EuroCup 2014/2015 - (kolejka 3-4)

Dodano: 03.12.2014, 19:47


Przedstawiamy podział na grupy, terminarz oraz wyniki (kolejka 3-4) rozgrywek EuroCup 2014/2015.




Grupa A m zw/por kosze +/- pkt
1. MACCABI BNOT 4 3/1 286/260 7
2. BOTAS SPORT CLUB 4 3/1 317/304 7
3. ENISEY KRASNOYARSK 4 1/3 292/306 5
4. DYNAMO MOSCOW 4 1/3 293/318 5

Maccabi Bnot - Adana Botas
62:72 (14:20, 13:20, 16:16, 19:16)
Najlepiej punktujące:
Maccabi Bnot: Doron 15, Jackcon 11 (13zb), Hightower 11
Adana Botas: Maltsi 21, Plaisance 17, Ervin 14 (13zb)

WBC Dynamo - WBC Enisey
81:74 (24:22, 20:17, 22:13, 15:22)
Najlepiej punktujące:
WBC Dynamo: Petrakova 19, Keyru 16, Psareva 16
WBC Enisey: Gogiya 14, Crutchfield 12, Vorobeva 10


WBC Dynamo - Maccabi Bnot
59:76 (13:21, 20:20, 10:14, 16:21)
Najlepiej punktujące:
WBC Dynamo: Keyru 18, Sokolovskaya 14, Psareva 13
Maccabi Bnot: Doron 18, Hightower 15, Antic 13

WBC Enisey - Adana Botas
70:63 (17:9, 17:29, 18:15, 18:10)
Najlepiej punktujące:
WBC Enisey: Romanova 14,  Tarasova 13, Crutchfield 13
Adana Botas: Chaney 16, Ervin 12 (16zb), Maltsi 11

Grupa B m zw/por kosze +/- pkt
1. CHEVAKATA 4
4/0 265/248 8
2. UNIVERSITESI 4
2/2 290/225 6
3. UTENA 4
1/3 261/281 5
4. TSMOKI-MINSK
4
1/3 226/288 5

Tsmoki-Minsk - Chevakata
63:65 (11:21, 13:14, 20:14, 18:16)
Najlepiej punktujące:
Tsmoki-Minsk: Haradzetskaya 14, Murauskaya 12, Papova 9
Chevakata: Montgomery 23, Logunova 12 (12zb), Eldebrik 11

Utena - Universitesi BGD
72:70 (22:22, 11:21, 18:14, 21:13)
Najlepiej punktujące:
Utena: Alminaite 22, Sulciute 16, Linkeviciene 11 (10as)
Universitesi BGD: Johnson 16, Vatansever 12, Paris 10


Tsmoki-Minsk - Universitesi BGD
45:95 (14:29, 12:26, 7:20, 12:20)
Najlepiej punktujące:
Tsmoki-Minsk: Paugaite 12, Murauskaya 10, Veshkevich 7
Universitesi BGD: Nacickaite 31, Johnson 14, Spanou 14

Chevakata - Utena
69:59 (12:15, 19:13, 19:15, 19:16)
Najlepiej punktujące:
Chevakata: Alexander 12, Petrushina 11, Logunova 9
Utena: Sulciute 14, Zilinskite 10, Alminaite 7


Grupa C m zw/por kosze +/- pkt
1. SPARTA&K 4
4/0 327/231 8
2. MERSIN 4 3/1 304/272
7
3.

