GRUPA A


1 kolejka 02.10.2021
KKS Agapit Olsztyn - AZS UMCS II Lublin     
GTK II Gdynia - Grot F&F Automatyka Pabianice     
AZS Uniwersytet Gdański - Iodica TopMarket MKS Pruszków     
AZS Uniwersytet Warszawski - AZS Politechnika Gdańsk
UKS Huragan Wołomin - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki     
Mon-Pol Płock - MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.

2 kolejka 09.10.2021
Mon-Pol Płock - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki     
AZS UMCS II Lublin - UKS Huragan Wołomin     
AZS Politechnika Gdańsk - SMS PZKosz Łomianki     
AZS Uniwersytet Warszawski - KKS Agapit Olsztyn     
Grot F&F Automatyka Pabianice - AZS Uniwersytet Gdański     
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. - GTK II Gdynia

3 kolejka 16.10.2021
KKS Agapit Olsztyn - AZS Politechnika Gdańsk     
AZS Uniwersytet Gdański - MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.     
SMS PZKosz Łomianki - Iodica TopMarket MKS Pruszków     
Mon-Pol Płock - AZS UMCS II Lublin     
UKS Huragan Wołomin - AZS Uniwersytet Warszawski     
GTK II Gdynia - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki

4 kolejka 23.10.2021
AZS UMCS II Lublin - GTK II Gdynia     
AZS Uniwersytet Warszawski - Mon-Pol Płock
KKS Agapit Olsztyn - UKS Huragan Wołomin     
AZS Politechnika Gdańsk - Iodica TopMarket MKS Pruszków
Grot F&F Automatyka Pabianice - SMS PZKosz Łomianki     
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - AZS Uniwersytet Gdański

5 kolejka 30.10.2021
AZS Uniwersytet Gdański - AZS UMCS II Lublin     
Iodica TopMarket MKS Pruszków - Grot F&F Automatyka Pabianice
SMS PZKosz Łomianki - MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.     
Mon-Pol Płock - KKS Agapit Olsztyn     
UKS Huragan Wołomin - AZS Politechnika Gdańsk     
GTK II Gdynia - AZS Uniwersytet Warszawski

6 kolejka 06.11.2021
AZS Politechnika Gdańsk - Grot F&F Automatyka Pabianice
AZS Uniwersytet Warszawski - AZS Uniwersytet Gdański     
KKS Agapit Olsztyn - GTK II Gdynia
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. - Iodica TopMarket MKS Pruszków     
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - SMS PZKosz Łomianki     
UKS Huragan Wołomin - Mon-Pol Płock

7 kolejka 11.11.2021
AZS Uniwersytet Gdański - KKS Agapit Olsztyn     
Iodica TopMarket MKS Pruszków - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki     
SMS PZKosz Łomianki - AZS UMCS II Lublin     
Grot F&F Automatyka Pabianice - MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.     
GTK II Gdynia - UKS Huragan Wołomin     
Mon-Pol Płock - AZS Politechnika Gdańsk

8 kolejka 13.11.2021
AZS Politechnika Gdańsk - MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.     
AZS UMCS II Lublin - Iodica TopMarket MKS Pruszków
AZS Uniwersytet Warszawski - SMS PZKosz Łomianki     
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Grot F&F Automatyka Pabianice     
Mon-Pol Płock - GTK II Gdynia
UKS Huragan Wołomin - AZS Uniwersytet Gdański

9 kolejka 20.11.2021
AZS Uniwersytet Gdański - Mon-Pol Płock     
Iodica TopMarket MKS Pruszków - AZS Uniwersytet Warszawski     
Grot F&F Automatyka Pabianice - AZS UMCS II Lublin     
SMS PZKosz Łomianki - KKS Agapit Olsztyn     
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki     
GTK II Gdynia - AZS Politechnika Gdańsk

10 kolejka 27.11.2021
AZS Politechnika Gdańsk - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki     
AZS UMCS II Lublin - MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.     
AZS Uniwersytet Warszawski - Grot F&F Automatyka Pabianice
KKS Agapit Olsztyn - Iodica TopMarket MKS Pruszków
UKS Huragan Wołomin - SMS PZKosz Łomianki     
GTK II Gdynia - AZS Uniwersytet Gdański

