Szeroki skład Reprezentacji Polski 3x3 U17

Dodano: 31.03.2020, 19:34


32 zawodniczki liczy szeroki skład kadry Polski 3x3 U17, który w tym roku po raz pierwszy walczyć będzie o udział w Mistrzostwach Europy 3x3 U17. Pierwszy turniej w tej kategorii wiekowej odbędzie się w połowie września w Wiedniu.



Turnieje kwalifikacyjne odbędą się 1 oraz 2 sierpnia br. we Włoszech, Francji oraz na Węgrzech. O tym gdzie zagrają poszczególne kraje dowiemy się podczas losowania.

Szeroki skład Reprezentacji Polski 3x3 U17:
- Adamczuk Justyna (UKS Basket Aleksandrów Łódzki)
- Babińska Liliana (UKS Bat Kartuzy)
- Banachowska Luiza (GTK Gdynia)
- Batura Nicola (MUKS Poznań)
- Boks Wiktoria (MPKK Sokołów Podlaski)
- Conte Vittoria (GTK Gdynia)
- Dżochowska Karolina (UKS Basket Aleksandrów Łódzki)
- Formela Cyntia (UKS Bat Kartuzy)
- Gilmajster Agata (UKS Bat Kartuzy)
- Górlikowska Julia (UKS Bat Kartuzy)
- Gromadzińska Agnieszka (KKS Olsztyn)
- Ignerska Kornelia (MUKS Poznań)
- Ilas Gabriela (MKS Kusy Szczecin)
- Juskowiak Natalia (MUKS Poznań)
- Kalenik Emily (UKS Bat Kartuzy)
- Kluczyńska Gabriela (SKS 12 Warszawa)
- Kurkowiak Martyna (AZS AJP Gorzów Wielkopolski)
- Majkowska Anna (UKS Bat Kartuzy)
- Makurat Agata (UKS Bat Kartuzy)
- Malchrowicz Oliwia (MUKS Poznań)
- Masłowska Marta (MUKS Poznań)
- Markowicz Małgorzata (MKS MOS Wrocław)
- Mielnicka Aleksandra (MKS MOS Wrocław)
- Pawlak Małgorzata (SKS 12 Warszawa)
- Pełka Oliwia (Stella Azzura Roma)
- Piasecka Malina (OŚ AZS Poznań)
- Piotrowska Wiktoria (MUKS Poznań)
- Sajdak Roksana (MKS MOS Wrocław)
- Skowron Agnieszka (MKS MOS Wrocław)
- Sobańska Kornelia (MKS Opalenica)
- Stasiak Wiktoria (UKS Basket Aleksandrów Łódzki)
- Sztąberska Marta (KKS Olsztyn)
- Walczak Michalina (UKS Trójka Żyrardów)
- Wilbik Julia (Sportowa Politechnika Gdańsk)
- Zając Wiktoria (TS MOSiR Bochnia)
- Zajączkowska Maja (UKS La Basket Warszawa)
- Zalewska Weronika (GTK Gdynia)

Sztab szkoleniowy:
- Łukasz Ulchurski/główny

Plan przygotowań:
01.07 - 03.07 Łomianki - konsultacja szkoleniowa
04.07 - 05.07 Lublin - gry kontrolne
11.07 - 12.07 Bydgoszcz - gry kontrolne
18.07 - 19.07 Gdańsk - gry kontrolne
27.07 - 30.07 Łomianki - konsulatacja szkoleniowa
31.07 - 03.08 kwal. do ME U17
08.08 - 09.08 Praga (Czechy) - gry kontrolne
15.08 - 16.08 Berlin (Niemcy) - gry kontrolne
22.08 - 23.08 Ryga (Łotwa) - gry kontrolne
06.09 - 09.09 Łomianki - konsulatacja szkoleniowa
10.09 - 14.09 Wiedeń (Austria) - Mistrzostwa Europy U17