Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny

Karuzela transferowa 2017/2018

Dodano: 09.07.2017, 15:48


Karuzela transferowa Basket Ligi Kobiet rozpędza się coraz bardziej. Kto zostaje, kto odchodzi? O tym poniżej. KoszykowkaKobiet.pl - oficjalny partner Basket Ligi Kobiet. Stan na dzień: 06.09.2017




Artego BydgoszczArtego Bydgoszcz

Zostają: Elżbieta Międzik, Tomasz Herkt (trener), DeNesha Stallworth, Paulina Niedziółka, Katarzyna Kocaj, Paulina Kuczyńska
Przychodzą: Justyna Żurowska-Cegielska, Agnieszka Szott-Hejmej, Julie McBride, Jennifer O’Neill, Julia Adamowicz, Karolina Poboży, Sylwia Bujniak, Dragana Stanković
Odchodzą: Maurita Reid, Klaudia Niedźwiedzka, Bernice Mosby, Erin Rooney, Katarzyny Suknarowskie, Karina Szybał, Martyna Koc (macierzyństwo)

Basket 90 GdyniaBasket 90 Gdynia

Zostają: Aldona Morawiec, Jelena Skerović, Amalia Rembiszewska, Aneta Kotnis, Anna Jakubiuk
Przychodzą: Gundars Vētra (trener), Kristine Vitola, Kahleah Copper, Sofija Aleksandravicius, Tori Jankoska, Anna Makurat
Odchodzą: Renee Montgomery, Carolyn Swords, Dominika Miłoszewska, Monika Grigalauskyte, Karolina Puss

Energa ToruńEnerga Toruń

Zostają: Algirdas Paulauskas (trener), Emilia Tłumak, Kelley Cain
Przychodzą: Miriam Uro-Nile, Dalia Belickaite, Agnieszka Skobel, Monika Grigalauskyte, Katarzyna Maliszewska, Egidijus Zenevicius (II trener), Rita Rasheed, Lauren Mansfield
Odchodzą: Maryna Ivashchanka, Agata Szczepanik, Julie McBride, Julia Adamowicz, Tomasz Kubiak (II trener), Darxia Morris

JAS-FBG Zagłębie SosnowiecJAS-FBG Zagłębie Sosnowiec

Zostają: Naketia Swanier, Paulina Rozwadowska, Marta Dobrowolska, Paulina Majda, Aleksandra Wojtala
Przychodzą: Małgorzata Misiuk, Michaela Stará, Egle Siksniute, Stephany Skrba
Odchodzą: Amanda Frost, Mariah King, Deja Middleton, Olena Samburska, Klaudia Rutkowska, Paulina Antczak-Szymańska, Patrycja Kaczor, Katarzyna Kosałka, Kinga Piędel

TS Ostrovia Ostrów WielkopolskiTS Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Zostają: Monika Jasnowska, Katarzyna Motyl, Jordan Jones, Agata Kowalczyk, Sandra Nowicka
Przychodzą: Katarzyna Jaworska, Vadim Czeczuro, Breanna Lewis, Monika Naczk, Karolina Puss
Odchodzą: Wojciech Szawarski (trener), Karolina Kaczmarek, Agata Stępień, Ewelina Jackowska

KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp.InvestInTheWest AZS AJP Gorzów Wielkopolski

Zostają: Beata Jaworska, Paulina Misiek, Magdalena Szajtauer, Aleksandra Pawlak, Dariusz Maciejewski (trener), Robert Pieczyrak (II trener), Karolina Matkowska, Daria Stelmach, Jagoda Szczęsna, Paula Duchnowska, Aleksandra Dul, Kinga Kominek, Olga Trzeciak
Przychodzą: Annamaria Prezelj, Miah Spencer, Carolyn Swords, Yuliya Rytsikava, Petronelia Donders, Wiktoria Keller
Odchodzą: Katarzyna Dźwigalska, Nicole Seekamp, Courtney Hurt, Adriana Kopciuch, Katarzyna Jaworska