ORDUSPOR

4
2/2 271/279 6
4. FORTUNA KlAIPEDA
4
0/4 233/353 4

Fortuna - Mersin
59:83 (23:25, 11:19, 13:20, 12:19)
Najlepiej punktujące:
Fortuna: Grigalauskyte 17, Aglinskaite 11, Solopova 11
Mersin: Lacy 28 (12zb, 10 as), Horti 14, Snow 13 (10zb)

Orduspor - Sparta&K Moscow Region
49:66 (18:12, 9:25, 10:13, 12:16)
Najlepiej punktujące:
Orduspor: Frazee 17, White 10, Tozlu 7
Sparta&K Moscow Region: Dolson 16, Kiseleva 12, Meesseman 10


Sparta&K Moscow Region - Fortuna
86:37 (22:3, 20:17, 17:10, 27:7)
Najlepiej punktujące:
Sparta&K Moscow Region: Vadeeva 16, Dolson 14, Meesseman 14
Fortuna: Grigalauskyte 11, Solopova 7, Druskyte 8

Orduspor - Mersin
62:65 (14:23, 14:17, 13:20, 21:5)
Najlepiej punktujące:
Orduspor: Ozturk 18, White 13, Perovanovic 12
Mersin: Snow 21 (13zb), Hodges 16, Cigil 11


Grupa D m zw/por kosze +/- pkt
1. SPARTAK 4 4/0 267/221 8
2. BESIKTAS JK 4 3/1 268/230 7
3. KIBIRKSTIS-VICI 4 1/3 230/264 5
4. HORIZONT
4 0/4 230/280 4

Kibirkstis-Vic - Besiktas JK
53:84 (14:29, 13:23, 12:17, 14:15)
Najlepiej punktujące:
Kibirkstis-Vic: Simkute 11, Sniokaite 9, Hammond 8
Besiktas JK: Eldebrik 17, Kulichova 16, Morrison 16 (10zb)

Horizont - Spartak Noginsk

67:73 (21:20, 8:17, 14:20, 24:16)
Najlepiej punktujące:
Horizont: Antoniuk 12 (13zb), Troina 11, Trafimava 11
Spartak Noginsk: Karpunina 16, Paskalenko 14, Stankovic 11


Spartak Noginsk - Kibirkstis-Vici

66:51 (15:12, 19:14, 15:8, 17:17)
Najlepiej punktujące:
Spartak Noginsk: Karpunina 18, Paskalenko 16 (14zb), Petrova 12
Kibirkstis-Vici: Zilinskaite 14 (10zb), Baletic 13, Hammonds 9

Horizont - Besiktas JK

66:78 (15:31, 22:16, 15:16, 14:15)
Najlepiej punktujące:
Horizont: Troina 14, Anufryienka 11, Kudrashova 11
Besiktas JK:
Morrison 20 (10zb), Eldebrink 18, Hooper 11

Grupa E m zw/por kosze +/- pkt
1. CASTORS BRAINE 4 4/0 325/236 8
2. CAROLO BASKET 4 2/2 252/282 5
3. DVTK MISKOLC 4 1/3 274/281 4
4. LOMBOS
4 1/3 270/322 4

Aluinvent Miskolc - Castors Braine
59:78 (7:23, 14:21, 25:16, 13:18)
Najlepiej punktujące:
Aluinvent Miskolc: Snytsina 17, Balint 13, Bias 8
Castors Braine: Steinberg 21, Trahan 15, Mestdagh 12

Carolo Basket - Quinta dos Lombos

74:68 (17:21, 22:22, 16:13, 19:12)
Najlepiej punktujące:
Carolo Basket: Cata-Chitiga 16, Anderson 14, Bouderra 14
Quinta dos Lombos: da Costa 15, Lloyd 15, Djassi 13

Aluinvent Miskolc - Quinta dos Lombos

80:53 (19:5, 15:29, 21:8, 25:11)
Najlepiej punktujące:
Aluinvent Miskolc: Coulibaly 22 (23zb), Czank 16, Snytsina 11
Quinta dos Lombos: Lloyd 22, Mershon 12, Djassi 11

Castors Braine - Carolo Basket

70:51 (17:6, 18:19, 13:16, 22:10)
Najlepiej punktujące:
Castors Braine: Spencer 15, Mestdagh 14, Steinberga 8
Carolo Basket: Rad 18, Sanni 9, Bouderra 8