11 kolejka 01.12.2021
AZS Uniwersytet Gdański - AZS Politechnika Gdańsk     
Iodica TopMarket MKS Pruszków - UKS Huragan Wołomin     
Grot F&F Automatyka Pabianice - KKS Agapit Olsztyn     
SMS PZKosz Łomianki - Mon-Pol Płock     
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. - AZS Uniwersytet Warszawski
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - AZS UMCS II Lublin

12 kolejka 04.12.2021
AZS Politechnika Gdańsk - AZS UMCS II Lublin     
AZS Uniwersytet Warszawski - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki     
KKS Agapit Olsztyn - MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.     
Mon-Pol Płock - Iodica TopMarket MKS Pruszków     
UKS Huragan Wołomin - Grot F&F Automatyka Pabianice     
GTK II Gdynia - SMS PZKosz Łomianki

13 kolejka 11.12.2021

AZS Uniwersytet Gdański - SMS PZKosz Łomianki     
Iodica TopMarket MKS Pruszków - GTK II Gdynia
Grot F&F Automatyka Pabianice - Mon-Pol Płock     
AZS UMCS II Lublin - AZS Uniwersytet Warszawski     
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. - UKS Huragan Wołomin     
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - KKS Agapit Olsztyn

14 kolejka 18.12.2021
AZS Politechnika Gdańsk - AZS Uniwersytet Warszawski     
AZS UMCS II Lublin - KKS Agapit Olsztyn     
Grot F&F Automatyka Pabianice - GTK II Gdynia     
Iodica TopMarket MKS Pruszków - AZS Uniwersytet Gdański     
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - UKS Huragan Wołomin     
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. - Mon-Pol Płock     

15 kolejka 01.01.2022
AZS Uniwersytet Gdański - Grot F&F Automatyka Pabianice     
KKS Agapit Olsztyn - AZS Uniwersytet Warszawski     
SMS PZKosz Łomianki - AZS Politechnika Gdańsk     
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Mon-Pol Płock     
UKS Huragan Wołomin - AZS UMCS II Lublin     
GTK II Gdynia - MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.

16 kolejka 08.01.2022
AZS Politechnika Gdańsk - KKS Agapit Olsztyn     
AZS Uniwersytet Warszawski - UKS Huragan Wołomin     
AZS UMCS II Lublin - Mon-Pol Płock     
Iodica TopMarket MKS Pruszków - SMS PZKosz Łomianki     
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - GTK II Gdynia
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. - AZS Uniwersytet Gdański

17 kolejka 15.01.2022
Iodica TopMarket MKS Pruszków - AZS Politechnika Gdańsk     
AZS Uniwersytet Gdański - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki     
SMS PZKosz Łomianki - Grot F&F Automatyka Pabianice     
Mon-Pol Płock - AZS Uniwersytet Warszawski     
UKS Huragan Wołomin - KKS Agapit Olsztyn     
GTK II Gdynia - AZS UMCS II Lublin

18 kolejka 22.01.2022

AZS Politechnika Gdańsk - UKS Huragan Wołomin     
KKS Agapit Olsztyn - Mon-Pol Płock
AZS Uniwersytet Warszawski - GTK II Gdynia     
AZS UMCS II Lublin - AZS Uniwersytet Gdański     
Grot F&F Automatyka Pabianice - Iodica TopMarket MKS Pruszków     
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. - SMS PZKosz Łomianki

19 kolejka 05.02.2022
Grot F&F Automatyka Pabianice - AZS Politechnika Gdańsk     
Iodica TopMarket MKS Pruszków - MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.     
AZS Uniwersytet Gdański - AZS Uniwersytet Warszawski     
SMS PZKosz Łomianki - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki     
Mon-Pol Płock  - UKS Huragan Wołomin     
GTK II Gdynia - KKS Agapit Olsztyn

