Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny

Skarb Kibica - I liga (sezon 2017/2018)

Dodano: 12.09.2017, 17:40


Przedstawiamy Skarb Kibica I ligi na sezon 2017/2018. W nowym sezonie w dwóch grupach zagrają łącznie 22 zespoły, wśród nich jest beniaminek - Lider Swarzędz. Po roku nieobecności zobaczymy także KS Basket 25 II Bydgoszcz oraz VBW GTK II Gdynię. I liga - podział na grupy


MUKS Chrobry Basket Głuchołazy
48-340 Głuchołazy, ul. Bohaterów Warszawy 10
www.basketglucholazy.pl
chrobrybasket@gmail.com

Tadeusz Widziszowski (trener), Monika Barczuk, Aneta Bolek, Joanna Czarnecka, Marlena Deko, Aleksandra Dziwińska, Natalia Fundeła, Karolina Kaczmarek, Klaudia Kucharska, Marta Kulak, Sandra Ludwiniak, Beata Madej, Martyna Stelmach, Małgorzata Zuchora

AZS Uniwersytet Warszawski
00-325 Warszawa, ul. Krakowskie Przedmieście 24
www.kuazsuw.pl
azs@uw.edu.pl

Maciej Gordon (trener), Małgorzata Zaroń (II trener), Milena Krzyżaniak, Anna Pawłowska, Pola Dmochewicz, Izabella Tkacz, Agnieszka Spangenberg, Olivia Olesiewicz, Agata Opolska, Gabriela Piech, Wiktoria Skuzińska, Aleksandra Pląsek, Klaudia Stasiak, Karolna Dąbrowska, Eliza Wasilewska, Natalia Gajewska, Ida Wiśniewska, Marcelina Marjankowska, Klaudia Gołębiewska, Emilia Wlazło



AZS Politechnika Korona Kraków
30-001 Kraków, ul. Kamienna 17
www.pk-koronakrakow.pl
azs@pk.edu.pl

Wojciech Eliasz-Radzikowski (trener), Natalia Malaga, Magdalena Ruta, Agata Rafałowicz, Kaciaryna Pratasewicz, Karolina Wilk, Anna Krawiec, Agnieszka Krzywoń, Kamila Ciążadło, Aleksandra Owca, Katarzyna Homoncik, Alicja Grabska, Ewa Bacik, Danuta Puter

AZS Uniwersytet Gdański
80-952 Gdańsk, ul. Bażyńskiego 1 A
www.kosz.azs.ug.edu.pl
azskosz@ug.edu.pl

Włodzimierz Augustynowicz (trener), Karolina Formella, Paulina Kuras, Angelika Kuras, Jastina Kosalewicz, Żaneta Szczęśniak, Marta Cieślicka, Karina Szczurewska, Agnieszka Ostrowska, Kamila Szmydkowska, Anna Górska, Monika Tomkiewicz

KS Basket 25 II Bydgoszcz
85-023 Bydgoszcz, ul. Toruńska 59
www.basket25.pl
basket25@poczta.onet.pl

Piotr Kulpeksza (trener), Paweł Kulpeksza (II trener), Paulina Kuczyńska, Zuzanna Piskowska, Paulina Nidziólka, Wiktoria Suwik, Monika Weitz, Weronika Dygul, Delfina Misuna, Oliwia Blachowska, Emilia Jóźwicka, Katarzyna Kocaj, Martyna Sobieszczyk

AZS AJP II Gorzów Wlkp.
66-400 Gorzów Wielkopolski, ul. Teatralna 25
www.azspwszgorzow.pl
azs@pwsz.pl

Robert Pieczyrak (trener), Karolina Kupczyk, Dagmara Godlewska, Wikoria Murmyło, Natalia Feliczak, Patrycja Szczecińska, Joanna Kobylińska, Weronika Dudek, Wiktoria Kuczyńska, Aleksandra Kuczyńska, Jagoda Szczęsna, Kinga Kominek, Karolina Matkowska, Olga Trzeciak, Paula Duchnowska, Wiktoria Duchnowska, Wiktoria Keller, Natalia Bury, Beata Jezierska, Aleksandra Dul, Kinga Potraca, Patrycja Musielak, Natasza Połujan, Daria Łupińska, Beata Jaworska, Daria Stelmach, Wiktoria Wierzbicka

Grot Mobilis Pabianice

95-200 Pabianice, ul. Stefana "Grota" Roweckiego 3
www.ptk.pabianice.com.pl
mtk@pabianice.com

