Wstępne szerokie składy kadr 3x3

Dodano: 29.03.2019, 22:34


Karolina Szlachta oraz Rafał Czyszpak powołali wstępne szerokie składy kadr seniorek oraz U18 w koszykówce 3x3. Kadra seniorek walczyć będzie w kwalifikacjach do Europe Cup, który odbędzie się na przełomie sierpnia oraz września w Debreczynie (Węgry). U18 natomiast już na poczatku czerwca zagra w World Cup U18 w Ułan Bator. Ostateczne składy podane zostaną w późniejszym terminie.



Kadra pod wodzą Karoliny Szlachty w tym roku będzie próbowała przedostać się na turniej finałowy Europe Cup w węgierskim Debreczynie (30.08 - 01.09), jednak droga prowadzić będzie przez dość mocne kwalifikacje. Oprócz tego większa ilość wysoko punktowanych turniejów, ma zapewnić poprawę miejsca w rankingu FIBA3x3.

Szeroki skład kadry seniorek:
1. Adamowicz Julia (Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin)
2. Cebulska Martyna (Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin)
3. Drop Julia (Widzew Łódź)
4. Kotonowicz Lucyna (KS MON-POL Płock)
5. Kosalewicz Jastina (AZS OŚ Gdańsk)
6. Kuras Angelika (AZS OŚ Gdańsk)
7. Kuras Paulina (AZS OŚ Gdańsk)
8. Marciniak Daria (1 KS Ślęza Wrocław)
9. Puss Karolina (CCC Polkowice)
10. Stankiewicz Angelika (Energa Toruń)
11. Stasiuk Martyna (KS JAS FBG Sosnowiec)
12. Stelmach Daria (InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski)
13. Szymańska Paulina (Golden Tulip Politechnika Gdańska)
14. Szczurewska Karina (AZS OŚ Gdańsk)

Sztab szkoleniowy:
Szlachta Karolina – trener główny

Plan przygotowań:
07.05.2019 - 07.05.2019 Konsultacja medyczna (COMS Warszawa)
14.05.2019 - 17.05.2019 Konsultacja szkoleniowa (COS Spała)
18.05.2019 - 19.05.2019 Gry kontrolne (COS Spała)
21.05.2019 - 24.05.2019 Konsultacja szkoleniowa (COS Spała)
25.05.2019 - 26.05.2019 Gry kontrolne (COS Spała)
31.05.2019 - 03.06.2019 Gry kontrolne (zagranica, do ustalenia)
01.06.2019 - 02.06.2019 Gry kontrolne (kraj, do ustalenia)
07.06.2019 - 10.06.2019 Gry kontrolne (zagranica, do ustalenia)
08.06.2019 - 09.06.2019 Gry kontrolne (kraj, do ustalenia)
12.06.2019 - 16.06.2019 Gry kontrolne (Voiron/Francja)
19.06.2019 - 21.06.2019 Konsultacja szkoleniowa (COS Szczyrk)
22.06.2019 - 23.06.2019 Gry kontrolne (COS Szczyrk)
28.06.2019 - 01.07.2019 Kw. do Mistrzostw Europy 3x3  (zagranica, do ustalenia)
29.06.2019 - 30.06.2019 Gry kontrolne  (kraj, do ustalenia)
09.07.2019 - 12.07.2019 Konsultacja szkoleniowa  (Katowice)
13.07.2019 - 14.07.2019 Gry kontrolne (Katowice)
19.07.2019 - 22.07.2019 Gry kontrolne (Praga/Czechy)
26.07.2019 - 29.07.2019 Gry kontrolne (zagranica, do ustalenia)
02.08.2019 - 05.08.2019
Gry kontrolne (zagranica, do ustalenia)
09.08.2019 - 12.08.2019 Gry kontrolne (zagranica, do ustalenia)
16.08.2019 - 19.08.2019 Gry kontrolne (zagranica, do ustalenia)
22.08.2019 - 25.08.2019 Gry kontrolne (zagranica, do ustalenia)
27.08.2019 - 28.08.2019 Konsultacja szkoleniowa (Pruszków)
29.08.2018 - 02.09.2019 Mistrzostwa Europy 3x3 (Debreczyn/Węgry)