20 kolejka 16.02.2022
AZS Politechnika Gdańsk - Mon-Pol Płock     
KKS Agapit Olsztyn - AZS Uniwersytet Gdański     
AZS UMCS II Lublin - SMS PZKosz Łomianki     
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - Iodica TopMarket MKS Pruszków     
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. - Grot F&F Automatyka Pabianice     
UKS Huragan Wołomin - GTK II Gdynia

21 kolejka 19.02.2022
Grot F&F Automatyka Pabianice - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
Iodica TopMarket MKS Pruszków - AZS UMCS II Lublin     
AZS Uniwersytet Gdański - UKS Huragan Wołomin     
SMS PZKosz Łomianki - AZS Uniwersytet Warszawski     
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. - AZS Politechnika Gdańsk     
GTK II Gdynia - Mon-Pol Płock

22 kolejka 26.02.2022
KKS Agapit Olsztyn - SMS PZKosz Łomianki     
AZS Uniwersytet Warszawski - Iodica TopMarket MKS Pruszków     
AZS UMCS II Lublin - Grot F&F Automatyka Pabianice
Mon-Pol Płock - AZS Uniwersytet Gdański     
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.     
AZS Politechnika Gdańsk - GTK II Gdynia

23 kolejka 05.03.2022
Grot F&F Automatyka Pabianice - AZS Uniwersytet Warszawski     
Iodica TopMarket MKS Pruszków - KKS Agapit Olsztyn     
AZS Uniwersytet Gdański - GTK II Gdynia     
SMS PZKosz Łomianki - UKS Huragan Wołomin     
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - AZS Politechnika Gdańsk     
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. - AZS UMCS II Lublin

24 kolejka 09.03.2022
AZS Politechnika Gdańsk - AZS Uniwersytet Gdański     
KKS Agapit Olsztyn - Grot F&F Automatyka Pabianice     
AZS Uniwersytet Warszawski - MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.     
AZS UMCS II Lublin - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki     
Mon-Pol Płock - SMS PZKosz Łomianki     
UKS Huragan Wołomin - Iodica TopMarket MKS Pruszków

25 kolejka 12.03.2022
AZS UMCS II Lublin - AZS Politechnika Gdańsk     
Grot F&F Automatyka Pabianice - UKS Huragan Wołomin
Iodica TopMarket MKS Pruszków - Mon-Pol Płock     
SMS PZKosz Łomianki - GTK II Gdynia     
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - AZS Uniwersytet Warszawski     
MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. - KKS Agapit Olsztyn

26 kolejka 20.03.2022
GTK II Gdynia - Iodica TopMarket MKS Pruszków     
KKS Agapit Olsztyn - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki     
AZS Uniwersytet Warszawski - AZS UMCS II Lublin     
SMS PZKosz Łomianki - AZS Uniwersytet Gdański     
Mon-Pol Płock - Grot F&F Automatyka Pabianice     
UKS Huragan Wołomin - MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl.

GRUPA B


1 kolejka
1KS Ślęza II MOS Wrocław - Lider Swarzędz     
MUKS Poznań - Wisła CanPack Kraków     
Pompax Tęcza Leszno - Dijo Maximus Kąty Wrocławskie     
AZS Politechnika Korona Kraków - RMKS Xbest Rybnik     
Contimax MOSiR Bochnia - Widzew Łódź     
Citronex UKS Basket Zgorzelec - Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.     

2 kolejka
Citronex UKS Basket Zgorzelec - 1KS Ślęza II MOS Wrocław     
Widzew Łódź - Pompax Tęcza Leszno
Wisła CanPack Kraków - Contimax MOSiR Bochnia     
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. - Dijo Maximus Kąty Wrocławskie
RMKS Xbest Rybnik - MUKS Poznań
Lider Swarzędz - AZS Politechnika Korona Kraków

3 kolejka
AZS Politechnika Korona Kraków - Citronex UKS Basket Zgorzelec
Pompax Tęcza Leszno - Wisła CanPack Kraków
MUKS Poznań - Lider Swarzędz     
1KS Ślęza II MOS Wrocław - Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.     
Contimax MOSiR Bochnia - RMKS Xbest Rybnik     
Dijo Maximus Kąty Wrocławskie - Widzew Łódź

