XIV Międzynarodowy Turniej o Puchar Miasta Trutova MEKR'S CUP - wyniki

Dodano: 15.09.2013, 22:43


W dniach 12-15.09.2013 w czeskim Trutnovie odbyła się XIV edycja Międzynarodowego Turnieju o Puchar Miasta Trutnova MEKR'S CUP. Portal KoszykowkaKobiet.pl jest oficjalnym partnerem medialnym turnieju.
W związku z tragicznym wypadkiem drużyna Uni Györ wycofała sie z udzialu w turnieju.

Czwartek (12.09.2013)

CCC PolkowiceCCC Polkowice - KARA TrutnovKARA Trutnov
72:65 (24:17, 22:23, 9:11, 17:14)

CCC: Musina 20, Leciejewska 13, Majewska 11, Snell 8 (2x3), Misiek 6, Bimbaite 4, Koc 4, Szczepanik 2 , Skorek 2, Owczarzak 2

Najwięcej dla Kary: Andrea Ovsikova 16, Katerina Hindrakova 13, Milena Prokesova 11

Wisla  Can-Pack  KrakówWisła Can-Pack Kraków - Dynamo KurskDynamo Kursk
49:62 (18:12, 14:20, 11:13, 6:17)

Wisła: Zane Tamane 13, Justyna Żurowska 8, Marta Jujka 7, Agnieszka Szott-Hejmej 6, Joanna Czarnecka 5, Cristina Ouviña 5, Karolina Fiejdasz 3, Paulina Pawlak 2, Katarzyna Krężel 0, Magdalena Puter 0

Najwięcej dla Dynama Kursk: Oleksandra Kurasova 15, Jelena Milovanovic 13, Ekaterina Lisina 12

Piątek (13.09.2013)

MBK RužomberokMBK Rużomberok - Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg
79:65 (21:19, 15:18, 20:18, 23:9)

Najwięcej dla MBK: Katarina Ristic 19, Martina Stalvant 18, Stafanie Murphy 10

Najwięcej dla Nadezhdy: Kuzina Marina 20, Dimitrakou Zoi 15, Anoikina Natalia 9

TSV WasserburgTSV Wasserburg - Dynamo KurskDynamo Kursk
72:75 (12:23, 19:6, 18:24, 23:22)

Najwięcej dla TSV: Cannon Emma 26, Sten Tiina 14, Breitreiner Anne 12

Najwięcej dla Dynama: Milovanovic Jelena 18, Doron Shay 18, Kurasova Oleksandra 13

Wisla  Can-Pack  KrakówWisła Can-Pack Kraków - ZVVZ USK PragaZVVZ USK Praha
66:74 (19:25, 14:15, 19:20, 14:14)

Wisła: Cristina Ouvina 13, Justyna Żurowska 12, Zane Tamane 10, Marta Jujka 9, Katarzyna Krężel 8, Agnieszka Szott - Hejmej 8, Paulina Pawlak 6, Karolina Fiejdasz 0, Joanna Czarnecka 0, Magdalena Puter 0

Najwięcej dla USK Pragi: Stejskalova Michaela 13, Elhotova Katerina 13, Palau Laila 10

CCC PolkowiceCCC Polkowice - Nadezhda OrenburgNadezhda Orenburg
60:59 (19:11, 11:17, 12:15, 18:16)

CCC: Valeriya Musina 14, Agnieszka Majewska 11, Martyna Koc 9, Magdalena Leciejewska 8, Belinda Snell 7, Paulina Misiek 5, Ausra Bimbaite 3, Dominika Owczarzak 3, Agata Szczepanik 0, Magdalena Skorek, Teja Oblak

Najwięcej dla Nadezhdy: Natalia Anoikina 25, Marina Kuzina 13, Zoi Dimitrakou 7

KARA TrutnovKara Trutnov - MBK RużomberokMBK Ružomberok
71:68 (23:24, 12:13, 17:5, 19:26)

Najwięcej dla Kary: Katerina Hindrakova 14, Adrea Ovsikova 10, Lenka Pazderova 10

Najwięcej dla MBK: Martina Stalvant 21, Katerina Ristic 10, Nadia Parker 9

Sobota (14.09.2013)

ZVVZ USK PrahaZVVZ USK Praga - TSV WasserburgTSV Wasserburg
74:44 (22:19, 16:8, 25:4, 11:13)

Najwięcej dla USK Pragi: Katerina Elhotova 18, Evelien Callens 15, Eva Viteckova 13

Najwięcej dla TSV: Emma Cannon 16, Martina Dover 6, Tina Sten 6

CCC PolkowiceCCC Polkowice - MBK Rużomberok MBK Ružomberok
67:60 (20:15, 19:16, 13:16, 15:13)