***

Przed kadrą U18 już na początku czerwca (3 - 7) czeka dość poważna rywalizacja, jaką będzie walka o tytuł Mistrza Świata na turnieju w stolicy Mongolii - Ułan Bator. Kolejnym dużym turniejem mogą być wrześniowe Mistrzostwa Europy w Tibilisi (Gruzja) od 6 do 8 września br. Wcześniej jednak trzeba przejść kwalifikacje.

W zeszłym roku kadra U18 nie zdołała przejść kwalifikacji, jak będzie teraz?

Szeroki skład kadry U18:
1. Banucha Konstancja (Sportowa Politechnika Gdańsk)
2. Bazan Julia (MLKS Rzeszów)
3. Borkowska Kamila (GTK Gdynia)
4. Duda Marta MMKS (Katarzynki Toruń)
5. Hipp Weronika (Eagle's Landing Christian Academy McDonough)
6. Kaźmierczak Pola (UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki)
7. Klugman Zuzanna (GTK Gdynia)
8. Kobylińska Joanna (AZS AJP Gorzów Wielkopolski)
9. Kośla Emilia (UKS La Basket Warszawa)
10. Kowalska Martyna (MKS Tęcza Leszno)
11. Kurach Natalia (MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski)
12. Kulińska Zuzanna (GTK Gdynia)
13. Myszkowska Julia (UKS Trójka Żyrardów)
14. Obrodzka Nicola (UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki)
15. Piechowiak Weronika (OŚ AZS Poznań)
16. Piestrzyńska Julia (GTK Gdynia)
17. Pszczolarska Aleksandra (UKS Piłsudczyk PG1 Brzeg)
18. Rudenko Zuzanna (SKK Polonia Warszawa Sp. z o.o.)
19. Szymkiewicz Magdalena (GTK Gdynia)
20. Szulc Magdalena (GTK Gdynia)
21. Ustowska Aleksandra (GTK Gdynia)

Sztab szkoleniowy:
Czyszpak Rafał – trener główny

Plan przygotowań:
22.05.2019 - 24.05.2019 Konsultacja szkoleniowa (Łomianki)
25.05.2019 - 26.05.2019 Gry kontrolne (Łomianki)
29.05.2019 - 31.05.2019 Konsultacja szkoleniowa (Łomianki)
01.06.2019 - 08.06.2019 Mistrzostwa Świata U18 3x3 (Ułan Bator/Mongolia)
17.07.2019 - 19.07.2019 Konsultacja szkoleniowa (Łomianki)
20.07.2019 - 21.07.2019 Gry kontrolne (zagranica, do ustalenia)
24.07.2019 - 26.07.2019 Konsultacja szkoleniowa (Łomianki)
27.07.2019 - 28.07.2019 Gry kontrolne (zagranica, do ustalenia)
31.07.2019 - 01.08.2019 Konsultacja szkoleniowa (Łomianki)
02.08.2019 - 05.08.2019 Kw. do Mistrzostw Europy U18 3x3 (zagranica, do ustalenia)
21.08.2019 - 23.08.2019 Konsultacja szkoleniowa (Łomianki)
24.08.2019 - 25.08.2019 Gry kontrolne (zagranica, do ustalenia)
28.08.2019 - 30.08.2019 Konsultacja szkoleniowa   (Łomianki)
31.08.2019 - 01.09.2019 Gry kontrolne (zagranica, do ustalenia)
03.09.2019 - 04.09.2019 Konsultacja szkoleniowa (Łomianki)
05.09.2019 - 09.09.2019 Mistrzostwa Europy U18 3x3 (Tbilisi/Gruzja)