Mecz Gwiazd: Głosowanie trwa!

Dodano: 30.05.2016, 18:19


Do 3 czerwca można oddawać swoje głosy na zawodniczki, którze już 25 czerwca wybiegną w pierwszych piątkach zespołów podczas Meczu Gwiazd POZKosz w hali Gdyńskiego Centrum Sportu. Portal KoszykowkaKobiet.pl - partner Meczu Gwiazd POZKosz.

Głosowanie tradycyjnie trwa na stronie Meczu Gwiazd POZKosz aby oddać głos należy wskazać pięć zawodniczek do każdej drużyny, a następnie podać swój adres e-mail. Na podamy w forlumarzu adres e-mail zostanie wysłana wiadomość i dopiero po potwierdzeniu głos zostanie zaliczony.

Przypominamy, że w tym roku zespoły w meczu juniorek poprowadzą: Magdalena Szymkiewicz i Monika Ciecierska (Wschód) oraz Karolina Wieczorek i Łukasz Nieleszczuk (Zachód).Mecz Gwiazd POZKosz to również konkursy - rzutów za trzy punkty, trójka z trzech pozycji. Do udziału w konkursach zapraszamy wszystkich chętnych - szczegółowe informacje dotyczące zgłoszeń znajdują się TUTAJ. Termin zgłoszeń do konkursów upływa 19 czerwca, w przypadku dużej liczby zgłoszeń organizatorzy zastrzegają możliwość organizacji kwalifikacji w godzinach porannych 25 czerwca. Nagrody w konkursach podczas Meczu Gwiazd już po raz trzeci ufunduje Basketmania.pl.