1/16 finału Pucharu Polski - wyniki

Dodano: 20.11.2012, 17:02


W dniach 20-21 listopada odbyły się mecze 1/16 finału Pucharu Polski. Największą niespodzianką okazała się chyba wygrana zespołu BATON BASKET 25 Bydgoszcz nad Energą Toruń. Oto wyniki wszytskich spotkań.




KING WILKI MORSKIE Szczecin - KSSSE AZS PWSZ Gorzów
40:84 (11:28, 5:13, 17:21, 7:22)

KING WILKI MORSKIE Szczecin: Justyna Maruszczak (9 pkt.), Elżbieta Giedrojć (8 pkt.), Ewelina Buszta (7 pkt.), Magdalena Choma (4 pkt.), Anna Staszczyk (4 pkt.), Marta Malczewska (4 pkt.), Jagoda Oses (2 pkt.), Aleksandra Paliwoda (2 pkt.), Agnieszka Król (0 pkt.), Aleksandara Hełma (0 pkt.), Katarzyna Fałat (0 pkt.)

KSSSE AZS PWSZ Gorzów: Agnieszka Makowska (24 pkt.), Magdalena Szajtauer (14 pkt.), Claudia Trębicka (8 pkt.), Agnieszka Skobel (8 pkt.), Ariana Moorer  (7 pkt.), Aleksandra Drzewińska (7 pkt.), Chineze Nwagbo (5 pkt.), Katarzyna Dźwigalska (4 pkt.), Sybil Dosty (4 pkt.), Klaudia Czarnodolska (3 pkt.)

AZS UMCS Lublin - AZS OPTeam Rzeszów
34:62 (11:8, 4:14, 14:20, 5:20)

AZS UMCS Lublin: Karolina Hajduk (9 pkt.), Daria Cybulak (7 pkt.), Żaneta Szczęśniak (7 pkt., 10 zb.), Anita Góźdź (3 pkt.),  Katarzyna Trzeciak (3 pkt.), Paulina Dąbkowska (3 pkt., 10 zb.), Anna Kasprzyk (2 pkt.)

AZS OPTeam Rzeszów: Aneta Kotnis (12 pkt.), Edyta Czerwonka (9 pkt.), Agnieszka Krzywoń (9 pkt.), Anna Kuncewicz (8 pkt.), Magda Kaczmarska (6 pkt.), Leah Metcalf (6 pkt.), Elżbieta Mukosiej (4 pkt.), Joanna Kędzia (3 pkt.),  Klaudia Kąsek (3 pkt.), Agata Rafałowicz (2 pkt.)

MKK Siedlce - Matizol Lider Pruszków
52:74 (24:21, 13:14, 8:11, 7:28)

MKK Siedlce: Małgorzata Jurkowska (25 pkt.), Katarzyna Furdak (14 pkt.), Marta Urbaniak (4 pkt.), Grażyna Witkoś (4 pkt.), Weronika Toporowska (3 pkt.), Lucyna Kotonowicz (2 pkt.), Dominika Paczkowska (0 pkt.), Zuzanna Niedziółka (0 pkt.), Dominika Prochenka (0 pkt.)

Matizol Lider Pruszków: Agnieszka Kaczmarczyk (16 pkt.), Kiara Buford (14 pkt.), Paulina Rozwadowska (11 pkt.), Anna Pietrzak (9 pkt.), Briana Gilbreath (8 pkt.), Paulina Antczak (6 pkt.), Kali Bennett (4 pkt.), Marta Jujka (2 pkt.), Barbara Głocka (2 pkt.), Sydney Colson (2 pkt.), Justyna Grabowska (0 pkt.)

AZS Uniwersytet Warszawski - SMS PZKosz Łomianki
75:70 (15:21, 14:8, 21:15, 11:17, 14:9)

AZS Uniwersytet Warszawski: Marta Mańkowska (21 pkt.), Izabella Tkacz (17 pkt.), Sylwia Zabielewicz (9 pkt.), Justyna Owczarek (6 pkt.), Magdalena Romanek (5 pkt.), Anna Łapińska (4 pkt.), Katarzyna Sobczyńska (4 pkt.), Dominika Jankowska (3 pkt.), Heidi Paprocki (3 pkt.),  Monika Radomska (2 pkt.), Agata Opolska (1 pkt.), Martyna Banaszek (0 pkt.)

