EuroCup 2014/2015 - (kolejka 5-6)

Dodano: 18.12.2014, 12:50


Terminarz oraz wyniki (kolejka 5-6) rozgrywek EuroCup 2014/2015.




Grupa A m zw/por kosze +/- pkt
1. MACCABI BNOT 6 5/1 433/367 11
2. BOTAS SPORT CLUB 6 4/2 454/438 10
3. DYNAMO MOSCOW 6 2/4 437/458 8
4. ENISEY KRASNOYARSK 6 1/5 402/463 7

Adana Botas - WBC Dynamo
76:56 (
12:18, 23:11, 18:9, 23:18)
Najlepiej punktujące:
Adana Botas: Ervin 20 (12zb), Maltsi 12, Chaney 12
WBC Dynamo: Petrakova 20, Sokolovskaya 10, Psareva 9

Maccabi Bnot - WBC Enisey
69:43 (25:15, 24:11, 5:8, 15:12)
Najlepiej punktujące:
Maccabi Bnot: Clark 27, Hightower 14, Jackson 11 (11zb)
WBC Enisey: Tarasova 12, Tokhtash 8, Romanova 6


Adana Botas - Maccabi Bnot
61:78 (
27:23, 16:13, 4:21, 14:21)
Najlepiej punktujące:
Adana Botas:
Ervin 13, Plaisance 11 (11zb), Maltsi 8
Maccabi Bnot:
Clark 24 (10zb), Hightower 15, Selwyn 13

WBC Enisey - WBC Dynamo
64:88 (11:21, 19:20, 17:28, 17:19)
Najlepiej punktujące:
WBC Enisey: Tarasova 13, Lapshina 8, Miljkovic 7
WBC Dynamo:
Sokolovskaya 16, Psareva 16 (11zb), Abrikosova 14

Grupa B m zw/por kosze +/- pkt
1. CHEVAKATA 6
5/1 400/382 11
2. UNIVERSITESI 6
4/2 439/343 10
3. UTENA 6
2/4 387/419 8
4. TSMOKI-MINSK
6
1/5 349/431 7

Universitesi BGD - Chevakata
77:69 (24:23, 16:18, 22:15, 15:13)
Najlepiej punktujace:
Universitesi BGD: Nacickaite 20, Paris 17, Spanou 13
Chevakata: Montgomery 22, Petrushina 15, Alexander 10

Utena - Tsmoki-Minsk
77:66 (28:15, 19:17, 14:14, 16:20)
Najlepiej punktujace:
Utena: Siksniute 16, Linkeviciene 15, Alminaite 14
Tsmoki-Minsk: Haradzetskaya 14, Paugaite 11, Dortch 10


Universitesi BGD - Utena
72:49 (22:10, 19:12, 15:9, 16:18)
Najlepiej punktujące:
Universitesi BGD: Spanou 13 (15zb), Johnson 13 (10zb), Vatansever 12
Utena:
Alminaite 10 (12zb), Linkeviciene 9, Taraseviciute 9

Chevakata - Tsmoki-Minsk
66:57 (16:11, 20:13, 12:15, 18:18)
Najlepiej punktujące:
Chevakata: Montgomery 12, Eldebrink 10, Petrushina 9
Tsmoki-Minsk:
Ziuzkova 11, Dortch 11, Murauskaya 10

Grupa C m zw/por kosze +/- pkt
1. MERSIN 6
5/1 462/387 11
2. SPARTA&K 6
5/1 462/345
11
3. ORDUSPOR 6
2/4 410/420 8
4. FORTUNA KlAIPEDA
6
0/6 354/536 6

Mersin - Sparta&K Moscow Region
66:54 (19:14, 17:19, 16:11, 14:10)
Najlepiej punktujące:
Mersin: Lacy 25 (10zb,9as), Horti 12, Hodges 9
Sparta&K Moscow Region: Tikhonenko 24, Meesseman 14, Cherepanova 9

