1 kolejka 04/07.10.2018
04.10.2018 18:00
TV Arka Gdynia - PGE MKK Siedlce
06.10.2018 19:00 Pszczółka AZS UMCS Lublin - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski    
06.10.2018 18:00 Enea AZS Poznań - 1KS Ślęza Wrocław    
06.10.2018 17:00
TV Wisła CanPack Kraków - Sunreef Yachts Politechnika Gdańska 
19.12.2018 19:00 Energa Toruń - Artego Bydgoszcz
07.10.2018 19:00
CCC Polkowice - Widzew Łódź

2 kolejka 11/14.10.2018
14.10.2018 19:00 CCC Polkowice - Energa Toruń 
11.10.2018 18:30 Artego Bydgoszcz - Enea AZS Poznań
13.10.2018 19:10 TV InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski - AZS Lublin
14.10.2018 17:00 Sunreef Yachts Politechnika Gdańska - 1KS Ślęza Wrocław  
14.10.2018 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Arka Gdynia
13.10.2018 16:30 Widzew Łódź - PGE MKK Siedlce

3 kolejka 17.10.2018
17.10.2018 18:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - PGE MKK Siedlce    
17.10.2018 18:00 Arka Gdynia - InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski  
17.10.2018 18:00 Pszczółka AZS UMCS Lublin - Wisła CanPack Kraków    
17.10.2018 18:00 Widzew Łódź - Energa Toruń 
17.10.2018 18:00 Enea AZS Poznań - CCC Polkowice    
17.10.2018 20:30 Sunreef Yachts Politechnika Gdańska - Artego Bydgoszcz

4 kolejka 20/21.10.2018
20.10.2018 19:00 CCC Polkowice - Sunreef Yachts Politechnika Gdańska    
21.10.2018 17:00 Enea AZS Poznań - Energa Toruń   
21.10.2018 17:10 1KS Ślęza Wrocław - Pszczółka AZS UMCS Lublin    
21.10.2018 18:00 Widzew Łódź - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski    
21.10.2018 18:00 InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski - PGE MKK Siedlce  
21.10.2018 15:00 Wisła CanPack Kraków -
Arka Gdynia

5 kolejka 27/28.10.2018
28.10.2018 15:00 (TV) Arka Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław  
27.10.2018 18:00 PGE MKK Siedlce - Wisła CanPack Kraków
28.10.2018 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wlkp. - InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.   
27.10.2018 17:00 (TV) Sunreef Yachts Politechnika Gdańska - Energa Toruń   
27.10.2018 19:00 Pszczółka AZS UMCS Lublin - Artego Bydgoszcz   
27.10.2018 15:10 Enea AZS Poznań - Widzew Łódź


6 kolejka 03/04.11.2018
03.11.2018 18:00 Sunreef Yachts Politechnika Gdańska - Enea AZS Poznań
04.11.2018 18:00 CCC Polkowice - Pszczółka AZS UMCS Lublin   
03.11.2018 18:00 1KS Ślęza Wrocław - PGE MKK Siedlce
04.11.2018 15:10 Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia
04.11.2018 16:00 Wisła CanPack Kraków - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski    
04.11.2018 18:00 Widzew Łódź - InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski

7 kolejka – 10/11.11.2018
11.11.2018 18:00 InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski - Wisła CanPack Kraków
10.11.2018 17:30 Arka Gdynia - CCC Polkowice    
10.11.2018 18:00 PGE MKK Siedlce - Artego Bydgoszcz   
10.11.2018 15:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław    
10.11.2018 15:00 Pszczółka AZS UMCS Lublin - Energa Toruń   
10.11.2018 15:10 (TV) Sunreef Yachts Politechnika Gdańska - Widzew Łódź

8 kolejka – 24/25.11.2018
25.11.2018 15:10 (TV) Energa Toruń - Arka Gdynia
24.11.2018 18:00 Enea AZS Poznań - Pszczółka AZS UMCS Lublin  
25.11.2018 17:00 Artego Bydgoszcz - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski   
24.11.2018 19:00 CCC Polkowice - PGE MKK Siedlce    
25.11.2018  17:00 1KS Ślęza Wrocław - InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski    
25.11.2018 18:00 Widzew Łódź - Wisła CanPack Kraków

9 kolejka – 01/02.12.2018
02.12.2018  18:00 InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz  
02.12.2018 15:10 (TV) 1KS Ślęza Wrocław - Wisła CanPack Kraków
01.12.2018 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - CCC Polkowice
01.12.2018 15:00 Arka Gdynia - Enea AZS Poznań
02.12.2018 18:00 PGE MKK Siedlce - Energa Toruń

