GRUPA PÓŁNOC
pkt m zw/por dom wyjazd kosze +/- różnica
1 Citronex UKS Basket Zgorzelec                               
18 9 9 - 0 4 - 0 5 - 0 912 - 347 +565
2 MKS Polkowice 15 9 6 - 3 4 - 2 2 - 1 658 - 519 +139
3 KSK Stal Brzeg 13 9 4 - 5 2 - 2 2 - 3 520 - 609 -89
4 MKS Basket Chrobry Głogów 12 9 3 - 6 2 - 3 1 - 3 459 - 677 -218
5 MKS MOS Betard Wrocław 9 6 3 - 3 1 - 2 2 - 1 431 - 348 +83
6 WSTK Wschowa 9 9 0 - 9 0 - 4 0 - 5 317 - 837 -520
7 KS Wichoś Jelenia Góra 8 5 3 - 2 1 - 1 2 - 1 332 - 292 +40
GRUPA POŁUDNIE
GRUPA A pkt m zw/por dom wyjazd kosze +/- różnica
1 Zagłębie Sosnowiec                                                  
12 6 6 - 0 3 - 0 3 - 0 546 - 307 +239
2 MTS Ikar Niepołomice 12 6 6 - 0 3 - 0 3 - 0 499 - 394 +105
3 RMKS XBEST Rybnik 10 6 4 - 2 2 - 1 2 - 1 462 - 402 +60
3 MKS Pałac Młodzieży Tarnów 9 6 3 - 3 1 - 2 2 - 1 421 - 372 +49
4 SKF Jura Basket Zabierzów 9 6 3 - 3 1 - 2 2 - 1 418 - 414 +4
5 AZS UŚ Katowice 8 6 2 - 4 1 - 2 1 - 2 405 - 502 -97
5 Wisła CanPack Kraków 6 6 0 - 6 0 - 3 0 - 3 319 - 477 -158
6 ISWJ Wisła 6 6 0 - 6 0 - 3 0 - 3 337 - 539 -202
GRUPA B pkt m zw/por dom wyjazd kosze +/- róznica
1 Olimpia Wodzisław                                                     
12 6 6 - 0 3 - 0 3 - 0 426 - 142 +284
2 Dwójka Kamienica Polska 10 6 4 - 2 2 - 1 2 - 1 223 - 297 -74
3 MOSiR Bochnia 8 4 4 - 0 2 - 0 2 - 0 189 - 108 +81
4 RKK AZS Racibórz 8 6 2 - 4 1 - 2 1 - 2 191 - 281 -90
5 MLKS-MOS 6 4 2 - 2 1 - 1 1 - 1 148 - 149 -1
6 UKS Żak Nowy Sącz 0 10 0 - 10 0 - 5 0 - 5 0 - 200 -200

GRUPA WSCHÓD
GRUPA A pkt m zw/por dom wyjazd kosze +/- różnica
1 UKS Huragan Wołomin                                                
18 9 9 - 0 5 - 0 4 - 0 630 - 498 +132
2 AKS ZŁY 17 10 7 - 3 5 - 1 2 - 2 586 - 501 +85
3 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 17 11 6 - 5 3 - 3 3 - 2 619 - 624 -5
4 SMS PZKosz II Łomianki 13 9 4 - 5 3 - 1 1 - 4 508 - 508 0
5 ŁKS Łódź 12 8 4 - 4 2 - 1 2 - 3 464 - 482 -18
6 Lider Pruszków 12 10 2 - 8 1 - 4 1 - 4 561 - 597 -36
7 KU AZS UMCS Lublin 10 9 1 - 8 0 - 4 1 - 4 451 - 609 -158
GRUPA B pkt m zw/por dom wyjazd kosze +/- różnica
1 ÓSEMKA Lucyna Day Spa Skierniewice                      
20 10 10 - 0 5 - 0 5 - 0 852 - 465 +387
2 TK Nowa Wieś 17 10 7 - 3 4 - 1 3 - 2 624 - 554 +70
3 MUKS Piaseczno 15 9 6 - 3 4 - 1 2 - 2 611 - 502 +109
4 UKS Trójka Żyrardów 14 8 6 - 2 3 - 1 3 - 1 544 - 490 +54
5 UKS Basket SMS 13 12 1 - 11 0 - 6 1 - 5 609 - 968 -359
6 UKS 4 Ursus 11 9 2 - 7 1 - 3 1 - 4 506 - 613 -107
7 SKS 12 Warszawa 9 8 1 - 7 0 - 4 1 - 3 413 - 567 -154

GRUPA ZACHÓD
pkt m zw/por dom wyjazd kosze +/- różnica
1 Enea AZS Szkoła Gortata Poznań                             
18 9 9 - 0 6 - 0 3 - 0 767 - 474 +293
2 Lider Swarzędz 17 9 8 - 1 5 - 1 3 - 0 692 - 478 +214
3 MMKS Katarzynki Toruń 16 9 7 - 2 4 - 1 3 - 1 669 - 492 +177
4 TS Ostrovia Ostrów Wlkp. 15 8 7 - 1 3 - 0 4 - 1 691 - 464 +227
5 MKS MOS Konin 15 11 4 - 7 2 - 3 2 - 4 792 - 791 +1
6 MUKS Poznań 15 11 4 - 7 2 - 3 2 - 4 674 - 728 -54
7 ENEA AZS AJP Gorzów Wlkp. 15 11 4 - 7 3 - 3 1 - 4 659 - 864 -205
8 AZS Włocławek 14 10 4 - 6 2 - 1 2 - 5 661 - 743 -82
9 Enea Basket Piła 13 11 2 - 9 0 - 5 2 - 4 634 - 881 -247
10 MUKS Bydgoszcz 12 11 1 - 10 0 - 6 1 - 4 671 - 995 -324