Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny

EuroCup 2017/2018: Podział na grupy

Dodano: 04.07.2017, 13:21


Trudna grupa Energi Toruń, Ślęza Wrocław oraz w przypadku wygrania kwalifikacji – Basket 90 Gdynia razem w grupie E. Gorzowski AZS w grupie A, Artego Bydgoszcz w grupie C.



Grupa A:
Olympiakos SFP (Grecja)
TTT Ryga (Łotwa)
Besiktas Stambuł (Turcja)
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wlkp.

12.10.2017 Olympiakos SFP - AZS AJP Gorzów Wlkp.
19.10.2017 AZS AJP Gorzów Wlkp. - TTT Ryga
26.10.2017 Besiktas Stambuł - AZS AJP Gorzów Wlkp.
02.11.2017 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Olympiakos SFP
23.11.2017 TTT Ryga - AZS AJP Gorzów Wlkp.
30.11.2017 AZS AJP Gorzów Wlkp. - Besiktas Stambuł

Grupa B:
Enisey Krasnoyarsk (Rosja)
Mersin (Turcja)
Good Angels Kosice (Słowacja)
MBK Ruzomberok (Słowacja)

Grupa C:
MBA Moskwa (Rosja)
Udominate (Szwecja)
Spartak&M M.R. Vidnoje (Rosja)
Artego Bydgoszcz

12.10.2017 MBA Moskwa - Artego Bydgoszcz
19.10.2017 Artego Bydgoszcz - Udominate
25.10.2017 Spartak&M M.R. Vidnoje - Artego Bydgoszcz
02.11.2017 Artego Bydgoszcz - MBA Moskwa
23.11.2017 Udominate - Artego Bydgoszcz
30.11.2017 Artego Bydgoszcz - Spartak&M M.R. Vidnoje

Grupa D:
Energa Torun
Hatay BB (Turcja)
CCC Polkowice/Pieštanské Cajky (Słowacja) (I mecz - 26.09, II mecz - 29.09)
ACS Sepsi (ROM)

12.10.2017 Energa Toruń - ACS Sepsi
19.10.2017 CCC Polkowice/Pieštanské Cajky - Energa Toruń
26.10.2017 Energa Toruń - Hatay BB
02.11.2017 ASC Sepsi - Energa Toruń
23.11.2017 Energa Toruń - CCC Polkowice/Pieštanské Cajky
30.11.2017 Hatay BB - Energa Toruń

Grupa E:
Ślęza Wrocław
Istanbul Universitesi (Turcja)
Agu-Spor Kayseri (Turcja)
Basket 90 Gdynia/Spartak Noginsk (Rosja) (I mecz - 26.09, II mecz - 29.09)

12.10.2017 Ślęza Wrocław – Basket Gdynia/Spartak Nogińsk
19.10.2017 AGU Spor – Ślęza Wrocław
26.10.2017 Ślęza Wrocław – Istanbul Universitesi
02.11.2017 Basket Gdynia/Spartak Nogińsk – Ślęza Wrocław
23.11.2017 Ślęza Wrocław – AGU Spor
30.11.2017 Istanbul Universitesi – Ślęza Wrocław

Grupa F:
Aluivent DVTK Misckolc (Węgry)
Rutronik Stars Keltern (Niemcy)
PEAC-Pecs (Węgry)
Carolo Basket (Francja)

Grupa G:

Basket Landes (Francja)
Gernika Bizkaia (Hiszpania)
Spar Citylift Girona (Hiszpania)
VBW CEKK Cegled (Węgry)

Grupa H:
KSC Szekszard (Węgry) - BLMA (Francja)
GDES Santo Andre (Portugalia)
Basketball Nymburk (Czechy)
Virtus Eirene Ragusa (Włochy)

Grupa I:

Reyer Venezia (Włochy)
KP Brno (Czechy)
TSW 1880 Wasserburg (Niemcy)
BCF Elfic Fribourg (Szwajcaria)

Grupa J:
Nantes Reze (Francja)
Saint-Armand Hainaut Basket (Francja) - Amsterdam Angels (Holandia)
Uni Gyor (Węgry)
Belfius Namur (Belgia)