Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny

Cosinus Widzew Łódź pokonał Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 63:56 i sięgnął po złoty medal mistrzostw Polski U22. VBW GTK Gdynię kończy turniej z brązowym medalem. KoszykowkaKobiet.pl - partner Mistrzostw Polski U22.

Więcej
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp., MUKS Widzew Łódź, Politechnika Gdańska, UKS Basket Aleksandrów Łódzki, KS Basket 25 Bydgoszcz, UKS Huragan Wołomin, VBW GTK Gdynia oraz ENEA AZS Poznań zagrają w turnieju finałowym. KoszykowkaKobiet.pl – partner turnieju półfinałowego w Gdańsku.

Więcej
W dniu dzisiejszym zakończyła się rywalizacja w ćwierćfinałach mistrzostw Polski U22. Awans uzyskało 12 drużyn (po 2 z każdej grupy). W półfinale są już także UKS Huragan Wołomin, MMKS Katarzynki Toruń, VBW GTK Gdynia oraz UKS Basket Zgorzelec. Turnieje półfinałowe odbędą się od 3 do 5 lutego br.

Więcej
Od 20 do 22 stycznia br. w sześciu miastach odbędą się turnieje ćwierćfinałowe mistrzostw Polski U22. Tytuły zdobytego przed rokiem bronić będą koszykarki VBW GTK Gdynia, które w finale pokonały MUKS Widzew Łódź 67:64. Na najniższym stopniu podium stanęła drużyna – MUKS’u Poznań.

Więcej
W rozegranym w Gnieźnie spotkaniu finałowym mistrzostw Polski U16, Widzew Łódź pokonał 53:51 MKK Sokołów SA Sokołów Podlaski. Zespoły grały już ze sobą w rozgrywkach grupowych, wówczas lepsze okazały się łodzianki.

Więcej
MKK Sokołów SA Sokołów Podlaski, MUKS WSG Supravis Bydgoszcz oraz UKS Trójka OSiR Żyrardów znalazły się na podium Mistrzostw Polski U18 rozegranych w Żyrardowie. Portal KoszykowkaKobiet.pl - partner medialny turnieju finałowego w Żyrardowie.

Więcej
MUKS WSG Supravis Bydgoszcz po zaciętym meczu przegrał z MKK Sokołowem Podlaskim 64:66. Triple-double w zespole MKK zanotowała Anna Makurat (26 punktów, 13 zbiórek oraz 10 asyst). W meczu o 3. miejsce po wyrównanym spotkaniu wygrały gospodynie - UKS Trójka 52:48 z AZS Gorzów Wlkp. Portal KoszykowkaKobiet.pl - partner medialny turnieju finałowego w Żyrardowie. Faza grupowa.
  Więcej
W meczu o I miejsce w grupie A koszykarki z  Sokołowa Podlaskiego pokonały AZS Gorzów Wlkp. W meczu o III miejsce Bryza Politechnika Gdańsk ograła SMS z Aleksandrowa Łódzkiego, gdzie aż 30 z 34 punktów rzutami zza linii 6,75 rzuciła Agata Maciejewska. Portal KoszykowkaKobiet.pl - partner medialny turnieju finałowego w Żyrardowie. Transmisja TV

Więcej
MKK Sokołów Podlaski, Wisła Can-Pack Kraków, AZS PWSZ Gorzów Wlkp., VBW GTK Gdynia, MUKS Bydgoszcz, Bryza Politechnika Gdańska, UKS Trójka Żyrardów oraz UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki awasowały do turnieju finałowego Mistrzostw Polski U18. Portal KoszykowkaKobiet.pl - partner turnieju półfinałowego w Żyrardowie.

Więcej
VBW GTK Gdynia, MUKS Widzew Łódź, MUKS Poznań znalazły się na podium mistrzostw Polski U22 rozgrywanych w Gdyni. Najlepiej punktującą zawodniczką półfinałów oraz finałów była Karolina Puss.

Więcej
VBW GTK Gdynia mistrzem Polski do lat 22! W finałowym spotkaniu gdyński zespół pokonał MUKS Widzew Łódź 67:64. Tripple-double zanotowała Kamila Podgórna (23 punkty, 11 zbiórek oraz 11 asyst). Trzecie miejsce dla MUKS'u Poznań, który pokonał koszykarki z Gorzowa Wlkp. Portal KoszykowkaKobiet.pl - oficjalny partner turnieju w Gdyni.

Więcej
UKS Huragan Wołomin, KS Basket 25 Bydgoszcz, Enea AZS PWSZ Gorzów Wlkp., UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki, VBW GTK Gdynia, 1 KS Ślęza Wrocław oraz MUKS Poznań i Widzew Łódź zagrają od 10 do 14 lutego br. w turnieju finałowym mistrzostw Polski U22.