Mistrzostwa Polski U22: Gospodarze i grupy turniejów półfinałowych

Dodano: 08.01.2019, 16:54


KS Wichoś Jelenia Góra, Szkoła Gortata Politechnika Gdańska, Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski i AZS Uniwersytet Warszawski będą gospodarzami turniejów półfinałowych mistrzostw Polski do lat 22. Kwalifikacje odbędą się w dniach 25-27 stycznia, a awans do turnieju finałowego uzyskają po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy.


Grupa I - gospodarz turnieju KS Wichoś Jelenia Góra
Enea AZS Poznań
TS Wisła CanPack Politechnika Kraków
KS Wichoś Jelenia Góra
MKS MOS Katowice

25.01.2019 Enea AZS Poznań - MKS MOS Katowice     
25.01.2019 Wisła CanPack AZS Politechnika Kraków - KS Wichoś Jelenia Góra     
26.01.2019 Enea AZS Poznań - Wisła CanPack AZS Politechnika Kraków     
26.01.2019 MKS MOS Katowice - KS Wichoś Jelenia Góra     
27.01.2019 KS Wichoś Jelenia Góra - Enea AZS Poznań     
27.01.2019 Wisła CanPack AZS Politechnika Kraków - MKS MOS Katowice

Grupa II - gospodarz turnieju Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
UKS Nowa Wieś
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
KSK Stal Brzeg

25.01.2019 17:30 UKS Nowa Wieś - Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk     
25.01.2019 19:45 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - KSK Stal Brzeg     
26.01.2019 16:00 KSK Stal Brzeg - Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk     
26.01.2019 18:15 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - UKS Nowa Wieś     
27.01.2019 11:00 UKS Nowa Wieś - KSK Stal Brzeg     
27.01.2019 13:15 Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki

Grupa III - gospoarz turnieju Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
GTK Arka Gdynia
MUKS Poznań
MMKS Katarzynki Toruń

25.01.2019 Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski - MMKS Katarzynki Toruń     
25.01.2019 GTK Arka Gdynia - MUKS Poznań     
26.01.2019 Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski - GTK Arka Gdynia     
26.01.2019 MMKS Katarzynki Toruń - MUKS Poznań     
27.01.2019 MUKS Poznań - Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski     
27.01.2019 GTK Arka Gdynia - MMKS Katarzynki Toruń

Grupa IV - gospodarz AZS Uniwersytet Warszawski
AZS Uniwersytet Warszawski
KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
KS Basket 25 Bydgoszcz
MUKS WSG Supravis Bydgoszcz

25.01.2019 AZS Uniwersytet Warszawski - MUKS WSG Supravis Bydgoszcz     
25.01.2019 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec -Basket 25 Bydgoszcz     
26.01.2019 AZS Uniwersytet Warszawski - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec     
26.01.2019 MUKS WSG Supravis Bydgoszcz - Basket 25 Bydgoszcz     
27.01.2019 Basket 25 Bydgoszcz - AZS Uniwersytet Warszawski     
27.01.2019 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MUKS WSG Supravis Bydgoszcz