Kto zostanie MVP trzeciej edycji cyklu FIBA 3x3 Women’s Series? Wybierać można wśród 10 zawodniczek, które wybrane do tego grona zostały pod względem statystycznym.

Więcej
Kanada z bilansem 5-0 oraz łącznym 89% zwycięstw w całym cyklu, wygrała turniej finałowy FIBA 3x3 Women’s Series w Konstancy. MVP wybrana została Michelle Plouffe, która zdominowała cały turniej.

Więcej
Po I dniu rywalizacji w rumuńskiej Konstancy, bez porażki są drużyny z Kanady, Niemiec oraz USA. Bliskie awansu do fazy ćwierćfinałowej są również gospodynie, które po szalonym spotkaniu pokonały Litwę.

Więcej
W rumuńskiej Konstanta będzie tegorocznym gospodarzem turnieju finałowego cyklu FIBA 3x3 Women’s Series, który odbędzie się w dniach 17-18 września. Udział w nim weźmie osiem najlepszych drużyn, wyłonionych podczas 11 turniejów kwalifikacyjnych.Transmisja na kanale FIBA 3x3 YouTube
  Więcej
Reprezentacja Polski 3x3 w tym roku nie weźmie udziału w turnieju finałowym cyklu FIBA 3x3 Women’s Series, który odbędzie się w rumuńskiej Konstancy. Biało-czerwone rok temu zajęły bardzo wysokie  - 3. miejsce, by w 2022 nie przejść kwalifikacji i zająć 12. miejsce.

Więcej
W wielkim stylu sezon regularny cyklu FIBA 3x3 Women’s Series zakończyła Kanada, która wygrała swój trzeci tegoroczny turniej. Polska w tym roku, zajęła odległe 12. miejsce.

Więcej
Zakończyła się faza grupowa rywalizacji w ostatnim przystanku kwalifikacyjnym cyklu FIBA 3x3 Women’s Series w Montrealu, gdzie o ostatnie premiowane awansem do turnieju finałowego miejsca – walczy pięć drużyn.

Więcej
W ostatnim turnieju kwalifikacyjnym FIBA 3x3 Women’s Series rozstrzygnie się, który zespół jako ostatni zapewni sobie awans do finałowej rozgrywki. Bez szans na awans jest już Reprezentacja Polski, która nie wystąpi w Montrealu. Transmisja na kanale FIBA 3x3 YouTube

Więcej
Po raz pierwszy w cyklu FIBA 3x3 Women’s Series zwyciężyła kadra U24 Francji, pokonując w finałowym spotkaniu niemiecki Dusseldorf ZOOS. Polska po zakończeniu turnieju w Eaubonne, straciła szansę na awans do finału.

Więcej
Pierwszy STOP w tegorocznym cyklu FIBA 3x3 Women’s Series, wygrały Amerykanki. Stało się to w kanadyjskim Quebecu, po pokonaniu w finałowym spotkaniu Litwinek.

Więcej
Kolejnym przystankiem cyklu FIBA 3x3 Women’s Series będzie kanadyjski Quebec. To właśnie w drugim po Montrealu wielkości mieście, rywalizować będzie osiem drużyn. Transmisja na kanale FIBA3x3 YouTube

Więcej
Kanada zdominowała turniej w Bukareszcie i sięgnęła po druga w tym roku wygraną w cyklu FIBA 3x3 Women’s Series. MVP wybrana została Michelle Plouffe, która w meczu finałowym rzuciła 8 punktów.

Więcej
Zakończyła się faza grupowa #8 przystanku cyklu FIBA 3x3 Women’s Series w Bukareszcie, gdzie komplet zwycięstw zanotowali faworyci.

Więcej
Kolejny przystanek tegorocznego cyklu FIBA 3x3 Women’s Series zwita do Bukaresztu, a konkretnie dobrze znanego z koszykówki 3x3 – Park Lake. Swojego pierwszego zwycięstwa szukać tam będzie zespół USA, który będzie miał jednak bardzo mocnych rywali. Transmisja na kanale FIBA 3x3 YouTube

Więcej
Reprezentacja Chin 3 lata musiała czekać na zwycięstwo w cyklu FIBA 3x3 Women’s Series, a udało się tego dokonać w Pradze. Polska uplasowała się na najniższym stopniu podium.