Fortuna - Orduspor
60:91 (13:25, 18:22, 20:19, 9:25)
Najlepiej punktujące:
Fortuna: Grigalauskyte 23 (10zb), Solopova 15, Cerneckyte 5
Orduspor: Frazee 22 (17zb), Ozturk 14, Handy 13


Sparta&K Moscow Region - Orduspor
81:48 (21:19, 15:13, 25:6, 20:10)
Najlepiej punktujące:
Sparta&K Moscow Region: Baric 18, Meesseman 13, Vadeeva 12
Orduspor: Perovanovic 17, Ozturk 12, Frazee 8 (10zb)

Mersin - Fortuna
92:61 (27:13, 21:17, 26:21, 18:10)
Najlepiej punktujące:
Mersin: Malashenko 24 (10zb), Hodges 17, Lacy 14 (12zb, 12as)
Fortuna: Aglinskaite 15, Solopova 11, Dobrovolskyte 6

Grupa D m zw/por kosze +/- pkt
1. BESIKTAS JK 6 5/1 433/354 11
2. SPARTAK 6 5/1 442/414 11
3. KIBIRKSTIS-VICI 6
1/5 343/400 7
4. HORIZONT
6
1/5 394/444 7

Kibirkstis-Vici - Horizont
61:64 (20:15, 8:18, 18:16, 15:15)
Najlepiej punktujące:
Kibirkstis-Vici: Hammonds 14, Sarauskaite 12 (15zb), Sniokaite 11
Horizont: Troina 16, Anufryienka 13, Antoniuk 10 (10zb)

Besiktas JK - Spartak Noginsk

93:72 (32:17, 17:16, 19:19, 25:20)
Najlepiej punktujące:
Besiktas JK: Eldebrink 24, Kulichova 20, Morrison 12
Spartak Noginsk: Pimelona 19, Chistiakova 15, Karpunina 15

Spartak Noginsk - Horizont

103:100 OT (25:18, 17:26, 27:20, 16:21, 18:15)
Najlepiej punktujące:
Spartak Noginsk: Pimenova 22, Karpunina 21, Petrova 21
Horisont: Anufryienka 23, Troina 18, Kudrashova 12

Besiktas JK - Kibirkstis-Vici

72:52 (15:12, 23:15, 19:19, 15:6)
Najlepiej punktujące:
Besiktas JK: Hooper 16, Eldebrink 15 (12zb), Morrison 15
Kibirkstis-Vici:
Sniokaite 16, Sarauskaite 8, Kaminskyte 8


Grupa E m zw/por kosze +/- pkt
1. CASTORS BRAINE 6 6/0 512/357 12
2. CAROLO BASKET 6
4/2 405/416 10
3. LOMBOS 6 1/5 339/505 7
4. DVTK MISKOLC 6 1/5 294/438 7

Carolo Basket - Aluinvent Miskolc
70:65 (18:18, 15:9, 20:13, 17:25)
Najlepiej punktujace:
Carolo Basket: Bouderra 15, Minte 14, Cata-Chitiga 12
Aluinvent Miskolc: Czank 16, Coulibaly 12 (10zb), Horvath 9

Quinta dos Lombos - Castors Braine
56:100 (11:30, 13:24, 20:15, 12:31)
Najlepiej punktujace:
Quinta dos Lombos: da Costa 12, Lloyd 11, Mershon 10
Castors Braine: Anderson 25, Spencer 21, Trahan 16 (11zb)

Quinta dos Lombos - Carolo Basket
69:83 (21:25, 11:25, 19:10, 18:23)
Najlepiej punktujące:
Quinta dos Lombos: da Costa 21, Lloyd 14, Baltic 12
Carolo Basket: Anderson 23, Carculosse 13, Rad 12

Castors Braine - Aluinvent Miskolc
87:65 (
27:12, 14:13, 25:19, 21:21)
Najlepiej punktujące:
Castors Braine: Trahan 25 (15zb), Spencer 19, Mestdagh 17
Aluinvent Miskolc: Szeci 16, Coulibaly 13 (13zb), Bias 11