01.12.2018 18:00 Pszczółka AZS UMCS Lublin - Sunreef Yachts Politechnika Gdańska

10 kolejka – 08/09.12.2018
09.12.2018 18:00 Sunreef Yachts Politechnika Gdańska - Arka Gdynia
08.12.2018 18:00 Energa Toruń - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski
08.12.2018 18:00 Enea AZS Poznań - PGE MKK Siedlce
09.12.2018 15:10 (TV) CCC Polkowice - InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.   
09.12.2018 18:00 Widzew Łódź - 1KS Ślęza Wrocław   
09.12.2018 18:00 Artego Bydgoszcz - Wisła CanPack Kraków

11 kolejka – 15/16.12.2018
16.12.2018 17:00 1KS Ślęza Wrocław - Artego Bydgoszcz
15.12.2018 15:10 (TV) CCC Polkowice - Wisła CanPack Kraków
15.12.2018 17:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Enea AZS Poznań
16.12.2018 18:00 InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski - Energa Toruń    
15.12.2018 16:00 PGE MKK Siedlce - Sunreef Yachts Politechnika Gdańska
15.12.2018 19:00 Pszczółka AZS UMCS Lublin - Widzew Łódź

12 kolejka – 21/22.12.2018
21.12.2018 18:00 Pszczółka AZS UMCS Lublin - Arka Gdynia
22.12.2018 15:00 Sunreef Yachts Politechnika Gdańska - TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
22.12.2018 18:00 Energa Toruń - Wisła CanPack Kraków    
22.12.2018 18:00 Enea AZS Poznań - InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
22.12.2018 18:00 Widzew Łódź - Artego Bydgoszcz    
22.12.2018 18:00 CCC Polkowice - 1KS Ślęza Wrocław

13 kolejka – 05/06.01.2019
06.01.2019 18:00 Arka Gdynia - Widzew Łódź   
06.01.2019 16:00 PGE MKK Siedlce - Pszczółka AZS UMCS Lublin    
06.01.2019 18:00 (TV) InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. - Sunreef Yachts Politechnika Gdańska    
06.01.2019 16:00 Wisła CanPack Kraków - Enea AZS Poznań    
06.01.2019 16:00 1KS Ślęza Wrocław - Energa Toruń    
06.01.2019 15:10 (TV) Artego Bydgoszcz - CCC Polkowice

14 kolejka – 12/13.01.2019
12.01.2019 18:00 Widzew Łódź - CCC Polkowice
13.01.2019 18:30 Artego Bydgoszcz - Energa Toruń    
13.01.2019 16:00 1KS Ślęza Wrocław - Enea AZS Poznań    
12.01.2019 18:00 Sunreef Yachts Politechnika Gdańska - Wisła CanPack Kraków
13.01.2019 20:00 TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Pszczółka AZS UMCS Lublin    
13.01.2019 16:00 PGE MKK Siedlce -
Arka Gdynia

15 kolejka – 26/27.01 - 06.03.2019
26.01.2019 17:00 PGE MKK Siedlce - Widzew Łódź  
27.01.2019 15:00 Arka Gdynia - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski    
26.01.2019 18:00 AZS UMCS Lublin - InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
26.01.2019 17:00 Ślęza Wrocław - Sunreef Yachts Politechnika Gdańska  
06.03.2019 18:30 Enea AZS Poznań - Artego Bydgoszcz  
26.01.2019 18:00 Energa Toruń - CCC Polkowice

16 kolejka – 02.02.2019
Widzew Łódź - Energa Toruń   
CCC Polkowice - Enea AZS Poznań   
Artego Bydgoszcz - Sunreef Yachts Politechnika Gdańska   
Wisła CanPack Kraków - Pszczółka AZS UMCS Lublin   
InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski -
Arka Gdynia
PGE MKK Siedlce - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski   

17 kolejka – 09.02.2019
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Widzew Łódź    
PGE MKK Siedlce - InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski   
Arka Gdynia - Wisła CanPack Kraków   
Pszczółka AZS UMCS Lublin - 1KS Ślęza Wrocław    
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska - CCC Polkowice   
Enea AZS Poznań - Energa Toruń   

18 kolejka – 16.02.2019
Widzew Łódź - Enea AZS Poznań    
Energa Toruń - Sunreef Yachts Politechnika Gdańska    
Artego Bydgoszcz - Pszczółka AZS UMCS Lublin    
1KS Ślęza Wrocław -
Arka Gdynia
Wisła CanPack Kraków - PGE MKK Siedlce    
InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski    

