Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny

MKS MOS Procom Systems Wrocław wysoko pokonał VBW GTK Gdynia 94:50 w finale turnieju o mistrzostwo Polski U16 w Tarnowie. Brązowy medal dla UKS La Basket Warszawa. MVP dla Weroniki Hipp (MKS MOS Procom Systems Wrocław).

Więcej
Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski pokonał w finale mistrzostw Polski U18 drużynę Enea AZS Poznań 58:49. W meczu o 3. miejsce - PTK Lumi Pabianice  wygrał z KS One Team Ostrów Wlkp. 58:40.
  Więcej
KS One Team Ostrów Wlkp., JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec, Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski  oraz Enea AZS Poznań wygrały swoje grupy i awansowały do turnieju finałowego. Awans wywalczyły także MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz, Bryza Politechnika Gdańska, PTK Lumi Pabianice oraz MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski.
  Więcej
W 6 miastach, 24 kluby rywalizowały o awans do turniejów półfinałowych mistrzostw Polski U16. Awans uzyskało 12 drużyn, komplet zwycięstw odniosły koszykarki z UKS La Basket Warszawa, ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp., RMKS Rybnik oraz X-Demon Tęcza Leszno.
  Więcej
Cosinus Widzew Łódź pokonał Enea AZS AJP Gorzów Wielkopolski 63:56 i sięgnął po złoty medal mistrzostw Polski U22. VBW GTK Gdynię kończy turniej z brązowym medalem. KoszykowkaKobiet.pl - partner Mistrzostw Polski U22.

Więcej
Enea AZS AJP Gorzów Wlkp., MUKS Widzew Łódź, Politechnika Gdańska, UKS Basket Aleksandrów Łódzki, KS Basket 25 Bydgoszcz, UKS Huragan Wołomin, VBW GTK Gdynia oraz ENEA AZS Poznań zagrają w turnieju finałowym. KoszykowkaKobiet.pl – partner turnieju półfinałowego w Gdańsku.

Więcej
W dniu dzisiejszym zakończyła się rywalizacja w ćwierćfinałach mistrzostw Polski U22. Awans uzyskało 12 drużyn (po 2 z każdej grupy). W półfinale są już także UKS Huragan Wołomin, MMKS Katarzynki Toruń, VBW GTK Gdynia oraz UKS Basket Zgorzelec. Turnieje półfinałowe odbędą się od 3 do 5 lutego br.

Więcej
Od 20 do 22 stycznia br. w sześciu miastach odbędą się turnieje ćwierćfinałowe mistrzostw Polski U22. Tytuły zdobytego przed rokiem bronić będą koszykarki VBW GTK Gdynia, które w finale pokonały MUKS Widzew Łódź 67:64. Na najniższym stopniu podium stanęła drużyna – MUKS’u Poznań.

Więcej
W rozegranym w Gnieźnie spotkaniu finałowym mistrzostw Polski U16, Widzew Łódź pokonał 53:51 MKK Sokołów SA Sokołów Podlaski. Zespoły grały już ze sobą w rozgrywkach grupowych, wówczas lepsze okazały się łodzianki.

Więcej
MKK Sokołów SA Sokołów Podlaski, MUKS WSG Supravis Bydgoszcz oraz UKS Trójka OSiR Żyrardów znalazły się na podium Mistrzostw Polski U18 rozegranych w Żyrardowie. Portal KoszykowkaKobiet.pl - partner medialny turnieju finałowego w Żyrardowie.

Więcej
MUKS WSG Supravis Bydgoszcz po zaciętym meczu przegrał z MKK Sokołowem Podlaskim 64:66. Triple-double w zespole MKK zanotowała Anna Makurat (26 punktów, 13 zbiórek oraz 10 asyst). W meczu o 3. miejsce po wyrównanym spotkaniu wygrały gospodynie - UKS Trójka 52:48 z AZS Gorzów Wlkp. Portal KoszykowkaKobiet.pl - partner medialny turnieju finałowego w Żyrardowie. Faza grupowa.
  Więcej
W meczu o I miejsce w grupie A koszykarki z  Sokołowa Podlaskiego pokonały AZS Gorzów Wlkp. W meczu o III miejsce Bryza Politechnika Gdańsk ograła SMS z Aleksandrowa Łódzkiego, gdzie aż 30 z 34 punktów rzutami zza linii 6,75 rzuciła Agata Maciejewska. Portal KoszykowkaKobiet.pl - partner medialny turnieju finałowego w Żyrardowie. Transmisja TV