Energa Basket Liga Kobiet w Sportklubie

Dodano: 26.09.2018, 12:08


Spotkania Energa Basket Ligi Kobiet od najbliższego sezonu będzie można oglądać w Sportklubie! W ramach umowy w każdym tygodniu Energa Basket Ligi Kobiet w Sportklubie zostanie pokazany jeden mecz - w całym sezonie 2018/2019 kibice zobaczą co najmniej 30 emocjonujących spotkań.
Oprócz samych meczów, Sportklub przygotuje również materiały dodatkowe. Fani Energa Basket Ligi Kobiet będą mogli jeszcze lepiej poznać swoje ulubione drużyny.

- Współpraca Energa Basket Ligi Kobiet z telewizją Sportklub ma obowiązywać przez najbliższe dwa sezony. Chcemy dodatkowo w ramach tej współpracy pokazywać kulisy zespołów oraz przybliżać miasta, w których na co dzień rozgrywane są spotkania - mówi Olga Kijewska-Ratajczak, Sekretarz Generalny Polskiego Związku Koszykówki.

- Cieszymy się, że Energa Basket Liga Kobiet zagości na antenie Sportklubu. Widzowie, którzy przegapią dane spotkanie, będą mogli obejrzeć jego skrót w mediach społecznościowych, jak i na stronie internetowej Sportklubu w godzinę po zakończeniu wydarzenia - podkreśla Władysław Prażmowski, Operations Manager Sportklubu na Polskę.

Błąd przy wywołaniu funkcji {youtube}

Sportklub jest dostępny drogą satelitarną i światłowodową u blisko 120 operatorów w całym kraju. Dzięki ekskluzywnej obecności na platformie nc+ dociera do około 3 milionów gospodarstw domowych.