SMS PZKosz Łomianki: Monika Naczk (18 pkt.), Patrycja Wołosiuk (9 pkt.), Martyna Pyka (8 pkt.), Julia Tyszkiewicz (7 pkt.), Natalia Gwarda (7 pkt.), Aleksandra Wolańska (6 pkt.), Kinga Piędel (5 pkt.), Jowita Ossowska (4 pkt.), Zuzanna Sklepowicz (3 pkt.), Aleksandra Wajler (3 pkt.), Joanna Grymek (0 pkt.)

MKS PWSZ Konin - INEA AZS Poznań
96:64 (23:24, 17:14, 25:17, 31:9)

MKS PWSZ Konin: Anita Szemraj (17 pkt.), Iwona Płóciennik (16 pkt.), Angelika Kuras (11 pkt.), Elżbieta Paździerska (10 pkt.), Anna Gurzęda (10 pkt.), Ramona Casimiro (10 pkt.),  Aleksandra Kaja (9 pkt.), Marta Libertowska (7 pkt.), Katarzyna Motyl (6 pkt.), Marta Wiertelak (0 pkt.)

INEA AZS Poznań: Weronika Telenga (18 pkt.), Daria Marciniak (14 pkt.), Magdalena Koperwas (10 pkt.), Julia Adamowicz (10 pkt.), Kinga Woźniak (9 pkt.), Karolina Skoczylas (3 pkt.), Kinga Glinicka (0 pkt.), Nina Janikowska (0 pkt.), Justyna Tudryn (0 pkt.), Magdalena Ratajczak (0 pkt.)

EKO Energy Hit Kobylnica - GOLD WINGS BROKERS GTK Gdynia
62:69 (12:25, 18:6, 24:17, 8:21)

EKO Energy Hit Kobylnica: Kinga Razik (10 pkt.), Joanna Szymczak-Górzyńska (10 pkt.), Marta Dobrowolska (9 pkt.), Magda Baryło (8 pkt.), Justyna Wróbel (8 pkt.), Angelika Michałowska (6 pkt.), Aleksandra Jagodzińska (4 pkt.), Katarzyna Klimowska (3 pkt.), Monika Zielińska (2 pkt.), Klaudia Narewska (2 pkt.)

GOLD WINGS BROKERS GTK Gdynia: Julia Drop (13 pkt.), Patrycja Jastrzębska (12 pkt.), Adriana Kukiełko (11 pkt.), Aleksandra Witkowska (10 pkt.), Angelika Kochner (9 pkt.), Katarzyna Kiejdrowska (7 pkt.), Marta Jachowska (5 pkt.), Kamila Podgórna (2 pkt.), Dorota Garal (0 pkt.), Agata Stępień (0 pkt.)

KKS Apteki Arnika Olsztyn - Artego Bydgoszcz
57:131 (22:35, 9:31, 10:31, 16:34)

KKS Apteki Arnika Olsztyn: Joanna Markiewicz (12 pkt.), Karina Różyńska (11 pkt.), Alicja Minczewska (9 pkt.), Iwona Polak (6 pkt.), Dominika Spittal (4 pkt.), Patrycja Ulaszewska (4 pkt.), Jessica Musijowska (4 pkt.), Aleksandra Żygowska (3 pkt.), Angelina Skarżycka (2 pkt.), Natalia Żukowska (2 pkt.), Alicja Szych (0 pkt.), Ksenia Zajączkowska (0 pkt.)

Artego Bydgoszcz: Charity Szczechowiak (25 pkt.), Kristen Morris (21 pkt.), Ewelina Gala (15 pkt.), Justyna Jeziorna (12 pkt.), Agnieszka Szott-Hejmej (12 pkt.) Paulina Kuras (11 pkt.), Elżbieta Mowlik (11 pkt.), Julie McBride (10 pkt., 10 as.), Olivia Tomiałowicz (8 pkt.), Karina Szybała (6 pkt.)


BATON BASKET 25 Bydgoszcz - Energa Toruń
89:87 (22:29, 23:26, 19:19, 25:13)

BATON BASKET 25 Bydgoszcz: Daria Rudzińska (22 pkt.), Daria Walczak (14 pkt.), Magdalena Palacz (10 pkt.), Agnieszka Wierzbicka (10 pkt.), Marlena Blicharz  (9 pkt.), Joanna Putkamer (7 pkt.), Agata Ostrowska (6 pkt.), Justyna Pytlarczyk (6 pkt.), Dominika Cilińdź (3 pkt.), Magdalena Hertmanowska (2 pkt.), Patrycja Szpakowska (0 pkt.)

