Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny

Play - off 2016/2017


I runda play-off - 1 mecz - 18.03.2017 (best-off-three)
18.03.2017 18:00 Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia
19.03.2017 17:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz
18.03.2017 18:00 InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice
18.03.2017 18:00 Wisła Can-Pack Kraków - AZS-UMCS Lublin

2 mecz - 19.03.2017
19.03.2017 18:30 Ślęza Wrocław - Basket 90 Gdynia
20.03.2017 18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz
19.03.2017 18:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice
19.03.2017 18:00 Wisła Can-Pack Kraków - AZS-UMCS Lublin

3 mecz - 25.03.2017
25.03.2017 16:00 Basket 90 Gdynia - Ślęza Wrocław
25.03.2017 17:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Can-Pack Kraków
25.03.2017 17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń
25.03.2017 19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp.

4 mecz - 26.03.2017
26.03.2017 18:00 Basket 90 Gdynia - Ślęza Wrocław
26.03.2017 18:00 AZS-UMCS Lublin - Wisła Can-Pack Kraków
26.03.2017 17:00 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń
26.03.2017 19:00 CCC Polkowice - AZS AJP Gorzów Wlkp.

5 mecz - 29.03.2017
29.03.2017 18:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz
29.03.2017 19:00 AZS AJP Gorzów Wlkp. - CCC Polkowice
29.03.2017 18:00 Wisła Can-Pack Kraków - AZS-UMCS Lublin

II runda play-off - 1 mecz 1.04.2017 (best-off-three)
01.04.2017 19:00 Ślęza Wrocław - CCC Polkowice
01.04.2017 18:00 Wisła Can-Pack Kraków - Artego Bydgoszcz

2 mecz - 02.04.2017
02.04.2017 17:40 Ślęza Wrocław - CCC Polkowice
02.04.2017 18:00 Wisła Can-Pack Kraków - Artego Bydgoszcz

3 mecz - 08.04.2017
08.04.2017 17:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Can-Pack Kraków
08.04.2017 19:00 CCC Polkowice - Ślęza Wrocław

4 mecz - 09.04.2017
09.04.2017 17:00 Artego Bydgoszcz - Wisła Can-Pack Kraków
09.04.2017 19:00 CCC Polkowice - Ślęza Wrocław

5 mecz - 12.04.2017
12.04.2017 19:00 Ślęza Wrocław - CCC Polkowice

finał (best-off-three)
19.04.2017 18:45 Ślęza Wrocław - Wisła Can - Pack Kraków
20.04.2017 18:45 Ślęza Wrocław - Wisła Can - Pack Kraków
29.04.2017 14:00 Wisła Can - Pack Kraków - Ślęza Wrocław
30.04.2017 18:30 Wisła Can - Pack Kraków - Ślęza Wrocław
03.05.2017 16.30 Ślęza Wrocław - Wisła Can - Pack Kraków

mecz o 3 miejsce (best-off-three)
19.04.2017 19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz
20.04.2017 19:00 CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz
23.04.2017 18:30 Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice

System rozgrywek - sezon 2016/2017


W rozgrywkach bierze udział 12 drużyn. Rozgrywki będą prowadzone w dwóch etapach.

ETAP 1

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Drużyny, które zajmą miejsca 1-8, będą uczestniczyć w Etapie 2 – play-off. Drużyny, które zajmą miejsca 9-12, zakończą rywalizację w sezonie.

ETAP 2 – PLAY-OFF

I runda – ćwierćfinał - do trzech zwycięstw (2-2-1) w parach 1-8, 2-7, 3-6, 4-5

Zwycięzcy zagrają w II rundzie o miejsca 1-4. Pokonani kończą rywalizację w sezonie i są klasyfikowani w kolejności miejsc zajętych w Etapie 1.

II runda – półfinał - do trzech zwycięstw (2-2-1) w parach 1/8 - 4/5 oraz 2/7 - 3/6

Zwycięzcy zagrają w III rundzie - finał, pokonani grają w III rundzie - o trzecie miejsce.

III runda – finał - do trzech zwycięstw (2-2-1) grają zwycięzcy półfinałów

Drużyna zwycięska uzyskuje tytuł Mistrza Polski.

III runda – o trzecie miejsce - do trzech zwycięstw (2-2-1) grają przegrani półfinałów

http://www.koszykowkakobiet.pl/news/3539/70/Tauron-Basket-Liga-Kobiet---final.html

Sezon zasadniczy 2017/2018


1 kolejka

2 kolejka

3 kolejka

4 kolejka

5 kolejka

6 kolejka

7 kolejka

8 kolejka

9 kolejka

10 kolejka

11 kolejka

runda rewanżowa - 12 kolejka

13 kolejka

14 kolejka

15 kolejka

16 kolejka

17 kolejka

18 kolejka

19 kolejka

20 kolejka

21 kolejka

22 kolejka

http://www.koszykowkakobiet.pl/news/3539/70/Tauron-Basket-Liga-Kobiet---final.html