4 kolejka
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. - Widzew Łódź     
Wisła CanPack Kraków - Dijo Maximus Kąty Wrocławskie
Citronex UKS Basket Zgorzelec - MUKS Poznań     
RMKS Xbest Rybnik - Pompax Tęcza Leszno     
Lider Swarzędz  - Contimax MOSiR Bochnia     
1KS Ślęza II MOS Wrocław - AZS Politechnika Korona Kraków     

5 kolejka
AZS Politechnika Korona Kraków - Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.     
Pompax Tęcza Leszno - Lider Swarzędz
MUKS Poznań - 1KS Ślęza II MOS Wrocław     
Contimax MOSiR Bochnia - Citronex UKS Basket Zgorzelec     
Dijo Maximus Kąty Wrocławskie - RMKS Xbest Rybnik     
Widzew Łódź - Wisła CanPack Kraków

6 kolejka
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. - Wisła CanPack Kraków     
Citronex UKS Basket Zgorzelec - Pompax Tęcza Leszno     
1KS Ślęza II MOS Wrocław - Contimax MOSiR Bochnia     
AZS Politechnika Korona Kraków - MUKS Poznań     
RMKS Xbest Rybnik - Widzew Łódź     
Lider Swarzędz - Dijo Maximus Kąty Wrocławskie

7 kolejka
Pompax Tęcza Leszno - 1KS Ślęza II MOS Wrocław
Dijo Maximus Kąty Wrocławskie - Citronex UKS Basket Zgorzelec     
Wisła CanPack Kraków - RMKS Xbest Rybnik     
Contimax MOSiR Bochnia - AZS Politechnika Korona Kraków     
Widzew Łódź - Lider Swarzędz
MUKS Poznań  - Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.

8 kolejka
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. - RMKS Xbest Rybnik     
Citronex UKS Basket Zgorzelec - Widzew Łódź     
1KS Ślęza II MOS Wrocław - Dijo Maximus Kąty Wrocławskie     
AZS Politechnika Korona Kraków - Pompax Tęcza Leszno     
Lider Swarzędz - Wisła CanPack Kraków
Contimax MOSiR Bochnia - MUKS Poznań     

9 kolejka
Pompax Tęcza Leszno - MUKS Poznań
Dijo Maximus Kąty Wrocławskie - AZS Politechnika Korona Kraków
Wisła CanPack Kraków - Citronex UKS Basket Zgorzelec     
RMKS Xbest Rybnik - Lider Swarzędz     
Widzew Łódź - 1KS Ślęza II MOS Wrocław     
Contimax MOSiR Bochnia - Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.     

10 kolejka
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. - Lider Swarzędz     
Citronex UKS Basket Zgorzelec - RMKS Xbest Rybnik     
1KS Ślęza II MOS Wrocław - Wisła CanPack Kraków     
AZS Politechnika Korona Kraków - Widzew Łódź     
MUKS Poznań - Dijo Maximus Kąty Wrocławskie     
Contimax MOSiR Bochnia - Pompax Tęcza Leszno

11 kolejka
Pompax Tęcza Leszno - Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.     
Dijo Maximus Kąty Wrocławskie - Contimax MOSiR Bochnia     
Wisła CanPack Kraków - AZS Politechnika Korona Kraków     
1KS Ślęza II MOS Wrocław - RMKS Xbest Rybnik     
Lider Swarzędz - Citronex UKS Basket Zgorzelec     
Widzew Łódź - MUKS Poznań

12 kolejka
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. - Citronex UKS Basket Zgorzelec     
Wisła CanPack Kraków - MUKS Poznań     
Dijo Maximus Kąty Wrocławskie - Pompax Tęcza Leszno     
RMKS Xbest Rybnik - AZS Politechnika Korona Kraków     
Lider Swarzędz - 1KS Ślęza II MOS Wrocław     
Widzew Łódź - Contimax MOSiR Bochnia     

