Puchar Polski: Wyniki II rundy

Dodano: 18.11.2013, 16:05


Na razie w rozgrywkach Pucharu Polski uczestniczą tylko zespoły 1 ligi, zespoły Basket Ligi Kobiet rozpoczną walkę od IV rundy. Wyniki II rundy Pucharu Polski Kobiet oraz pary III rundy.




http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-ash4/276835_216512151736628_1271773286_q.jpgKKS Olsztyn – Baton Basket 25 Bydgoszczlogo
64:62 (18:22, 12:15, 19:11, 15:14)

Olsztyn: Amelia Wełnicka 13, Aleksandra Mońko 10, Dominika Kowalewska 10, Małgorzata Kniefel 9, Kamila Żukowska 7, Natalia Stocka 6, Patrycja Kalinowska 6, Laura Jastrzębowska 3 (12 zb), Ksenia Zajączkowska 0

Bydgoszcz: Magdalena Szymczak 16, Marta Lorczak 14, Martyna Kwiatkowska 12, Paulina Kuczyńska 10, Patrycja Szpakowska 4, Marcelina Pawlikowska 3, Monika Weitz 2, Marta Wrzochal 1, Julia Kuchta 0

http://www.u21.pl/storage/arms_clubs/lider-swarzedz_m.pngLider Swarzędz – Poznań City Center AZShttp://34.storage2.sportowefakty.pl/tags/5009179710d187_64904763.png
62:64 (18:21, 8:15, 13:12, 23:16)

Swarzędz: Iwona Szarzyńska 14, Katarzyna Grześczyk 13, Paulina Babij 10, Magdalena Iwanowicz 7, Emilia Rutkowska 5, Paulina Lewińska 4, Aleksandra Kucharska 4, Paulina Czachor 3, Paulina Adamowicz 2

Poznań: Magdalena Ratajczak 14, Magdalena Koperwas 11 (10 zb), Magdalena Idziorek 9, Kinga Woźniak 7, Barbara Skowronek 6, Żaneta Durak 4, Kinga Banach 3, Aleksandra Artyszko 3, Elżbieta Giedrojć 3, Joanna Murawska 2, Ewa Śniecińska 2, Maria Adamczak 0

http://12.storage2.sportowefakty.pl/tags/50091d7b555e48_17879150.pngAZS Uniwersytet Gdański – VBW GTK Gdynia
66:52 (16:16, 20:9, 9:14, 21:13)

Gdańsk: Aleksandra Lampart 16, Marta Cieślicka 15, Karolina Formella 8, Marta Jachowska 8, Monika Bogucka 7, Anna Ussorowska 6, Agnieszka Przybytek 6, Beata Predehl 0 (9 as), Justyna Wróbel 0

Gdynia: Patrycja Szelągowska 21, Marta Sokołowska 9, Marta Marcinkowska 7, Adrianna Budzisz 6, Kamila Podgórna 4, Dorota Garal 3, Joanna Maryniewska 2, Aleksandra Jagodzińska 0, Michalina Maliszewska 0, Katarzyna Derkowska 0, Aleksandra Krzysztofik 0

http://26.storage2.sportowefakty.pl/tags/4f5b85d28cfe43_62511005.pngAZS Uniwersytet Warszawski – UKS Basket Aleksandrów Łódzkilogo
68:70 (22:16, 11:24, 17:13, 18:17)

Warszawa: Magdalena Romanek 29 (10 zb, 5 as), Anna Łapińska 8, Justyna Owczarek 8, Katarzyna Sobczyńska 8, Natalia Panufnik 6, Martyna Banaszek 5, Małgorzata Kimso 2, Sylwia Zabielewicz 2, Dominika Jankowska 0, Małgorzata Jońska 0, Agata Opolska 0

