„Pomarańczowe” w ostatnich spotkaniach wyglądały dobrze, co napawa optymizmem przed wyjazdowym spotkaniem z Castors Braine (środa, godz. 20:30). CCC nie może już sobie pozwolić na porażkę, gdyż do gry „wróciła” Nadieżda Orenburg i zajmuje ostatnie premiowane awansem miejsce. W innych spotkaniach ciekawie zapowiada się walka Bourges z USK Pragą (godz. 20:00), Avenidy z TTT (godz. 20:30), czy też w czwartek Sopronu z Fenerbahce (godz. 18:00). Tak było w III kolejce Euroligi. Transmisja TV

Więcej
CCC Polkowice nie przestraszło sie rywala i dzielnie walczyło przez pełne 40 minut z UMMC. Ostatecznie "Pomarańczowe" uległy 64:69, jednak pozostawiły po sobie bardzo pozytywne wrażenie. W innych meczach USK Praha przegrała po raz drugi z rzędu we własnej hali, tym razem z Famila Schio, a... drugi raz z rzędu wygrała Nadieżda Orenburg - tym razem z Bourges Basket. Tak było w II kolejce Euroligi Transmisja TV

Więcej
CCC Polkowice po bardzo słabej ostatniej kwarcie przegrało ponownie z Bourges Basket, tym razem 65:76. ZVVZ USK Praga uległa po 50 minutach gry Nadieżdy Orenburg, a Fenerbahce Stambuł dośc długo musiało walczyć o korzystny wynik z Olympiakosem. W Kursku bardzo dobry mecz rozegrała TTT Ryga, lecz ostatecznie uległa drużynie Lucasa Mondelo 70:73.  Tak było w I kolejce Euroligi Transmisja TV

Więcej
Bardzo słaba pierwsza połowa w wykonaniu CCC dała dość znaczną przegraną w Pradze z USK 53:78. U rywalek bardzo dobrze zagrała Marija Rezan (12 punktów oraz 14 zbiórek), w CCC tylko Hayes i Kizer rzuciły więcej niż 10 "oczek" (odpowiednio 17 i 12). W Stambule Carolo postawiło się Fenerbahce, jednak ostatecznie uległo 75:84. Ciekawie było również w Sopronie, gdzie gospodynie grające ostatnią kwartę z trenerem na trybunach pokonały TTT. Transmisja TV

Więcej
Mistrz Polski nie dał żadnych szans rosyjskiej Nadieżdy i pewnie wygrał 70:36, jednak w ostatniej kwarcie oba zespoły rzuciły łącznie zaledwie 12 punktów. W CCC liderką była Kizer (16 punktów), a 10 dodała Thomas. W pozostałych meczach ZVVZ USK rozgromiła na wyjeździe Castors Braine, a Dynamo Kursk po walce przez pełne 40 minut pokonało w Salamace Avenide. Ogromna niespodzianka w Rydze, gdzie TTT pokonało Fenerbahce.  Transmisja TV

Więcej
Mistrz Polski z Polkowic w 5. kolejce Euroligi zmierzył się z „czerwoną latarnią” grupy A – Famila Schio. Wyrównane spotkanie padło łupem CCC, które lepiej zagrało końcówkę meczu. Liderką była Tiffany Hayes (16pkt), jednak dobrze zagrała także Styliani Kaltsidou (13pkt oraz 7zb). Dużo ciężej miał UMMC, który dopiero po... dogrywce wygrał we Francji z Bourges. Drugi z rosyjskich gigantów - Dynamo, także musiało walczyć o zwycięstwo w Sopronie.  Transmisja TV
  Więcej
Mistrz Polski prowadził różnicą 18 punktów po 20 minutach gry z ESBVA-LA, jednak druga połowa to szaleńcza obrona gospodyń dająca nawet prowadzenie... Ostatecznie bohaterką CCC została Temi Fagbenle blokując rzut Bremont. Nie udał się wyjazd USK Pragi do Jekaterynburga, porażkę 59:87 po słabej grze trzeba czym prędzej zapomnieć. Znakomite widowisko w Kursku, gdzie Fenerbahce w ostatniej kwarcie zanotowało fragment 12:2, jednak ostatecznie przegrało jednym "oczkiem". #Transmisja TV

Więcej
Mistrz Polski nie miał problemów z wygraną nad Castors Braine 71:52, głównie dzięki dobrej dyspozycji Tiffany Hayes - 23 punkty. W Pradze USK pokonała 88:80 Bourges Basket, a Alysha Thomas rzuciła 22 punkty oraz zebrała 8 piłek. Dobrze zagrała także Katerina Elhotova (18 punktów). W Stambule Sopron do końca walczył z Fenerbahce, lecz w końcówce zabrakło skuteczności. Transmisja TV

Więcej
CCC dośc długo było w grze przeciwko UMMC, jednak końcówka całkowicie należała do grających w dniu dzisiejszym niezwykle ospale gospodyń. W dalekiej Turcji (Hatay) TTT Ryga stoczyła kolejny zacięty pojedynek - tym razem zwycięski (77:74). Na koniec II kolejki USK Praga w Schio zmierzy się z mistrzem Włoch (godz. 20:30). Transmisja TV

Więcej
O pierwszym meczu na własnym parkiecie z Bourges Basket CCC musi zapomnieć jak najszybciej, gdyż zakończył się porażką aż 56:73. W Orenburgu USK Praha pokonała Nadieżdę, a znakomicie zagrała Alysha Thomas (21 punktów oraz 15 zbiórek). W Rydze TTT było o krok od wygranej nad silnym Dynamem Kursk, jednak w zespole z Rosji błysnęła MVP Mistrzostw Świata #WWC Breanna Stewart (29 punktów, 11 zbiórek)! Transmisja TV

Więcej
Klubowy Mistrz Europy z Jekaterynburga dosłownie zmiażdżył Galatasaray Stambuł w meczu o SuperPuchar Europy rozegranym w Rosji. Co prawda po 20 minutach gry było „tylko” 38:30, jednak druga połowa zdominowana została przez gospodynie aż 41:10!

Więcej
W środę o godz. 16:00 zwycięzca Euroligi UMMC Jekaterynburg zmierzy się ze zwycięzcą EuroCup Galatasaray Stambuł. Drużyna z Rosji w 7 dotychczasowych turniejach, wygrywała dwukrotnie (2013, 2016). Przed rokiem europejski sezon należał do Dynama Kursk, które pokonało Yakin Dogu Universitesi. Transmisja TV na oficjalnym kanale FIBA YouTube.