13 kolejka
Dijo Maximus Kąty Wrocławskie - Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.
Pompax Tęcza Leszno - Widzew Łódź     
AZS Politechnika Korona Kraków - Lider Swarzędz
1KS Ślęza II MOS Wrocław - Citronex UKS Basket Zgorzelec     
MUKS Poznań - RMKS Xbest Rybnik     
Contimax MOSiR Bochnia - Wisła CanPack Kraków

14 kolejka
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. - 1KS Ślęza II MOS Wrocław     
Citronex UKS Basket Zgorzelec - AZS Politechnika Korona Kraków
Wisła CanPack Kraków - Pompax Tęcza Leszno     
Widzew Łódź - Dijo Maximus Kąty Wrocławskie
RMKS Xbest Rybnik - Contimax MOSiR Bochnia     
Lider Swarzędz - MUKS Poznań

15 kolejka
Widzew Łódź - Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.     
Dijo Maximus Kąty Wrocławskie - Wisła CanPack Kraków     
Pompax Tęcza Leszno - RMKS Xbest Rybnik     
AZS Politechnika Korona Kraków - 1KS Ślęza II MOS Wrocław     
MUKS Poznań - Citronex UKS Basket Zgorzelec     
Contimax MOSiR Bochnia - Lider Swarzędz

16 kolejka
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. - AZS Politechnika Korona Kraków     
1KS Ślęza II MOS Wrocław - MUKS Poznań
Citronex UKS Basket Zgorzelec - Contimax MOSiR Bochnia
Wisła CanPack Kraków - Widzew Łódź     
RMKS Xbest Rybnik - Dijo Maximus Kąty Wrocławskie     
Lider Swarzędz - Pompax Tęcza Leszno

17 kolejka
Wisła CanPack Kraków - Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.     
Widzew Łódź - RMKS Xbest Rybnik     
Dijo Maximus Kąty Wrocławskie - Lider Swarzędz
Pompax Tęcza Leszno - Citronex UKS Basket Zgorzelec     
MUKS Poznań - AZS Politechnika Korona Kraków     
Contimax MOSiR Bochnia - 1KS Ślęza II MOS Wrocław

18 kolejka
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. - MUKS Poznań     
AZS Politechnika Korona Kraków - Contimax MOSiR Bochnia     
1KS Ślęza II MOS Wrocław - Pompax Tęcza Leszno     
Citronex UKS Basket Zgorzelec - Dijo Maximus Kąty Wrocławskie
RMKS Xbest Rybnik - Wisła CanPack Kraków     
Lider Swarzędz - Widzew Łódź

19 kolejka
Wisła CanPack Kraków - Lider Swarzędz     
Widzew Łódź - Citronex UKS Basket Zgorzelec     
Dijo Maximus Kąty Wrocławskie - 1KS Ślęza II MOS Wrocław     
Pompax Tęcza Leszno - AZS Politechnika Korona Kraków
RMKS Xbest Rybnik - Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.     
MUKS Poznań - Contimax MOSiR Bochnia     

20 kolejka
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. - Contimax MOSiR Bochnia     
AZS Politechnika Korona Kraków - Dijo Maximus Kąty Wrocławskie     
1KS Ślęza II MOS Wrocław - Widzew Łódź
Citronex UKS Basket Zgorzelec - Wisła CanPack Kraków     
MUKS Poznań - Pompax Tęcza Leszno     
Lider Swarzędz - RMKS Xbest Rybnik

21 kolejka
Wisła CanPack Kraków - 1KS Ślęza II MOS Wrocław     
Widzew Łódź - AZS Politechnika Korona Kraków
Dijo Maximus Kąty Wrocławskie - MUKS Poznań     
Pompax Tęcza Leszno - Contimax MOSiR Bochnia     
RMKS Xbest Rybnik - Citronex UKS Basket Zgorzelec     
Lider Swarzędz - Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.

22 kolejka
Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp. - Pompax Tęcza Leszno     
Contimax MOSiR Bochnia - Dijo Maximus Kąty Wrocławskie     
AZS Politechnika Korona Kraków - Wisła CanPack Kraków     
RMKS Xbest Rybnik - 1KS Ślęza II MOS Wrocław
Citronex UKS Basket Zgorzelec - Lider Swarzędz
MUKS Poznań - Widzew Łódź