Sylwia Wlaźlak (trener), Joanna Twardowska, Patrycja Kirsz, Magdalena Grzelak, Daria Kowalczyk, Anna Krakowska, Anna Obidowska, Julia Piestrzyńska, Justyna Rudzka, Joanna Szałecka, Dominika Szczygieł, Katarzyna Szymańska

KKS Olsztyn
10-524 Olsztyn, ul.Partyzantów 21/4
Brak strony internetowej - profil Facebook
kksolsztyn@wp.pl

Tomasz Sztąberski (trener), Alicja Sztąberska (II trener), Wiktoria Bałdyga, Dagmara Czaplińska, Natalia Gzinka, Adrianna Kalinowska, Joanna Markiewicz, Agnieszka Mazuro, Aleksandra Mońko, Justyna Skała, Zofia Staruch, Aleksandra Wrocławska, Wiktoria Wrocławska, Jolanta Wichłacz, Ksenia Zajączkowska, Monika Zdrada, Kamila Żukowska, Natalia Żukowska, Marta Sztąberska, Justyna Michalak, Maja Przygocka

MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra
58-500 Jelenia Góra, ul. Morcinka 31
www.mks-karkonosze.com
trenerbasket@op.pl

Jerzy Gadzimski (trener), Elżbieta Paździerska, Maja Michniewicz, Aneta Rola, Celina Kwietoń, Angelika Kriszpin, Małgorzata Lewandowska, Wiktoria Boks, Marcela Rybkiewicz, Alicja Wierzbicka, Sara Czechowicz, Anna Rorat

MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
08-300 Sokołów Podlaski, ul. Lipowa 54
www.mkksokolow.pl
klub@mkksokolow.pl

Karol Krakowski (trener), Krzysztof Iwański (II trener), Maja Haponik, Aleksandra Iwaniuk, Ewelina Jackowska, Weronika Jaworska, Klaudia Mężyńska, Marta Mistygacz, Agata Ostrowska, Martyna Stasiuk, Magdalena Szkop, Marta Tomczuk, Iwona Winnicka, Karolina Zieniewska

Mon-Pol Płock
09-402 Płock, ul. Wyszogrodzka 102
www.mon-pol.pl
basketplock@gmail.com

Ireneusz Jasiński (trener), Michał Mrówczyński (II trener), Justyna Pytlarczyk, Agnieszka Misiek, Lucyna Kotonowicz, Patrcja Rucińska, Sylwia Bielska, Aleksadnra Świątek, Patrycja Kaczor, Anita Plucińska, Kinga Dzierbicka, Natalia Tyczkowska, Grażyna Witkoś, Magdalena Goleniewska, Liwia Sierawska, Zofia Jasińska

Panattoni Europe Lider Pruszków
05-800 Pruszków, ul. Bohaterów Warszawy 4
www.liderpruszkow.pl
biuro@liderpruszkow.pl

Jacek Rybczyński (trener), Monika Bieniek, Weronika Dąbrowska, Cristina García González, Anna Karasek, Małgorzata Kniefel, Marzena Marciniak, Alicja Minczewska, Małgorzata Murza, Kinga Piędel, Katarzyna Sobczyńska, Olivia Szumełda-Krzycka, Katarzyna Szyller, Magdalena Wojdalska

Politechnika Gdańska
80-213 Gdańsk, al. Zwycięstwa 51
www.sportowapolitechnika.pl
biuro@sportowapolitechnika.pl

Lubow Szwecowa-Knap (trener), Magdalena Koperwas, Karolina Wilk, Agnieszka Przybytek, Marianna Duszkiewicz, Martyna Pyka, Katarzyna Śmietańska, Anna Kasperska, Edyta Faleńczyk, Agnieszka Wierzbicka, Zofia Korczak-Komorowska, Weronika Wyszyńska, Karolina Brzozowska, Oliwia Radoń, Aleksandra Szadkowska, Dorota Kukier, Paulina Szymańska, Justyna Wróbel

Pomarańczarnia MUKS Poznań
61-255 Poznań, os. Tysiąclecia 43
www.mukspoznan.pl
biuro@mukspoznan.pl

Maciej Brodziński (trener), Magdalena Ratajczak, Weronika Papiernik, Magdalena Pisera, Laura Dubaj, Patrycja Klatt, Karolina Olszewska, Iwona Szarzyńska, Paulina Pilichowska, Magdalena Kowalewska, Alicja Jóźwiak, Patrycja Olejnik, Karolina Giżyńska, Marta Wdowiuk, Weronika Woźniak, Monika Ziobro, Karolina Masłowska