Energa Toruń: Lauren Bell  (19 pkt.), Róża Ratajczak (18 pkt., 15 zb.), Kinga Kowalska  (14 pkt.), Marta Wieczyńska (10 pkt.), Roksana Płonka (10 pkt.), Weronika Idczak (8 pkt.), Paulina Misiek (4 pkt.), Martyna Koc (4 pkt.)

UKS BASKET Aleksandrów Łódzki - Widzew Łódź
44:85 (13:23, 12:25, 11:16, 8:21)

UKS BASKET Aleksandrów Łódzki: Roksana Schmidt  (16 pkt.), Iga Walentowska (7 pkt.), Natalia Tyczkowska  (5 pkt.), Kinga Bączek (4 pkt.), Ewa Canert (4 pkt.), Monika Lelek(4 pkt.), Paulina Rojek (2 pkt.), Nikola Kacperska (2 pkt.), Sylwia Włodarek (0 pkt.), Katarzyna Cicha (0 pkt.), Justyna Włazińska (0 pkt.), Justyna Wilk (0 pkt.)

Widzew Łódź: Małgorzata Chomicka (14 pkt.), Aleksandra Pawlak  (13 pkt.), Agnieszka Modelska(11 pkt.),  Leona Jankowska (10 pkt.), Katarzyna Bednarczyk (7 pkt., 10 zb.), Aleksandra Dziwińska (7 pkt.), Daria Dziwulska (6 pkt.), Lidia Kopczyk  (6 pkt.), Anna Tondel  (6 pkt.), Magdalena Rzeźnik (5 pkt.), Anna Kolasa (0 pkt.), Wiktoria Zapart (0 pkt.)

TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski - ITS Ślęza Wrocław
70:55 (26:14, 7:19, 24:12, 13:10)

TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski: Karolina Kaczmarek (12 pkt.), Edyta Mielczarek (11 pkt.), Agata Krygowska (10 pkt.), Agnieszka Misiek (8 pkt.), Magdalena Parysek (8 pkt.), Magdalena Skupińska (8 pkt.), Katarzyna Szymańska (6 pkt.), Maria Łuczak (4 pkt.), Małgorzata Czaska (2 pkt.), Anna Kasprzyk (1 pkt.), Aleksandra Pawlak (0 pkt.)

ITS Ślęza Wrocław: Martyna Stelmach (18 pkt.), Marzena Kowalczyk (9 pkt.), Aleksandra Łata  (7 pkt.), Małgorzata Koralewska (6 pkt.), Martyna Mićków (5 pkt.), Kinga Bączkowska  (4 pkt.), Marta Włodarczyk (2 pkt.), Agnieszka Czmochowska (2 pkt.), Pamela Stachnik (2 pkt.), Anna Pelc (0 pkt.), Natalia Tajerle (0 pkt.), Karolina Kozera (0 pkt.)


MON-POL Płock - PTK Pabianice
46:93 (10:28, 14:20, 12:25, 10:20)

MON-POL Płock: Iwona Szarzyńska (15 pkt.), Aldona Morawiec  (10 pkt.), Monika Maj (9 pkt.), Aleksandra Gruchot  (4 pkt.), Sylwia Janas  (3 pkt.), Aleksandra Krzysztofik (3 pkt.), Karolina Sikorska  (2 pkt.), Patrycja Iwan (0 pkt.),  Agata Trzewikowska (0 pkt.), Karolina Wilamowska (0 pkt.), Karolina Skiejka (0 pkt.), Joanna Piechocka (0 pkt.)

PTK Pabianice: Dorota Sobczyk (17 pkt.), Joanna Rozwandowicz  (16 pkt.), Renata Piestrzyńska (14 pkt.), Joanna Bogacka (9 pkt.), Agata Gajda  (8 pkt.), Anna Krajewska  (8 pkt.), Marta Błaszczyk  (8 pkt.), Angelika Kowalska (7 pkt.), Joanna Szałecka (4 pkt.), Justyna Okulska (2 pkt.)

KoszykowkaKobiet.pl