Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny

I liga: Trwa faza play-off i play-out

Dodano: 24.03.2017, 15:07


AZS Uniwersytet Gdański, AZS Uniwersytet Warszawski, SMS PZKosz Łomianki oraz Panattoni Europe Lider Pruszków w grupie A oraz MUKS Poznań, Enea AZS Poznań, ŁKS SMS Łódź oraz Politechnika Korona Kraków w grupie B meldują się w kolejnej rundzie play-off. W fazie play-out bronią się zawodniczki z Wodzisławia Śląskiego, które doprowadziły do remisu 1-1.  Więcej o sezonie regularnym.


1/4 FINAŁU (systemem 1-1-1)


I mecz - 01.04.2017
01.04.2017 AZS Uniwersytet Gdański - ŁKS SMS Łódź
01.04.2017 AZS Politechnika Korona Kraków - AZS Uniwersytet Warszawski
05.04.2017 Pomarańczarnia MUKS Poznań - Panattoni Europe Lider Pruszków
05.04.2017 SMS PZKosz Łomianki - Enea AZS Poznań

II mecz - 08.04.2017
08.04.2017 ŁKS SMS Łódź - AZS Uniwersytet Gdański
08.04.2017 Panattoni Europe Lider Pruszków - Pomarańczarnia MUKS Poznań
08.04.2017 AZS Uniwersytet Warszawski - AZS Politechnika Korona Kraków
08.04.2017 19:00 Enea AZS Poznań - SMS PZKosz Łomianki

ew. III mecz - 12.04.2017
12.04.2017 AZS Uniwersytet Gdański - ŁKS SMS Łódź
12.04.2017 Pomarańczarnia MUKS Poznań - Panattoni Europe Lider Pruszków
12.04.2017 SMS PZKosz Łomianki - Enea AZS Poznań
12.04.2017 AZS Politechnika Korona Kraków - AZS Uniwersytet Warszawski

GRUPA A (systemem 1-1-1)


I mecz - 18.03.2017
(1-0) 83:40 Uniwersytet Gdański - KKS Olsztyn (Szczęśniak 14 - Zajączkowska 14)
(1-0) 70:56 SMS PZKosz Łomianki - MUKS Bydgoszcz (Ryng 17 - Myśków 16)
(1-0) 64:61 AZS UW - Politechnika Gdańska (Ossowska 18 - Faleńczyk 21)
(0-1) 34:63 Grot Pabianice - Lider Pruszków (Kolasa 7 - Minczewska 17)

II mecz - 25.03.2017
(0-2) 64:82 KKS Olsztyn - Uniwersytet Gdański (Zajączkowska 19 - Kosalewicz 18)
(0-2) 58:73 MUKS Bydgoszcz - SMS PZKosz Łomianki (Myśków 19 - Makurat 26)
(2-0) 55:52 Lider Pruszków - Grot Mobilis Pabianice (Ostrowska 11 - Kolasa 13)
(0-2) 49:70 Politechnika Gdańska - AZS UW (Przybytek 14 - Ossowska 25)

GRUPA B (systemem 1-1-1)


I mecz - 19.03.2017
(1-0) 79:59 MUKS Poznań - 1KS Ślęza II Wrocław (Durak 17 - Tyszkiewicz 17)
(1-0) 85:55 Korona Kraków - UKS Aleksandrów Łódzki (Rafałowicz 17 - Telenga 13)
(1-0) 78:46 Enea AZS Poznań - MKS Jelenia Góra (Szloser 17 - Korczyc 13)
(1-0) 65:50 ŁKS SMS Łódź - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy (Stasiuk 21 - Deko 20)

II mecz - 25.03.2017
(0-2) 59:68 MKS Jelenia Góra - Enea AZS Poznań (Korczyc 22 - Woźniak 22)
(0-2) 61:79 1KS Ślęza II Wrocław - MUKS Poznań (Tyszkiewicz 19 - Szarzyńska 17)
(0-2) 47:71 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - ŁKS SMS Łódź (Kret 13 - Stasiuk 17)
(0-2) 60:84 UKS Aleksandrów Łódzki - Korona Kraków (Telenga 18 - Grabska 19)

Zwycięzcy uzyskują prawo gry w III rundzie, pokonani zajmują miejsca 5-8 w kolejności ustalonej wg zasad podanych poniżej.

III runda – półfinał - do dwóch zwycięstw (1-1-1)
IV runda – finał - do dwóch zwycięstw (1-1-1). Zwycięzca uzyskuje prawo gry w Ekstraklasie Kobiet (Basket Lidze Kobiet)

GRUPA A (systemem 1-1-1)


I mecz - 18.03.2017
(1-0) 68:35 SMS PZKosz II - MPKK Sokołów Podlaski (Podkańska 13 - Zieniewska 10)

II mecz - 25.03.2017
(0-2) 37:58 MPKK Sokołów Podlaski - SMS PZKosz II (Szkop 10 - Klimek 16)

GRUPA B (systemem 1-1-1)


I mecz - 18.03.2017
(1-0) 61:51 Tęcza Leszno - ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski (Wojdalska 21 - Sobota 11)

II mecz - 25.03.2017
(1-1) 74:72 ŻKK Wodzisław Śląski - Tęcza Leszno (Majka 21 - Wojdalska 32)

III mecz 01.04.2017
Tęcza Leszno - ŻKK Wodzisław Śląski

***

PLAY-OUT
do dwóch zwycięstw (1-1-1), dwa ostatnie zespoły z grupy A i B. Pokonani tracą prawo gry w I Lidze.