Mistrzostwa Polski U18: Składy turniejów półfinałowych

Dodano: 26.03.2019, 16:05


Turnieje półfinałowe U18 zaplanowane są w dniach 13 - 15 kwietnia br. w Gdyni, Gorzowie Wlkp., Sokołowie Podlaskim oraz Toruniu. Bez porażki turnieje ćwierćfinałowe przeszły drużyny MMKS Katarzynki Toruń, GTK Arka Gdynia, SKS 12 Warszawa, Szkoła Gortata Politechnika Gdańska oraz MUKS Poznań.




Awans do turnieju finałowego, który rozegrany zostanie w Gdyni od 1 do 5 maja br. uzyskają po dwa najlepsze zespołu z każdej grupy.

Grupa A (GTK Arka Gdynia)
13.04.2019 14:30 MKS Pałac Młodzieży Tarnów - Wisła CanPack Kraków     
13.04.2019 17:00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - GTK Arka Gdynia     
14.04.2019 11:00 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - MKS Pałac Młodzieży Tarnów 
14.04.2019 13:15 GTK Arka Gdynia - Wisła CanPack Kraków     
15.04.2019 10:00 Wisła CanPack Kraków - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki     
15.04.2019 12:15 GTK Arka Gdynia - MKS Pałac Młodzieży Tarnów    

Grupa B (ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp.)
13.04.2019 13:45 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - MUKS WSG Supravis Bydgoszcz     
13.04.2019 16:00 Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski - MKS Tęcza Leszno     
14.04.2019 13:45 MKS Tęcza Leszno - MUKS WSG Supravis Bydgoszcz     
14.04.2019 16:00 Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska     
15.04.2019 10:45 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - MKS Tęcza Leszno     
15.04.2019 13:00 MUKS WSG Supravis Bydgoszcz - Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski


Grupa C (MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski)
13.04.2019 15:30 MUKS Poznań - UKS Lider Swarzędz     
13.04.2019 18:00 Basket 25 Bydgoszcz - MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski     
14.04.2019 15:30 MUKS Poznań - Basket 25 Bydgoszcz     
14.04.2019 18:00 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski - UKS Lider Swarzędz     
15.04.2019 15:00 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski - MUKS Poznań     
15.04.2019 17:30 UKS Lider Swarzędz - Basket 25 Bydgoszcz

Grupa D (MMKS Katarzynki Toruń)
13.04.2019 12:45 SKS 12 Warszawa - UKS Huragan Wołomin     
13.04.2019 15:00 MMKS Katarzynki Toruń - Enea AZS Szkoła Gortata Poznań     
14.04.2019 11:45 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań - UKS Huragan Wołomin     
14.04.2019 14:00 SKS 12 Warszawa - MMKS Katarzynki Toruń     
15.04.2019 10:00 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań - SKS 12 Warszawa     
15.04.2019 12:15 UKS Huragan Wołomin - MMKS Katarzynki Toruń