CCC: Belinda Snell 16, Agnieszka Majewska 13, Valeriya Musina 12, Martyna Koc 8, Magdalena Leciejewska 8, Dominika Owczarzak 5, Paulina Misiek 3, Agata Szczepanik 2, Austra Bimbaite 0, Teja Oblak, Magdalena Skorek

Najwięcej dla MBK: Stafanie Murphy 12, Zuzana Brezaniova 9, Veronica Cernakova 9

KARA TrutnovKARA Trutnov - Nadezhda Orenburg Nadezhda Orenburg
81:74 (15:22, 20:17, 23:19, 23:16)

Najwięcej dla Kary: Milena Prokesova 17, Jamie Russell 13, Morgan Johnson 13

Najwięcej dla Nadezhdy: Anna Lebrato Cruz 18, Marina Kuzina 16, Mari Kelli Miller 14

Dynamo KurskDynamo Kursk - ZVVZ USK Praga ZVVZ USK Praha
81:78 (23:18, 16:23, 19:17, 23:20)

Najwięcej dla Dynama: Shay Doron 20, Jelena Milovanovic 17, Oleksandra Kurasova 11

Najwięcej dla USK Pragi: Jelena Dubljevic 21, Katerina Elhotova 13, Milka Bielica 12

TSV WasserburgTSV Wasserbburg - Wisła Can-Pack KrakówWisla  Can-Pack  Kraków
59:67 (17:16, 17:16, 8:18, 17:17)

Najwięcej dla TSV: Anne Breitreiner 15, Emma Cannon 14, Ann Melissa Jeltema 8

Wisła: Katarzyna Krężel 16, Agnieszka Szott - Hejmej 15, Justyna Żurowska 12, Zane Tamane 11, Cristina Ouvina 7, Paulina Pawlak 4, Marta Jujka 2, Joanna Czarnecka, Magdalena Puter, Karolina Fiejdasz

Niedziela (15.09.2013)

TSV WasserburgTSV Wasserbburg - NadezhdaNadezhda Orenburg
84:79 (24:16, 25:30, 18:14, 17:19)

Najwięcej dla TSV: Zoi Dimitrakou 22, Kelli Mari Miller 21, Marina Kuzina 11

Najwięcej dla Nadezhdy: Stina Barnert 19, Emma Cannon 17, Tiina Sten 12

Wisla  Can-Pack  KrakówWisła Can-Pack Kraków - MBK RużomberokMBK Ružomberok
53:51 (20:7, 15:19, 5:7, 13:18)

Wisła: Justyna Żurowska 18, Agnieszka Szott -Hejmej 12, Katarzyna Krężel 10, Zane Tamane 6, Paulina Pawlak 4, Marta Jujka 3, Magdalena Puter 0, Joanna Czarnecka 0, Karolina Fiejdasz 0, Cristina Ouvina

Najwięcej dla MBK: Stafanie Murphy 10, Marina Stalvant 8, Nadia Parker 8

ZVVZ USK PrahaZVVZ USK Praga- KARA TrutnovKARA Trutnov
95:58 (26:12, 23:18, 21:13, 25:15)

Najwięcej dla USK Pragi: Katerina Elhotova 25, Jelena Dubljevic 20, Eva Viteckova 12

Najwięcej dla Kary: Katerina Novakova 12, Katerina Hindrakova 10, Morgan Johnson 9

CCC PolkowiceCCC Polkowice - Dynamo KurskDynamo Kursk
86:84 (14:22, 26:15, 15:22, 17:13, 5:5, 9:7)


CCC: Valeriya Musina 34, Belinda Snell 20, Ausra Bimbaite 11, Agnieszka Majewska 6,  Martyna Koc 4, Magdalena Leciejewska 4, Paulina Misiek 4, Agata Szczepanik 2, Dominika Owczarzak 1, Teja Oblak, Magdalena Skorek

Najwięcej dla Dynama: Jelena Milovanovic 23, Shay Doron 22, Oleksandra Kurasova 13


Grupa A:

drużyna m pkt kosze +/-
1. Dynamo Kursk 3 6 218:199
2. ZVVZ USK Praga
3 5 226:291
3. Wisla CP Kraków 3 4 182:195
4. TSV Wasserburg 3 3 175:216

Grupa B:


drużyna m pkt kosze +/-
1. CCC Polkowice 3
6
199:184
2. KARA Trutnov 3 5 217:214
3. MKB Rużomberok 3 4 207:203
4. Nadezhda
3
3
198:220

Końcowa kolejnośc:

1. CCC Polkowice
2. Dynamo Kursk
3. ZVVZ USK Praga
4. KARA Trutnov
5. Wisła Can - Pack Kraków
6. MBK Rużomberok
7. TSV Wasserbburg
8. Nadezhda Orenburg

Inf.własna
KoszykowkaKobiet.pl