Aleksandrów Łódzki: Anita Tomaszewska 17, Katarzyna Bednarczyk 14, Kinga Bączek 8, Ewa Canert 8, Justyna Włazińska 7, Monika Buczak 6, Alicja Minczewska 4, Natalia Tyczkowska 4, Sonia Bałwas 2
SMS PZKosz Łomianki – ŁKS SMS Łódźhttp://polskikosz.pl/internalfiles/image/newsimg/klubm/20.png
62:69 (13:18, 12:14, 18:21, 19:16)

Łomianki: Patrycja Wołosiuk 10, Martyna Pyka 8, Joanna Grymek 8, Zuzanna Sklepowicz 7, Klaudia Budkiewicz 7, Natalia Gwarda 6, Aleksandra Makurat 6, Karolina Stawińska 4, Jowita Ossowska 4, Ewa Bacik 2

Łódź: Barbara Głocka 16, Agnieszka Modelska 15, Marta Hylewska 12, Anna Kolasa 10, Magdalena Grzelak 6, Magdalena Pisera 4, Lucyna Sawicka 4, Agata Olejnik 2, Natalia Danych 0
http://www.lechia.only.pl/upload/terminarz/images/77.pngŚlęza Wrocław – TS Ostrovia Ostrów Wlkp.
71:62 (20:20, 16:11, 26:20, 9:11)

Wrocław: Kinga Bandyk 12, Natalia Tajerle 11, Małgorzata Zuchowa 11, Anna Pelc 8, Agnieszka Kret 6, Pamela Stachnik 6, Aleksandra Łata 5, Monika Jasnowska 4, Agnieszka Czmochowska 3, Iwona Winnicka 3, Justyna Hołtyn 2, Agnieszka Śnieżek 0

Ostrów Wlkp.: Agnieszka Misiek 11, Magdalena Parysek 10, Katarzyna Trzeciak 9, Edyta Mielczarek 8,  Maria Łuczak 7, Małgorzata Kudłak 5, Sandra Nowicka 4, Aleksandra Pawlak 3, Anna Kasprzyk 3, Karolina Kaczmarek 2

AZS OPTeamAZS Uniwersytet Rzeszowski – JAS-FBG Sosnowiechttp://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-ash4/s34x34/277059_239662822750533_1886939681_q.jpg
51:67 (8:8, 8:25, 11:17, 24:17)

Rzeszów: Jagoda Oses 14 (11 zb), Katarzyna Suknarowska 11, Monika Lelek 8, Agnieszka Piwowarczyk 7, Karolina Hogendorf 4 (10 zb), Kinga Wilk 4, Agata Rafałowicz 2, Klaudia Kąsek 1

Sosnowiec: Patrycja Kaczor 24, Marlena Deko 11, Anna Szelwicka 8, Karolina Hajduk 7, Justyna Jaworska 6, Agnieszka Feja 5, Klaudia Sikora 4, Paulina Dąbkowska 2, Agnieszka Cwill 0

http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc7/s34x34/592284_159846500817610_1147134564_q.jpgMKK Siedlce – KU AZS UMCS Lublinhttp://13.storage2.sportowefakty.pl/tags/50091fa9c9f048_67775085.png
55:54 (11:16, 19:11, 9:16, 16:11)

Siedlce: Marta Dobrowolska 17, Magda Bibrzycka 14, Katarzyna Salska 8, Agata Chaliburda 6, Elżbieta Mukosiej 4, Agnieszka Krzywoń 4, Dominika Prochenka 2,  Marta Urbaniak 0, Dominika Paczkowska 0

Lublin: Katarzyna Furdak 15, Grażyna Witkoś 11, Magda Kaczmarska 10, Paulina Antczak 9, Karolina Łodygowska 4, Kaja Grygiel 3, Agata Smoleń 2, Monika Skrzecz 0, Dominika Poleszak 0


Pary III rundy Pucharu Polski (27.11.2013):


Ślęza Wrocław – Poznań City Center AZS

KKS Olsztyn – AZS Uniwersytet Gdański

JAS-FBG Sosnowiec – UKS Basket Aleksandrów Łódzki

ŁKS SMS Łódź - MKK Siedlce

KoszykowkaKobiet.pl