PGE MKK Siedlce

Zostają: Teodor Mollov (trener), Oksana Mollova, Katarzyna Trzeciak, Magdalena Parysek, Paulina Żukowska, Dominika Paczóska, Magdalena Mołłow, Dominika Paczkowska
Przychodzą: Samantha Lapszynski, Wiktorija Kondus, Agata Stępień, Tetiana Haiw, Anna Stafiuk
Odchodzą: Roksana Schmidt, Aleksandra Parzeńska, Karolina Poboży, Monika Naczk

CCC PolkowiceCCC Polkowice

Zostają: Weronika Gajda, Magdalena Leciejewska, Angelika Stankiewicz, Magdalena Idziorek, Ewelina Gala
Przychodzą: George Dikeoulakos (trener), Alysha Clark, Elina Babkina, Temi Fagbene, Theresa Plaisanc, Bria Holmes, Artemis Spanou, Petros Prekas (asystent trenera), Karol Kowalewski (asystent trenera), Antonija Sandrić
Odchodzą: Walerija Musina (koniec kariery), Raisa Musina, Maroš Kováčik (trener), Mariona Ortiz

AZS UMCS LublinAZS UMCS Lublin

Zostają: Agata Dobrowolska, Dorota Mistygacz, Uju Ugoka, Kateryna Dorogobuzowa, Marta Jujk, Kaja Grygiel, Dominika Poleszak, Aleksandra Kędzierska
Przychodzą: Wojciech Szawarski (trener), Dajana Butulija, Martyna Cebulska, Feyonda Fitzgerald
Odchodzą: Krzysztof Szewczyk (trener), Dominika Owczarzak

Ślęza Wrocław1KS Ślęza Wrocław  (mistrz Basket Ligi Kobiet)

Zostają: Arkadiusz Rusin (trener), Sharnee Zoll, Zuzanna Sklepowicz, Agnieszka Kaczmarczyk, Kourtney Treffers, Marissa Kastanek
Przychodzą: Sonia Ursu-Kim, Klaudia Sosnowska, Karina Szybała, Shamela Hampton, Tania Perez Torres, Janis Ndiba, Tijana Ajdukovic
Odchodzą: Magdalena Koperwas

Widzew ŁódźCosinus Widzew Łódź

Zostają: Julia Drop, Dariusz Raczyński (trener), Klaudia Gertchen, Wiktoria Zapart, Natalia Gzinka, Anna Kudelska
Przychodzą: Darya Zavidna, Adriana Kopciuch, Roksana Schmidt, Brandi Harvey-Carr
Odchodzą: Sylwia Bujniak, Roddreka Rogers, Angela Beadle, Magdalena Kruszyńska, Magdalena Pisera, Magdalena Ratajczak, Kinga Dzierbicka

Wisła CP KrakówWisła Can-Pack Kraków (zdobywca Pucharu Polski)

Zostają: Jorge Aragones (II trener), Magdalena Ziętara, Aleksandra Klimas, Julia Natkaniec
Przychodzą: Krzysztof Szewczyk (trener), Dominika Owczarzak, Leonor Rodríguez Manso, Maurita Reid, Giedrė Labuckienė, Sonja Greinacher, Klaudia Niedźwiedzka, Jelena Antić, Dominika Miłoszewska, Cheyenne Parker
Odchodzą: Sandra Ygueravide, Ziomara Morrison, Vanessa Gidden, Jose Ignacio Hernandez (trener), Claudia Pop, Małgorzata Misiuk, Meighan Simmons, Justyna Żurowska-Cegielska, Hind Ben Abdelkader, Agnieszka Szott-Hejmej

ENEA AZS Poznań(beniaminek)

Zostają: Kinga Woźniak, Daria Marciniak, Krzysztof Dobrowolski (trener), Kinga Banach, Karolina Stefańczyk, Martyna Kotula, Alicja Szloser, Marta Nowicka, Bogna Gołochowicz, Aleksandra Zięmborska, Karolina Stefańczyk
Przychodzą: Jazmine Davis, Katarzyna Bednarczyk, Julia Tyszkiewicz, Marek Lebiedziński (II trener), Aleksandra Parzeńska, Julia Niemojewska, Sidney Cook
Odchodzą: Kinga Bandyk