Kadra: Przystanek - Francja

Dodano: 29.05.2012, 17:11


Kadrowiczki zakończyły zgrupowanie w Polkowicach. Następnym przystankiem będą krótkie konsultacje w Pruszkowie i wyjazd na kilka dni do Francji.

Polki do tej pory rozegrały dwa spotkania sparingowe z reprezentacją Ukrainy,pierwszy wygrały (60:52) lecz w drugim musiały uznać wyższość rywalek (47:59).Wyciąganie wniosków z samych wyników nie ma tutaj większego sensu, ale osoby odpowiadające za kolektyw mają nadzieję, że wykonana w ostatnich dniach ciężka praca wyeliminowała mankamenty, które wówczas się uwidoczniły.Przypomnijmy,że kadrę pod nieobecność Jacka Winnickiego prowadzili jego asystenci.

Reprezentacja we Francji rozegra aż trzy mecze towarzyskie (2-4 czerwca). Zawodniczki  w zdecydowanej większości trenują już na pełnych obrotach i wydaje się, że kłopoty zdrowotne zostały zażegnane. W związku z tym wszyscy mogą skupić się na doskonaleniu taktyki i poszczególnych zagrywek.


Pobyt we Francji nie potrwa jednak długo gdyż już 5 czerwca kadra melduje się w Inowrocławiu na kolejnym etapie przygotowań do Eliminacji Mistrzostw Europy.

KoszykowkaKobiet.pl