I liga - 18 kolejka
Dodano: 09.01.2015, 13:41
Przedstawiamy wyniki osiemnastej kolejki I ligi koszykówki kobiet w Polsce. Szczegółowy terminarz.
SMS PZKosz Łomianki - KKS Olsztyn
92:36 (16:10, 27:8, 23:6, 26:12)
92:36 (16:10, 27:8, 23:6, 26:12)
Najlepiej punktujące:
Łomianki: Mysińska 15, Ossowska 15, Makurat 13
Olsztyn: Minczewska 13, Spittal 9, Zajączkowska 5
Łomianki: Mysińska 15, Ossowska 15, Makurat 13
Olsztyn: Minczewska 13, Spittal 9, Zajączkowska 5
AZS Uniwersytet Gdański - SKK Polonia Warszawa
89:60 (27:21, 20:12, 19:13, 23:14)
Najlepiej punktujące:
Gdańsk: Szczęśniak 22 (13zb), Cieślicka 18, Wróbel 17
Warszawa: Małaszewska 17, Paczkowska 17, Maj 9
Gdańsk: Szczęśniak 22 (13zb), Cieślicka 18, Wróbel 17
Warszawa: Małaszewska 17, Paczkowska 17, Maj 9
AZS Uniwersytet Warszawski - Politechnika Gdańska
88:92 2OT (27:13, 15:24, 20:16, 13:22, 7:7, 6:10)
Najlepiej punktujące:
Warszawa: Marciniak 26 (10zb), Romanek 23 (12zb), Sobczyńska 11, Owczarek 11
Gdańsk: Różyńska 19, Stankiewicz 17, Koperwas 12
Warszawa: Marciniak 26 (10zb), Romanek 23 (12zb), Sobczyńska 11, Owczarek 11
Gdańsk: Różyńska 19, Stankiewicz 17, Koperwas 12
Grot Dekorex Pabianice - AZS UMCS II Lublin
66:58 (18:16, 17:15, 11:18, 20:9)
Mon-Pol Płock - VBW Gdynia
60:66 (11:14, 16:14, 17:22, 16:16)
Najlepiej punktujące:66:58 (18:16, 17:15, 11:18, 20:9)
Najlepiej punktujące:
Pabianice: Kowalska 14, Szymańska 12, Jankowska 10 (10zb)
Lublin: Dulęba 14, Piędel 11, Trzeciak 10
Pabianice: Kowalska 14, Szymańska 12, Jankowska 10 (10zb)
Lublin: Dulęba 14, Piędel 11, Trzeciak 10
Mon-Pol Płock - VBW Gdynia
60:66 (11:14, 16:14, 17:22, 16:16)
Płock: Oses 12, Sikorska 11 (13zb), Lichomska 9
Gdynia: Lelek 21 (10zb), Podgórna 18, Grabowska 11
Grupa A |
m | zw/por | dom | wyjazd | kosze +/- | pkt | |
1. | AZS Uniwersytet Warszawski | 18 | 16/2 | 8/1 | 8/1 | 1294/1058 | 34 |
2. | Politechnika Gdańska | 18 | 13/5 | 7/2 | 6/3 | 1260/1093 | 31 |
3. | SMS PZKosz Łomianki | 18 | 12/6 | 8/1 | 4/5 | 1297/1004 | 30 |
4. | VBW Gdynia | 18 | 11/7 | 6/3 | 5/4 | 1172/1140 | 28 |
5. | Grot Dekorex Pabianice | 18 | 10/8 | 5/4 | 5/4 | 1146/1099 | 28 |
6. | MON-POL Płock | 18 | 7/11 | 5/4 | 2/7 | 1116/1195 | 25 |
7. | SKK Polonia Warszawa | 18 | 6/12 | 5/4 | 1/8 | 1119/1273 | 24 |
8. | AZS Uniwersytet Gdański | 18 | 5/13 | 3/6 | 2/7 | 1097/1226 | 23 |
9. | KKS Olsztyn |
18 | 5/13 | 3/6 | 2/7 | 1215/1347 | 23 |
10. | AZS UMCS II Lublin | 18 | 5/13 | 5/4 | 0/9 | 1057/1338 | 23 |
Hajduk Kominki AZS PWSZ II Gorzów Wlkp. - AZS Politechnika Korona Kraków
52:57 (8:10, 18:20, 13:14, 13:13)
ŁKS SMS Łódź - Poznań City Center AZS
