Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny

Mistrzostwa Polski U18 - Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski w złocie

Dodano: 16.05.2017, 14:00


Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski pokonał w finale mistrzostw Polski U18 drużynę Enea AZS Poznań 58:49. W meczu o 3. miejsce - PTK Lumi Pabianice  wygrał z KS One Team Ostrów Wlkp. 58:40.


o miejsce 7

62:69 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz
(Wojtala 24 - Niełacna 29)

o miejsce 5

63:38 Bryza Politechnika Gdańska - MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
(Ławicka 18 - Szkop 7)

półfinały

40:68 PTK Lumi Pabianice - Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
(Piestrzyńska 10 - Dul 14)

46:45 Enea AZS Poznań - KS One Team Ostrów Wlkp.
(Gołochowicz 13 - Wróblewska 16)


mecz o 3. miejsce

58:40 PTK Lumi Pabianice - KS One Team Ostrów Wlkp.
(Kowalczyk 25 - Jakubowicz 13)

finał

58:49 Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski - Enea AZS Poznań
(Keller 16 - Zięmborska 18)

***

środa 17.05.2017

73:69 One Team Ostrów Wlkp. - MPKK Sokołów Podlaski
(Wróblewska 17 - Szkop 17)

86:54 Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski - Bryza Politechnika Gdańska
(Keller 18 - Radoń 12)

54:47 Enea AZS Poznań - MUKS Bydgoszcz
(Zięmborska 18 - Niełacna 18)

48:56 KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - PTK Lumi Pabianice
(Majda 14 - Kirsz 15)

czwartek 18.05.2017

43:45 PTK Lumi Pabianice - KS One Team Ostrów Wlkp.
(Rudzka 15 - Wróblewska 14)

52:48 MPKK Sokołów Podlaski - Zagłębie Sosnowiec
(Szulc 12 - Wojtala 20)

49:70 MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz - Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski
(Szymańska 14 - Keller 16)

60:82 Bryza Politechnika Gdańska - Enea AZS Poznań
(Jabłońska 12 - Gołochowicz 21)

piątek 19.05.2017

63:68 KS One Team Ostrów Wlkp. - KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec
(Waliszewska 22 - Krakowczyk 17)

50:44 PTK Lumi Pabianice - MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
(Kowalczyk 18 - Szulc 12)

86:43 Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski - Enea AZS Poznań
(Bury 11 - Piechowiak 14)

70:76 MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz - Bryza Politechnika Gdańska
(Niełacna 28 - Ławicka 24)

GRUPA A m pkt kosze +/-
1. PTK Lumi Pabianice 3 5 149/137
2. KS One Team Ostrów Wlkp. 3 5 181/180
3. MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 3 4 165/171
4. KS JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 3 4 164 /171
GRUPA B m pkt kosze +/-
1. Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 3 6 239/149
2. Enea AZS Poznań 3 5 182/190
3. Bryza Politechnika Gdańska 3 4 190/238
4. MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 3 3 166/200