Więcej
Kolejny przystanek cyklu FIBA 3x3 Women’s Series odbędzie się w Mongolii, a zagra w nim Reprezentacja Polski. W klasyfikacji ogólne całego cyklu, Polska zajmuje 7. miejsce – prowadzi Francja. Transmisja na kanale FIBA 3x3 YouTube

Więcej
Reprezentacja Kanady wygrała pierwszy w tym roku turniej FIBA 3x3 Women’s Series, który rozgrywany był w Edmonton. MVP powędrowało do Michelle Plouffe z Kanady, która wygrała po raz trzeci w historii od 2019 roku - wtedy turniej również odbył się w Edmonton.

Więcej
Reprezentacja Litwy po trafieniu Kamile Nacickaite, wygrała w Przdze swój pierwszy w historii turniej cyklu Women’s Series. Tytuł MVP powędrował do Moniki Grigalauskyte z Litwy! Polska z bilansem dwóch porażek, odpadła już w fazie grupowej.

Więcej
Kolejny przystanek cyklu FIBA 3x3 Women’s Series, będzie mieć miejsce w kanadyjskim Edmonton. Udział w nim weźmie osiem drużyn, a wśród nich zobaczymy m.in. mistrzynie świata z Francji czy też zespoły Niemiec, USA i Holandii. Transmisja na kanale FIBA 3x3 YouTube

Więcej
Kolejny przystanek w cyklu FIBA 3x3 Women’s Series, odbędzie się w czeskiej Pradze. Zagra w nim Reprezentacja Polski 3x3, która aby awansować do turnieju finałowego potrzebuje rankingowych punktów. Debiut w cyklu zanotuje natomiast, kolejna prywatna drużyna - Dusseldorf ZOOS. Transmisja na kanale FIBA 3x3 YouTube

Więcej
Trzecią prywatną drużyną, jaka występować będzie w cyklu FIBA 3x3 Women’s Series będzie japońsko-niemiecki Dusseldorf ZOOS. Pierwszym miejscem gdzie zaprezentuje się zespół, będzie pod koniec lipca Praga.

Więcej
W zakończonym turnieju w Bordeaux, najlepsza okazała się po raz pierwszy w tym roku – Hiszpania. Wicemistrzynie Europy w finałowym starciu pokonały Francję, a aż 12 punktów rzuciła Sandra Ygueravide!

Więcej
Zakończyła się faza grupowa kolejnego turnieju cyklu FIBA 3x3 Women’s Series, który odbywa się w Bordeaux. Do ćwierćfinałów awansowali faworyci, wśród których są m.in. kadry Łotwy, Węgier oraz Niemiec. Transmisja na kanale FIBA 3x3 YouTube

Więcej
Czwarty przystanek cyklu FIBA 3x3 Women’s Series odbędzie się we francuskim Bordeaux, a weźmie w nim udział komplet 12 drużyn. Wśród nich zobaczymy m.in. Francję, Hiszpanię, Niemcy, Litwę czy też chcące wrócić do światowej czołówki – kadrę Węgier. Transmisja na kanale FIBA 3x3 YouTube

Więcej
Po raz pierwszy w tym sezonie, na najwyższym stopniu podium w cyklu FIBA 3x3 Women’s Series stanęła drużyna Francji. „Trójkolorowe” po dogrywce pokonały kadrę U24 Holandii, a ostatecznie na 4. miejscu swój udział zakończyła Polska.

Więcej
Reprezentacja Polski 3x3 z kompletem zwycięstw, awansowała do fazy półfinałowej turnieju cyklu FIBA 3x3 Women’s Series w Ułan Bator. W półfinale jest także Rumunia, która również nie zaznała smaku porażki. Transmisja na kanale YouTube FIBA3x3

Więcej
Trzeci przystanek cyklu FIBA 3x3 Women’s Series, będzie miał miejsce w Ułan Bator. Wśród ośmiu drużyn, jest również uczestniczącą jeszcze kilka dni temu w mistrzostwach świata Reprezentacja Polski 3x3.Transmisja na kanale YouTube FIBA3x3

Więcej
Drugi turniej i druga wygrana kadry Niemiec, tym razem odniesiona w Poitiers. W finałowym starciu obrończynie tytułu z 2021 roku, pokonały zespół USA.