Grupa F m zw/por kosze +/- pkt
1. METROPOLE 3 3/0 239/180 6
2. UDOMINATE BASKET 3 1/2 131/218 4
3. UNI GYÖR 2
0/2 184/151 2

Uni Györ - ESBVA-LM
78:79 2OT (25:27, 9:13, 16:9, 13:14, 8:8, 7:8)
Najlepiej punktujące:
Uni Györ: Vajda 16 (12zb), Ivanovic 14, Radocaj 12
ESBVA-LM:
Gomis 22, Sacko 15, Kamba 12

Udominate Basket - ESBVA-LM
53:75 (12:26, 14:19, 9:19, 18:11)
Najlepiej punktujące:
Udominate Basket: Zanoni 14, Nordstrom 11, Pikciute 8
ESBVA-LM: Wauters 18, Kamba 12, Sacko 10

Grupa G m zw/por kosze +/- pkt
1. NANTES REZE 4
3/1 298/212 7
2. TSV WASSERBURG
4
2/2 216/168 6
3. PEAC-PÉCS 4 2/2 194/186 6
4. LOTTO YOUNG 4 0/4 195/337 4

Nantes Reze - TSV 1880
76:53 (12:10, 21:13, 19:15, 24:15)
Najlepiej punktujące:
Nantes Reze: Andreyeva 19, Michel 13, Podrug 12
TSV 1880: Jurcenkova 14, Peddy 11, Brunckhorst 10

PEAC-Pécs - Lotto Young Cats

81:57 (19:13, 19:14, 18:11, 25:19)
Najlepiej punktujące:
PEAC-Pécs: Williams 21, Jovanovic 13 (15zb), Hurst 10
Lotto Young Cats: E.Devliegher 13, Lemmens 9, S.Devliegher 8


Lotto Young Cats - Nantes Reze

57:92 (16:33, 14:27, 14:18, 13:14)
Najlepiej punktujące:
Lotto Young Cats: S.Devliegher 14, Nauwelaers 10, E.Devliegher 6
Nantes Reze: Podrug 29 (11zb), Michel 20, Andreyeva 18

PEAC-Pécs - TSV 1880

86:74 (29:15, 14:22, 21:20, 22:17)
Najlepiej punktujące:
PEAC-Pécs: Williams 16, Raksanyi 16, Hurst 15
TSV 1880: Cannon 18, Peddy 15, Breitrener 13


Grupa H m zw/por kosze +/- pkt
1. UNIQA SOPRON 4 4/0 294/261 8
2. BELFIUS NAMUR 4 2/2 274/278 6
3. BASKET LANDES 4 1/3 243/246 5
4. PINKK PÉCSI 424
4 1/3 250/276 5

Basket Landes - Pinkk Pécsi 424
61:52 (21:4, 11:19, 12:14, 17:15)
Najlepiej punktujące:
Basket Landes: Page 23 (16zb), Guzman 9, Barennes 7
Pinkk Pécsi 424: Key 10, Faulkner 9, Putnina 9 (17zb)

UE Sopron - Namur
83:76 (15:12, 24:17, 21:21, 23:26)
Najlepiej punktujące:
UE Sopron: McBride 22, Ciglar 16, Simon 15
Namur: Butler 23, Aleksandravicius 20, Lawless 11


Namur - Basket Landes
56:55 (14:12, 18:17, 7:15, 17:11)
Najlepiej punktujące:
Namur: Butler 17, Aleksandravicius 13, Orekhova 8
Basket Landes: Guzman 16, Stepanova 15, Basko-Melnbarde 9

UE Sopron - Pinkk Pécsi 424
65:59 (25:13, 12:13, 10:22, 18:11)
Najlepiej punktujące:
UE Sopron: Hartley 15, Ciglar 14, McBride 13
Pinkk Pécsi 424: Stewart 13 (20zb), Faulkner 14, Nagy 8