SMS PZKosz Łomianki (dwa zespoły)
05-092 Łomianki, ul. Stanisława Staszica 2
www.smslomianki.pl
smslomianki@pzkosz.pl

Rafał Czyszpak (trener), Roman Skrzecz (trener), Michał Snochowski (trener), Justyna Borońska (trener), Liliana Banaszak, Julia Bazan, Marta Duda, Alicja Falkowska, Łucja Grzenkowicz, Karina Gzinka, Natalia Klimek, Emilia Kośla, Martyna Kowalska, Olga Lemańska, Julia Kućko, Anna Markowska, Julia Niełacna, Aleksandra Pszczolarska, Bożena Puter, Natalia Ryng, Magdalena Szulc, Karolina Szydłowska, Aleksandra Ustowska, Anna Wińkowska, Aleksandra Wypustek, Barbara Zieniewska, Magdalena Tabak

UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
95-070 Aleksandrów Łódzki, ul. Waryńskiego 22/26
www.uksbasket.pl
uksbasket@o2.pl

Piotr Najder (trener), Natalia Danych, Klaudia Dudek, Wiktoria Kośla, Martyna Leszczyńska, Natalia Łopińska, Agata Maciejewska, Agnieszka Myślak, Justyna Samulak, Jessica Solak, Karina Skopińska

X-Demon Tęcza Leszno
64-100 Leszno, ul. Zygmunta Starego 1
www.tecza.leszno.pl
tecza.leszno@gmail.com

Jędrzej Jankowiak (trener), Krzysztof Zajc (II trener), Aleksandra Sobańska, Justyna Hołtyn, Iga Walentowska, Karolina Budeń, Joanna Pawlukiewicz, Paula Bułhak, Eliza Łakoma, Aleksandra Brambor, Wiktoria Raczyńska, Alicja Franckowiak, Julia Janowska

ŁKS SMS Łódź
93-193 Łódź, ul. Milionowa 12
www.smslodz.pl/aks-sms
aks@wss.lodz.pl

Elżbieta Nowak (trener), Mirosław Trześniewski (II trener), Martyna Borowiecka, Jagoda Bandoch, Karolina Podkańska, Aleksandra Wajler, Monika Skrzecz, Marlena Papuga, Patrycja Jastrzębska, Weronika Karpiszuk, Natalia Gwizdała, Klaudia Łapińska, Julia Szadkowska

ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski
44-300 Wodzisław Śląski, ul. Kubsza 15
www.olimpiawodzislawslaski.pl
zkk.olimpia@op.pl

Adam Kubaszczyk (trener), Katarzyna Klimowska, Katarzyna Mach, Justyna Kocon, Wiktoria Gorel, Karolina Walocha, Wioletta Walocha, Katarzyna Pawlik, Wiktoria Grzegorzek, Martyna Jasiulewicz, Laura Cichy, Maria Cichy, Nikola Stobiecka

VBW GTK II Gdynia
81-571 Gdynia, ul. Chwaszczyńska 172
www.gtkgdynia.pl
b.witkowski@vbw.pl

Karolina Wieczorek (trener), Kamila Podgórna, Marta Marcinkowska, Zuzanna Kulińska, Zuzanna Klugmann, Alicja Żytkowska, Małgorzata Byczkowska, Aleksandra Teler, Wiktoria Ginda, Daria Semerak, Kamila Olecka, Patrycja Pawlata, Oliwia Neufld, Paulina Koziełło, Julita Ossowska, Dominika Wzrosz, Agata Szmyrka, Anna Makurat, Anna Jakubiuk, Amalia Rembiszewska, Alicja Płotka, Patrycja Gałka, Julia Mańkowska

Lider Swarzędz
62-020 Swarzędz, ul. Polna 21
www.uksliderswarzedz.pl
marcin.madanowski@gmail.com

Anna Talarczyk (trener), Andrzej Śniadek (II trener), Magdalena Dedio, Dominika Urbaniak, Emilia Rutkowska, Magdalena Iwanowicz, Justyna Tudryn, Anna Gurzęda, Maria Adamczak, Kaja Drobnik, Oliwia Flaszak, Wiktoria Flaszak, Martyna Urbaniak, Agata Siwińska, Aleksandra Pietraszek