Więcej
Zakończyła się faza grupowa turnieju FIBA 3x3 Women’s Series w Poitiers, gdzie awans do kolejnej rundy uzyskały m.in. drużyny Turcji, Włoch oraz Węgier. Transmisja na kanale YouTube FIBA3x3

Więcej
Dzień po zakończonie Mistrzostw Świata w Poitiers, odbędzie się drugi przystanek cyklu FIBA 3x3 Women’s Series. Zagra w nich komplet 12 drużyn w tym m.in. wracające do rywalizacji Włoszki oraz Węgierki. Transmisja na kanale YouTube FIBA3x3

Więcej
Pierwszy tegoroczny turniej FIBA 3x3 Women’s Series dla kadry Niemiec, która pokonała w finale Litwę. Bardzo dobrze spisały się Polki, które ostatecznie zajęły 4. miejsce.

Więcej
Pierwszy w tym sezonie turniej cyklu FIBA 3x3 Women’s Series, odbędzie się w Tel Awiwie (Izrael) w ostatni weekend maja - zagra w nim 12 zespołów, w tym reprezentacja Polski.Transmisja na kanale YouTube FIBA3x3

Więcej
Finał czwartej edycji Ligi Narodów FIBA 3x3 oraz trzeciej edycji cyklu Women’s Series odbędzie się w rumuńskiej Konstancie od 14 do 18 września 2022 roku.

Więcej
Tegoroczna edycja cyklu FIBA 3x3 Women’s Series składała się tylko z sześciu turniejów kwalifikacyjnych oraz rywalizacji finałowej, gdzie reprezentacja Polski 3x3 zajęła bardzo dobre 3. miejsce. Jest to także poprawa 5. miejsca, jakie wywalczone zostało w 2019 roku w Kanadzie.
  Więcej
W drugim dniu turnieju finałowego w Bukareszcie, Polska wygrała mecz o 1. miejsce w grupie i w walce o finał zmierzyła się z wicemistrzyniami Europy. Sukcesu nie było, gdyż Niemki skutecznie finiszowały… wygrywając także w finale z Kanadą. MVP zgarnęła Sonja Greinacher!

Więcej
Po pierwszym dniu fazy grupowej w Bukareszcie, reprezentacja Polski z kompletem zwycięstw prowadzi w grupie B. Biało-czerwone ograły kolejno Mongolię oraz Austrię i w niedzielnym meczu z Holenderkami – zagrają o 1. miejsce. W grupie A na czele są wicemistrzynie Europy z Niemiec, wyprzedzając Kanadę.

Więcej
Już w najbliższy weekend reprezentacja Polski 3x3 weźmie udział w turnieju finałowym cyklu FIBA 3x3 Women’s Series, który odbędzie się w Bukareszcie. Udział w nim weźmie łącznie osiem drużyn, jednak zabraknie m.in. mistrzyń Europy z Hiszpanii czy też najlepszej drużyny cyklu z 2019 roku – Francji. Transmisja na kanale FIBA 3x3 YouTube

Więcej
Na fazie ćwierćfinałowej swój udział w ostatnim turnieju kwalifikacyjnym cyklu Women’s Series, zakończyła reprezentacja Polski 3x3. Pogromcą Polek były reprezentantki Austrii, które po słabym początku spotkania w końcówce były bardziej skuteczne.

Więcej
Ostatni turniej kwalifikacyjny w tegorocznym cyklu FIBA 3x3 Women’s Series, odbędzie się w Montrealu. Zagra w nim osiem (8) drużyn narodowych, w tym reprezentacja Polski 3x3. Polki w Kanadzie będą chciały przypieczętować awans do turnieju finałowego, który od będzie się w Bukareszcie.

Więcej
Na fazie ćwierćfinałowej swój udział w kolejnym turnieju cyklu FIBA 3x3 WS zakończyła reprezentacja Polski 3x3, która uległa po walce Kanadzie. Ze zwycięstwa cieszyły się Niemki, dla których była to pierwsza wygrana w całym cyklu.

Więcej
W kolejnym turnieju cyklu FIBA 3x3 Women’s Series w rumuńskiej Konstancie, przed szansą na poprawienie dorobku punktowego stają Polki. Pierwsze zadanie to wyjść z grupy, gdzie rywalami będą kadry Rosji U25 oraz Słowacji.