Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny

Wisła Can-Pack Kraków w grupie B z m.in. UMMC Jekaterynburgiem, Fenerbahce Stambuł i Nadieżdą Orenburg. W przypadku wygranej z drużyną Piešťanské Čajky  koszykarki Polkowic znajdą się w grupie A z m.in. obrońcą tytułu Dynamem Kursk, ZVVZ USK Pragą czy też Galatasaray Stambuł.

Więcej
Znamy już koszyki z jakich losowane będą drużyny do rozgrywek Euroligi. Wisła Can-Pack Kraków trafiła do koszyka (6), podobnie jak belgijski Castors Braine. W przypadku wygranej z drużyną Piešťanské Čajky, z (8) losowane będa koszykarki z CCC Polkowice. Losowanie już jutro w Monachium. Transmisja TV
  Więcej
W finale Fenerbahce Stambuł wróciło do gry w IV kwarcie, lecz seria 15:0 koszykarek z Kurska zakończyła finałową rywalizację. Koszykarki ZVVZ USK Praga podobnie jak w półfinale pokazały się z dobrej strony i były o krok od wygranej. Porażka 63:68 po dobrej grze z UMMC wstydu nie przynosi i po raz kolejny pokazuje, iż zasłużenie USK znajduje się w „najlepszej” czwórce Europy.

Więcej
Fenerbahce Stambuł po bardzo dobrym spotkaniu pokonało 70:61 faworyzowany UMMC Jekaterynburg i tym samym zagra w niedzielnym finale z Dynamem Kursk. Koszykarki z Kurska dopiero po pełnym walki przez 40 minut spotkaniu pokonały po dogrywce USK Pragę.
  Więcej
Od 14 do 16 kwietnia br. w odległym Jekateryburgu odbędzie się Final Four Euroligi. Tytułu bronią gospodynie – UMMC, a za rywali będą miały ZVVZ USK Pragę, Fenerbahce Stambuł oraz Dynamo Kursk. Transmisja TV

Więcej
ZVVZ USK Praga pokonała w decydującym o awansie do Final Four spotkaniu Nadieżdę Orenburg 70:57! W drugim spotkaniu Fenerbahce po zaciętym spotkaniu pokonało Avenidę Salamankę i również wywalczyło awans. Transmisja TV

Więcej
Osiem drużyn rozstawionych według miejsc zajętych na zakończenie fazy grupowej, rywalizować będzie o awans do turnieju Final Four (14-16 kwietnia br.). Gospodarza turnieju poznany po wyłonieniu finałowej czwórki. Rywalizacja toczy się do dwóch zwycięstw. Tytułu wywalczonego rok temu w Stambule, broni potężny UMMC Jekaterynburg (wygrana w finale z Nadieżdą Orenburg 72:69). Transmisja TV
  Więcej
Wisła Can-Pack Kraków wygrała w ostatniej kolejce z BLMA 77:61 i zakończyła euroligowe zmagania awansem do EuroCup. CCC poległo pod Uralem 57:94 i powrót na europejskie parkiety zakończyło na ostatniej pozycji w grupie B. Famila Schio dzięki wygranej z USK Praga i jednoczesnej porażce BLMA wywalczyło awans w ostatniej kolejce.  Transmisja TV

Więcej
Gidden, Kobryn oraz Ygueravide poprowadziły mistrza Polski do ważnej wygranej z Mersin 83:74. W grupie B, CCC Polkowice pokonało ESBV Lille w ostatnim meczu we własnej hali w tym sezonie. Aż 3 dogrywki były potrzebne aby Hatay wygrało w Sopronie - (98:95), Courtney Paris rzuciła 33 punkty i zebrała 28 piłek z tablicy. Transmisja TV

Więcej
W Stambule niespodziani nie było. Po słabej III kwarcie mistrz Polski przegrał z Fenerbahce 60:71. Także w Turcji grało CCC, które przegrało... 54:58. Pewne awansu do fazy play-off są już drużyny z Jekaterynburga, Kurska oraz Pragi. Transmisja TV
  Więcej
Po Pucharze Polski, czas na emocje związane z Euroligą. CCC Polkowice powalczyło o drugą wygraną na własnym parkiecie z Avenidą Salamanką, lecz ostatecznie przegrało 71:75. Wisła Can-Pack natomiast pokonała drużynę z Gyor 66:47. Transmisja TV
  Więcej
W dalekim i mroźnym Orenburgu, CCC Polkowice pokonały słabo spisującą się ostatnio Nadieżdę 60:50 i tym samym zanotowały pierwszą wygraną w Eurolidze. Wygrała także USK Praga jak i Avenida Salamanka. Porażki w Schio doznały koszykarki Wisły Can-Pack. Transmisja TV