II liga: O awans do I ligi - Swarzędz, Warszawa, Łódź oraz Zgorzelec z awansem

Dodano: 31.03.2019, 17:21


Lider Swarzędz z kompletem zwycięstw wygrał grupę A i awansował do turnieju finałowego II ligi. Z awansu na turnieju w Bochni cieszyły się również koszykarki Ursusa Warszawa, które pokonały MTS Ikar Niepołomice. W grupie B dwa premiowane miejsca przypadły dla MUKS AZS Umed Łódź oraz Citronex UKS Basket Zgorzelec. Turniej finałowy odbędzie się od 26 do 28 kwietnia br. w Swarzędzu.




gospodarz - Bochnia

UKS Lider Swarzędz – MTS Ikar Niepołomice
100:63 (35:10, 21:15, 18:12, 26:26)

Swarzędz: Wojdalska 21, Kotula 16, Siwińska 16, Flaszak 12, Żukowska 11, Plackowska 7, Płóciennik 4, Urbaniak 4, Dedio 2
Niepołomice: Janas 31, Ciężadło 14, Matczyńska 12, Przydatek 2, Tylek 2, Gastoł 2

UKS 4 Ursus Warszawa – Contimax MOSiR Bochnia
79:74 (21:13, 15:20, 21:23, 22:18)

Warszawa: Lichomska 22, Korczak 18 (11zb), Babecka 13, Kulińska 11, Pełka 9, Bukowska 6
Bochnia: Puter 16 (10zb), Rak 14, Klimas 13, Natkaniec 13, Buczek 12 (15zb), Marczyk 4, Przybyła 2

UKS Lider Swarzędz – UKS 4 Ursus Warszawa
87:55 (22:16, 27:16, 24:9, 14:14)

Swarzędz: Wojdalska 27, Dedio 12, Plackowska 12, W. Flaszak 10, Siwińska 7, Płóciennik 6, Kotula 5, Żukowska 4, O. Flaszak 4
Warszawa: Lichomska 19, Pełka 12, Babecka 7, Korczak 6, Speł 4, Ślusiewicz 3, Rybkowska 2, Wróbel 2

Contimax MOSiR Bochnia – MTS Ikar Niepołomice
96:57 (29:13, 19:10, 28:18, 20:16)

Bochnia: Puter 27, Rak 14, Buczek 10 (11zb), Poradowska 9, Marczyk 9, Ochel 8, Klimas 7, Rudnik 6, Natkaniec 4, Świercz 2
Niepołomice: Janas 19 (12zb), Matczyńska 14, Gastoł 8, Filipowska 4, Nowak 4, Ciężadło 4, Myszka 2

MTS Ikar Niepołomice – UKS 4 Ursus Warszawa
60:76 (15:16, 12:23, 18:23, 15:14)

Niepołomice: Janas 26, Ciężadło 18 (13zb), Matczyńska 8, Nowak 3, Gastoł 3, Filipowska 2
Warszawa: Lichomska 27 (11zb), Babecka 19, Bukowska 8 (10zb), Korczak 7, Rybkowska 7, Pełka 6 (14zb), Wróbel 2

Contimax MOSiR Bochnia – UKS Lider Swarzędz
61:77 (15:16, 16:12, 11:25, 19:24)

Bochnia: Puter 16, Buczek 14 (11as), Natkaniec 12, Klimas 10, Rak 5, Marczyk 2, Przybyła 2
Swarzędz: Wojdalska 19 (11as), Siwińska 19, Dedio 17, Płóciennik 12 (10zb), Kotula 8, O. Flaszak 2

pkt m zw/por kosze +/- różnica
1 Lider Swarzędz*                                          
6 3 3 - 0 264 - 179 +85
2 UKS 4 Ursus Warszawa* 5 3 2 - 1 210 - 221 -11
3 Contimax MOSiR Bochnia 4 3 1 - 2 231 - 213 +18
4 MTS Ikar Niepołomice 3 3 0 - 3 180 - 272 -92

gospodarz - Zgorzelec

MUKS AZS Umed Łódź - Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie
89:69 (27:26, 16:13, 23:10, 23:20)

Łódź: Stępień 26, Kudelska 21, Gzinka 16 (17zb), Matras 8, Wybraniec 6, Rzeźnik 5, Wintrowicz 3, Owczarek 2, Kowalska 2
Kąty Wrocławskie: Dobejko 15, Jarecka 13, Kamieniecka 13, Koralewska 8, Włodarczyk 8, Roguszka 5, Woźna 3, Magdziarz 2, Maryniak 2

Citronex UKS Basket Zgorzelec - MKS PM "Be ComplEat" Tarnów
79:63 (24:12, 24:9, 17:18, 14:24)

Zgorzelec: Łachacz 17 (10zb), Paradowska 16 (10zb), Adamczewska 10, Kowalczuk 10, Lipniacka 10, Ferenc 9, Marcinów 4, Fura 3
Tarnów: Liszka 21, Wilk 14, Malaga 8, Sajdak 7, Gołębiowska 5, Świętochowska 4, W. Węglarz 3, O. Węglarz 1

Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie – MKS PM "Be ComplEat" Tarnów
67:74 (25:11, 13:20, 17:26, 12:17)

Kąty Wrocławskie: Koralewska 13 (19zb), Woźna 13, Jarecka 10, Kamieniecka 8, Magdziarz 7, Dobejko 6, Włodarczyk 5, Maryniak 3, Chwastyk 2
Tarnów: Wilk 21, Liszka 18, O. Węglarz 12, Malaga 10, Sajdak 9, W. Węglarz 4

MUKS AZS Umed Łódź – Citronex UKS Basket Zgorzelec
76:62 (16:14, 24:16, 18:22, 18:10)

Łódź: Matras 23, Kudelska 17 (12zb), Stępień 12, Gzinka 12 (14zb), Rzeźnik 6, Wybraniec 4, Kowalska 2
Zgorzelec: Kowalczuk 20, Lipiacka 10, Paradowska 9, Fura 8, Adamczewska 7, Ferenc 4, Łozowska 2, Łachacz 2

MKS PM "Be ComplEat" Tarnów – MUKS AZS Umed Łódź
42:66 (11:23, 16:14, 12:14, 3:15)

Tarnów: Wilk 18, Liszka 11, Sajdak 8 (10zb), O. Węglarz 3, Malaga 2
Łódź: Stępień 23, Gzinka 12, Kudelska 10, Owczarek 10, Wybraniec 6, Wintrowicz 3, Pawłowska 2

Citronex UKS Basket Zgorzelec - Maximus GOKiS Kąty Wrocławskie
63:50 (13:14, 15:11, 23:16, 12:9)

Zgorzelec: Łachacz 19, Fura 11, Lipniacka 11, Kowalczuk 9 (13zb), Adamczewska 5, Paradowska 4, Łozowska 2, Ferenc 2
Kąty Wrocławskie: Włodarczyk 15, Jarecka 13, Koralewska 9 (23z), Dobejko 8, Woźna 5

pkt m zw/por kosze +/- różnica
1 MUKS AZS Umed Łódź* 6 3 3 - 0 231 - 173 +58
2 Citronex UKS Basket Zgorzelec*                
5 3 2 - 1 204 - 189 +15
3 MKS PM "Be ComplEat" Tarnów 4 3 1 - 2 179 - 212 -33
4 MAXIMUS Kąty Wrocławskie 3 3 0 - 3 186 - 226 -40