Kadra - ostatnie chwile przed kwalifikacjami

Dodano: 06.06.2012, 22:24


Dziesięc dni - tyle czasu dokładnie pozostało do pierwszego meczu kwalifikacyjnego na Mistrzostwa Europy, które odbedą się w przyszłym roku we Francji. Nasza kadra obecnie przebywa na zgrupowaniu, w ramach przygotowań nasze reprezentantki 8 i 9 czerwca rozegrają dwa mecze sparingowe z reprezentacją Niemiec.


Ostatnie mecze sparingowe reprezentantki Polski rozegrały we Francji, jednak gospodynie nie okazały się zbyt gościnne i nasze zawodniczki trzykrotnie zeszły z parkietu pokonane.
Polki powróciły do Polski we wtorek późnym wieczorem, prosto z Warszawy udały się autokarem do Inowrocławia, gdzie dotarły dopiero o trzeciej w nocy. Na miejscu do kadry dołączyły: Agnieszka Makowska (MUKS Poznań) i Magdalena Losi (Vassali2G Vigarano).

Polki w Inowroclawiu rozegrają dwa mecze sparingowe z Niemkami. Pierwszy mecz rozpocznie się 8 czerwca o godzinie 15, rewanż odbędzie się dzień później o 13.

Bilety na oba spotkania kosztują 5 złotych. Osoby niepełnoletnie mogą obejrzeć mecze bezpłatnie. Sprzedaż biletów prowadzona jest w kasach hali przy al. Niepodległości 4 w dni powszednie w godzinach od 10.00 do 14.00. Kasy w dniach meczów otwarte będą na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkań.

Na zgrupowaniu w Inowrocławiu obecnie przebywają:

Rozgrywające: Weronika Idczak (Energa Toruń), Paulina Pawlak (Wisła Can-Pack Kraków), Anna Pietrzak (Matizol Lider Pruszków), Agnieszka Skobel (KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.), Olivia Tomiałowicz (Matizol Lider Pruszków)

Skrzydłowe: Agnieszka Makowska (MUKS Poznań), Magdalena Losi (Vassali2G Vigarano ), Agnieszka Szott (Artego Bydgoszcz), Joanna Walich (CCC Polkowice)

Środkowe: Aleksandra Chomać (Matizol Lider Pruszków), Patrycja Gulak-Lipka (Gea Magazzini Alcamo), Martyna Koc (Artego Bydgoszcz), Agnieszka Majewska (CCC Polkowice), Izabela Piekarska (Optimum Ted Ankara)


Aleksandra Grzybczak
KoszykowkaKobiet.pl
Na podstawie : www.pzkosz.pl