Nie w Indiach, nie w Chinach lecz w Austrii od 26 do 30 maja 2021 roku odbędzie się turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich w koszykówkę 3x3. Miastem - gospodarzem będzie Graz, który w tym roku być może gościć będzie także Mistrzostwa Europy 3x3 U17.

  Więcej
Igrzyska Olimpijskie, które od 24 lipca do 8 sierpnia miały odbyć się w Tokio zostany przełożone z powodu pandemii koronawirusa na 2021 rok. Premier Japonii Shinzo Abe przekazał, że osiągnął porozumienie z prezydentem Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego, Thomasem Bachem, by przełożyć wydarzenie na przyszły rok. Nową datą IO jest 23 lipca - 8 sierpnia.

  Więcej
Z powodu epidemii koronawirusa odwołany został turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimijskich, który odbyć się miał od 18 do 23 marca w Bengaluru (Indie). Przypomnijmy, iż początkowo turniej miał się odbyć w New Delhi.

  Więcej
Od 18 do 22 marca br. w Indiach (Bangalore) odbędzie się turniej kwalifikacyjny 3x3 do Igrzysk Olimpijskich, które na przełomie lipca oraz sierpnia odbędą się w Tokio. W Indiach awans na nie wywalczą 3 najlepsze drużyny, a kolejną i ostatnią szansą awansu będzie turniej w kwietniu w Budapeszcie.

  Więcej