Grupa F m zw/por kosze +/- pkt
1. METROPOLE 4
4/0 321/249 8
2. UDOMINATE BASKET 4 2/2 258/283 6
3. UNI GYÖR 4
0/4 260/307 4

Uni Györ - Udominate Basket
65:74 (24:16, 7:24, 14:15, 20:19)
Najlepiej punktujace:
Uni Györ: Ivanovic 14, Radocaj 13, Takacs 10
Udominate Basket: Lukacovicova 21, Nordstrom 14, Tavic 12

ESBVA-LM - Uni Györ
82:59 (18:13, 22:24, 26:10, 16:12)
Najlepiej punktujace:
ESBVA-LM: Mahoney 17, Amant 12, Wauters 12
Uni Györ: Vajda 16, Takacs 13, Ivanovic 12

Grupa G m zw/por kosze +/- pkt
1. NANTES REZE 6
5/1 362/274 11
2. PEAC-PÉCS 6 4/2 410/378 10
3. TSV WASSERBURG 6
3/3 376/317 9
4. LOTTO YOUNG 6
0/6 258/423 6

Nantes Reze - PEAC-Pécs
64:62 (13:19, 23:14, 13:17, 15:12)
Najlepiej punktujące:
Nantes Reze: Podrug 17, Bonnan 15, Andreyeva 14
PEAC-Pécs: Williams 15 (15zb), Hurst 15, Jovanovic 13

TSV 1880 - Lotto Young Cats
86:63 (17:17, 26:6, 22:25, 21:15)
Najlepiej punktujące:
TSV 1880: Sten 22, Cannon 11, Breitreiner 11
Lotto Young Cats: Devliegher 18, Neuwelaers 17, Geldof 6

TSV 1880 - Nantes Reze
61:62 (13:21, 13:17, 18:9, 17:15)
Najlepiej punktujące:
TSV 1880: Cannon 27 (22zb), Romeo 13, Brunckhorst 10
Nantes Reze: Podrug 18, Andreyeva 12, Michel 11 (10zb)

Lotto Young Cats - PEAC-Pécs
54:68 (12:19, 8:16, 16:14, 18:19)
Najlepiej punktujące:
Lotto Young Cats: Devliegher 13, Goyvaerst 9, Verelst 8
PEAC-Pécs: Williams 12 (16zb), Jovanovic 12, Raksanyi 11


Grupa H m zw/por kosze +/- pkt
1. UNIQA SOPRON 6 6/0 458/369 12
2. BELFIUS NAMUR 6
3/3 401/339 9
3. BASKET LANDES 6 2/4 366/382 8
4. PINKK PÉCSI 424
6
1/5 366/418 7

UE Sopron - Basket Landes
81:54 (21:19, 22:14, 14:13, 24:8)

Najlepiej punktujące:
UE Sopron: McBride 15, Krnjic 14, Hartley 13
Basket Landes: Stepanova 15, Plagnard 10, page 10

Pinkk Pécsi 424 - Namur
61:73 (23:19, 11:22, 20:15, 7:17)
Najlepiej punktujące:
Pinkk Pécsi 424: Faulkner 15, Stewart 14 (10zb), Gemes-Sarok 9
Namur: Butler 31, Aleksandravicius 14 (13zb), Lawless 10


Pinkk Pécsi 424 - Basket Landes
55:69 (16:23, 13:23, 14:15, 12:8)
Najlepiej punktujące:
Pinkk Pécsi 424: Stewart 10, Putnina 10, Nagy 7
Basket Landes: Stepanova 14, Laborde 14, Basko-Melbarde 11

Namur - UE Sopron
54:83 (19:20, 11:20, 15:17, 9:26)

Najlepiej punktujące:
Namur: Lawless 16, Orekhova 13, Dubuc 8
UE Sopron:
Stankovic 25, Ciglar 12, McBride 10
KoszykowkaKobiet.pl
19-20 11-20 15-17 9-26