19 kolejka – 23.02.2019
InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski - Widzew Łódź   
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Wisła CanPack Kraków   
PGE MKK Siedlce - 1KS Ślęza Wrocław   
Arka Gdynia - Artego Bydgoszcz   
Pszczółka AZS UMCS Lublin - CCC Polkowice   
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska - Enea AZS Poznań    

20 kolejka – 27.02.2019
Widzew Łódź - Sunreef Yachts Politechnika Gdańska    
Energa Toruń - Pszczółka AZS UMCS Lublin    
CCC Polkowice -
Arka Gdynia
Artego Bydgoszcz - PGE MKK Siedlce   
1KS Ślęza Wrocław - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski   
Wisła CanPack Kraków - InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski   

21 kolejka – 02.03.2019
Wisła CanPack Kraków - Widzew Łódź   
InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski - 1KS Ślęza Wrocław    
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Artego Bydgoszcz    
PGE MKK Siedlce - CCC Polkowice   
Arka Gdynia - Energa Toruń  
Pszczółka AZS UMCS Lublin - Enea AZS Poznań    

22 kolejka – 09.03.2019
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska - Pszczółka AZS UMCS Lublin  
Enea AZS Poznań -
Arka Gdynia
Energa Toruń - PGE MKK Siedlce 
CCC Polkowice - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski    
Artego Bydgoszcz - InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski    
1KS Ślęza Wrocław - Wisła CanPack Kraków  

23 kolejka – 16.03.2019
1KS Ślęza Wrocław - Widzew Łódź    
Wisła CanPack Kraków - Artego Bydgoszcz    
InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski - CCC Polkowice    
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Energa Toruń   
PGE MKK Siedlce - Enea AZS Poznań   
Arka Gdynia - Sunreef Yachts Politechnika Gdańska    

24 kolejka – 23.03.2019
Widzew Łódź - Pszczółka AZS UMCS Lublin    
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska - PGE MKK Siedlce    
Enea AZS Poznań - TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski    
Energa Toruń - InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski   
CCC Polkowice - Wisła CanPack Kraków    
Artego Bydgoszcz - 1KS Ślęza Wrocław    

25 kolejka – 27.03.2019
Artego Bydgoszcz - Widzew Łódź   
1KS Ślęza Wrocław - CCC Polkowice 
Wisła CanPack Kraków - Energa Toruń    
InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski - Enea AZS Poznań    
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Sunreef Yachts Politechnika Gdańska    
Arka Gdynia - Pszczółka AZS UMCS Lublin   

26 kolejka – 30.03.2019
Widzew Łódź - Arka Gdynia
Pszczółka AZS UMCS Lublin - PGE MKK Siedlce    
Sunreef Yachts Politechnika Gdańska - InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski   
Enea AZS Poznań - Wisła CanPack Kraków    
Energa Toruń -
1KS Ślęza Wrocław
CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz

System rozgrywek


W rozgrywkach bierze udział 13 drużyn. Rozgrywki będą prowadzone w dwóch etapach.

ETAP 1
Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż).
Drużyny, które zajmą miejsca 1-8, będą uczestniczyć w Etapie 2 - play-off.
Drużyny, które zajmą miejsca 9-13, zakończą rywalizację w sezonie.

ETAP 2 – PLAY-OFF
I runda – ćwierćfinał - do trzech zwycięstw (2-2-1) w parach 1-8, 2-7, 3-6, 4-5
Zwycięzcy zagrają w II rundzie o miejsca 1-4. Pokonani kończą rywalizację w sezonie i są sklasyfikowani na miejscach 5-8 w kolejności miejsc zajętych w Etapie 1.

II runda – półfinał - do trzech zwycięstw (2-2-1) w parach 1/8 – 4/5 oraz 2/7 – 3/6
zwycięzcy zagrają w III rundzie – finał, pokonani grają w III rundzie – o trzecie miejsce.

III runda – finał - do trzech zwycięstw (2-2-1) grają zwycięzcy półfinałów.

Drużyna zwycięska uzyskuje tytuł Mistrza Polski.

III runda – o trzecie miejsce - do dwóch zwycięstw (1-1-1) grają pokonani w półfinałach.
http://www.koszykowkakobiet.pl/news/3539/70/Tauron-Basket-Liga-Kobiet---final.html