Zostań trenerem drużyny Gwiazd!

Dodano: 16.01.2014, 14:29


Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w konkursie, w którym główną nagrodą jest DOŁĄCZENIE DO SZTABU TRENERSKIEGO DRUŻYNY ZAGRANICZNYCH GWIAZD BASKET LIGI KOBIET!



Co trzeba zrobić, aby mieć szansę na wygraną?

WYTYPUJ SKŁAD REPREZENTACJI POLSKI NA MECZ GWIAZD!

Poniżej znajduje się lista zawodniczek na co dzień występujących w Basket Lidze Kobiet!

Zwycięzcą zostanie ta osoba, która z podanej listy najcelniej odgadnie powołaną „dwunastkę”!

W przypadku więcej niż jednej prawidłowej odpowiedzi nastąpi losowanie zwycięzcy.
W przypadku braku pełnej poprawnej odpowiedzi (np. 11 celnych typowań z 12) zwycięży najbliższa odpowiedź.

Na odpowiedzi czekamy do środy 22 stycznia do godz. 12:00 !

Odpowiedzi prosimy wysyłać mailowo na adres bigdyniassa@gmail.com bądź zamieszczać pod wpisem o konkursie na facebooku www.facebook.com/BIGdyniaSSA.

Zapraszamy do zabawy!


Rozgrywające:

Cebulska Martyna
Dźwigalska Katarzyna
Gajda Agata
Idczak Weronika
Kopciuch Adriana
Krajewska Katarzyna
Krzyżaniak Milena
Libertowska Marta
Łabuz Joanna
Malinowska Magdalena
Małaszewska Natalia
Pawlak Paulina
Pietrzak Anna
Rzeźnik Magdalena
Walczak Daria
Zając Karolina 

Rozgrywające/rzucające:

Bednarek Alicja
Duszkiewicz Marianna
Kućko Julia
Kułaga Agnieszka
Owczarzak Dominika
Szlachta Karolina 

Rzucające:

Adamowicz Julia
Baryło Magda
Fiejdasz Karolina
Flisikowska Agata
Gurzęda Anna
Jakubiuk Anna
Jeziorna Justyna
Krawiec Monika
Krężel Katarzyna
Losi Magdalena
Maruszczak J ustyna
Motyl Katarzyna
Mowlik Elżbieta
Niedziółka Paulina
Okonek Ewelina
Paździerska Elżbieta
Puss Karolina
Radwan Magdalena
Ratajczak Róża
Skorek Magdalena
Sługocka Hanna
Sobek Natalia
Szybała Karina
Tomiałowicz Olivia
Trębicka Claudia

Rzucająca/niska skrzydłowa:

Horodeńska Eliza
Kaźmierczak Magdalena
Maj Monika
Misiuda Katarzyna
Stelmach Daria 

Niska skrzydłowa:

Czarnodolska Klaudia
Dziwulska Daria
Hertmanowska Magdalena
Kaja Aleksandra
Laskowska Martyna
Lewna Julia
Makowska Agnieszka
Mańkowska Marta
Misiek Paulina
Morawiec Aldona
Puter Magdalena
Sosnowska Klaudia
Szott-Hejmej Agnieszka
Wieczyńska Marta
Zielonka Justyna 

Niska / silna skrzydłowa:

Darnikowska Kaja
Mieloszyńska-Zwolak Daria
Niedźwiedzka Klaudia
Płóciennik Iwona
Szemraj Anita
Tłumak Emilia
Witkowska Alicja
Pawlak Aleksandra
Silna skrzydłowa:

Faleńczyk Edyta
Gala Ewelina
Jaskólska Oliwia
Jaworska Beata
Jaworska Katarzyna
Kaczmarczyk Agnieszka
Kotnis Aneta
Kukiełko Adriana
Leciejewska Magdalena
Paranowska Beata
Stasiuk Martyna
Szczepanik Agata
Walich Joanna
Wilk Karolina
Zapart Wiktoria
Żurowska Justyna

Silna skrzydłowa/ środkowa:

Gulak-Lipka Patrycja
Koc Martyna
Kuncewicz Anna
Miłoszewska Dominika
Misiuk Małgorzata
Rozwadowska Paulina
Stelmach Martyna

Środkowe:

Jujka Marta
Kędzia Joanna
Kuras Angelika
Majewska Agnieszka
Mrozińska Natalia
Piekarska Izabela
Szajtauer Magdalena
Szymczak-Górzyńska Joanna