdynia      
GTK Gdynia - SKK Polonia Warszawa        
1KS Ślęza Wrocław - CTL Zagłębie Sosnowiec    

Runda Zasadnicza (20 kolejka) - 19.02.2022
Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław             
CTL Zagłębie Sosnowiec - GTK Gdynia     
SKK Polonia Warszawa - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin           
VBW Arka Gdynia - Katarzynki Toruń       
BC Polkowice - Enea AZS Politechnika Poznań

Runda Zasadnicza (21 kolejka) - 26.02.2022
BC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.             
Enea AZS Politechnika Poznań - VBW Arka Gdynia       
Katarzynki Toruń - SKK Polonia Warszawa         
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin - CTL Zagłębie Sosnowiec          
GTK Gdynia - Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz

Runda Zasadnicza (22 kolejka) - 06.03.2022
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza Wrocław         
Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz - Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin       
CTL Zagłębie Sosnowiec - Katarzynki Toruń        
SKK Polonia Warszawa - Enea AZS Politechnika Poznań        
VBW Arka Gdynia - BC Polkowice

ETAP 1 – SEZON ZASADNICZY
- drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż)
- drużyny, które zajmą miejsca 1-8, będą uczestniczyć w etapie 2 - play-off
- drużyny, które zajmą miejsca 9-11, zakończą rywalizację w sezonie
- zespół który zajmie ostatnie miejsce traci prawo gry w EBLK w sezonie 2022/2023

ETAP 2 – PLAY OFF
- I runda – ćwierćfinał - do trzech zwycięstw (2-2-1) w parach 1-8, 2-7, 3-6, 4-5
- zwycięzcy zagrają w II rundzie o miejsca 1-4, pokonani kończą rywalizację w sezonie i są sklasyfikowani na miejscach 5-8 w kolejności miejsc zajętych w etapie 1
- II runda – półfinał - do trzech zwycięstw (2-2-1) w parach 1/8 – 4/5 oraz 2/7 – 3/6 zwycięzcy zagrają w III rundzie – finał, pokonani grają w III rundzie – o trzecie miejsce
- III runda – o trzecie miejsce - do dwóch zwycięstw (1-1-1) grają pokonani w półfinałach
- III runda – finał - do trzech zwycięstw (2-2-1) grają zwycięzcy półfinałów