48:66 (16:17, 21:11, 6:22, 5:16)
JTC MUKS Poznań - JAS-FBG Sosnowiec
70:52 (17:24, 17:11, 15:7, 21:10)
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra
70:60 (27:13, 12:21, 15:9, 16:17)
UKS Basket Aleksandrów Łódzki - Lider Swarzędz
73:68 (27:18, 19:17, 6:17, 21:16)
52:57 (8:10, 18:20, 13:14, 13:13)
Najlepiej punktujące:
Gorzów Wlkp.: Trębicka 12, B.Jaworska 11, K.Jaworska 8
Kraków: Rafałowicz 15, Teklińska 14, Krzywoń 8
Gorzów Wlkp.: Trębicka 12, B.Jaworska 11, K.Jaworska 8
Kraków: Rafałowicz 15, Teklińska 14, Krzywoń 8
ŁKS SMS Łódź - Poznań City Center AZS
48:66 (16:17, 21:11, 6:22, 5:16)
Najlepiej punktujące:
Łódź: Kowalczyk 11, Danych 11, Łopińska 9
Poznań: Woźniak 23, Marcinaik 13 (13zb), Szelągowska 11
Łódź: Kowalczyk 11, Danych 11, Łopińska 9
Poznań: Woźniak 23, Marcinaik 13 (13zb), Szelągowska 11
JTC MUKS Poznań - JAS-FBG Sosnowiec
70:52 (17:24, 17:11, 15:7, 21:10)
Najlepiej punktujące:
Poznań: Skowronek 18 (10zb), Idziorek 15, Dziwińska 10 (12as)
Sosnowiec: Dobrowolska 14, Kaczor 11, Dąbkowska 8
Poznań: Skowronek 18 (10zb), Idziorek 15, Dziwińska 10 (12as)
Sosnowiec: Dobrowolska 14, Kaczor 11, Dąbkowska 8
TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra
70:60 (27:13, 12:21, 15:9, 16:17)
Najlepiej punktujące:
Ostrów Wlkp.: Parysek 20, Kaczmarek 12, Krzyżaniak 11
Jelenia Góra: Krygowska 21, Myślak 13, Stasiuk 13 (15zb)
Ostrów Wlkp.: Parysek 20, Kaczmarek 12, Krzyżaniak 11
Jelenia Góra: Krygowska 21, Myślak 13, Stasiuk 13 (15zb)
UKS Basket Aleksandrów Łódzki - Lider Swarzędz
73:68 (27:18, 19:17, 6:17, 21:16)
Najlepiej punktujące:
Aleksandrów Łódzki: Tomaszewska 24, Rzeźnik 15, Tyczkowska 10
Swarzędz: Gurzęda 16, Lewińska 16 (12zb), Pietraszek 13
Aleksandrów Łódzki: Tomaszewska 24, Rzeźnik 15, Tyczkowska 10
Swarzędz: Gurzęda 16, Lewińska 16 (12zb), Pietraszek 13
Grupa B | m | zw/por | dom | wyjazd | kosze +/- | pkt | |
1. | AZS Politechnika Korona Kraków | 18 | 15/3 | 8/1 | 7/2 | 1119/938 | 33 |
2. | Poznań City Center AZS | 18 |
15/3
|
8/1 | 7/2 | 1188/1057 | 33 |
3. | JTC MUKS Poznań | 18 | 12/6 | 8/1 | 4/5 | 1141/935 | 30 |
3. | JAS-FBG Sosnowiec | 18 | 12/6 | 7/2 | 5/4 | 1110/1050 | 30 |
5. | UKS Basket Aleksandrów Łódzki | 18 | 11/7 | 7/2 | 4/5 | 1139/1097 | 29 |
6. | TS Ostrovia Ostrów Wlkp. | 18 | 10/8 | 5/4 | 5/4 | 1231/1120 | 28 |
7. | AZS PWSZ II Gorzów Wlkp. | 18 | 8/10 | 5/4 | 3/6 | 1118/1145 | 26 |
8. | Lider Swarzędz | 18 | 4/14 | 2/7 | 2/7 | 1099/1211 | 22 |
9. | MKS MOS Karkonosze J.Góra | 18 | 3/15 | 1/8 | 2/7 | 1096/1218 | 21 |
10. | ŁKS SMS Łódź |
18 | 0/18 | 0/9 | 0/9 | 857/1327 | 18 |
<< Wracaj