Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny

GRUPA A pkt m zw/por dom wyjazd kosze +/-
1 AZS Uniwersytet Warszawski 0 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
2 SMS PZKosz Łomianki 0 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
3 Grot Alles Pabianice 0 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
4 Mon-Pol Płock 0 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
5 AZS Uniwersytet Gdański 0 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
6 KKS Olsztyn 0 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
7 PTS Lider Pruszków 0 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
8 Artego Basket 25 Bydgoszcz 0 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
9 Politechnika Gdańska 0 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
10 SMS PZKosz II Łomianki 0 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
11 MKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 0 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
12 MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz 0 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0

 

1 kolejka 01.10.2016
PTS Lider Pruszków - SMS PZKosz Łomianki
Artego Basket 25 Bydgoszcz - Grot Alles Pabianice
MKK Sokołów SA Sokołów Podlaski - SMS PZKosz II Łomianki
AZS Uniwersytet Gdański - Mon-Pol Płock
AZS Uniwersytet Warszawski - MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz
KKS Olsztyn - Politechnika Gdańska

2 kolejka 08.10.2016
KKS Olsztyn - AZS Uniwersytet Warszawski
MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz - AZS Uniwersytet Gdański
Mon-Pol Płock - MKK Sokołów SA Sokołów Podlaski
SMS PZKosz II Łomianki - Artego Basket 25 Bydgoszcz
Grot Alles Pabianice - PTS Lider Pruszków
Politechnika Gdańska - SMS PZKosz Łomianki

3 kolejka 15.10.2016
SMS PZKosz Łomianki - Grot Alles Pabianice
SMS PZKosz II Łomianki - PTS Lider Pruszków
Artego Basket 25 Bydgoszcz - Mon-Pol Płock
MKK Sokołów SA Sokołów Podlaski - MUKS WSG Supravis Sisu Bydgoszcz
AZS Uniwersytet Gdański - KKS Olsztyn
AZS Uniwersytet Warszawski - Politechnika Gdańska

GRUPA B pkt m zw/por dom wyjazd kosze +/-
1 Enea AZS Poznań 0 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
2 AZS Politechnika Korona Kraków 0 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
3 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 0 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
4 AZS AJP II Gorzów Wlkp. 0 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
5 MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 0 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
6 ŁKS SMS Łódź 0 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
7 XDemon Tęcza Leszno 0 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
8 1KS Ślęza II Wrocław 0 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
9 Pomarańczarnia MUKS Poznań 0 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
10 ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 0 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
11 MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 0 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0


1 kolejka 01.10.2016
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - AZS Politechnika Korona Kraków
Enea AZS PWSZ II Gorzów - ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski
Enea AZS Poznań - X-Demon Tęcza Leszno
1KS Ślęza II Wrocław - ŁKS SMS Łódź
MUKS Chrobry Basket Głuchołazy - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra

2 kolejka 08.10.2016
Pomarańczarnia MUKS Poznań - 1KS Ślęza II Wrocław
ŁKS SMS Łódź - Enea AZS Poznań
X-Demon Tęcza Leszno - Enea AZS PWSZ II Gorzów
ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski - UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra - AZS Politechnika Korona Kraków

3 kolejka 15.10.2016
AZS Politechnika Korona Kraków - ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski
UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki - X-Demon Tęcza Leszno
Enea AZS PWSZ II Gorzów - ŁKS SMS Łódź
Enea AZS Poznań - Pomarańczarnia MUKS Poznań
1KS Ślęza II Wrocław - MUKS Chrobry Basket Głuchołazy

System rozgrywek



Rozgrywki będą prowadzone w dwóch etapach.

ETAP 1

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż) w ramach grup A i B.
Drużyny, które zajmą miejsca 1-8 w każdej z grup, będą uczestniczyć w Etapie 2 - play-off.
Drużyny, które zajmą miejsce 9-10 w grupie A oraz miejsce 9 w grupie B, kończą rywalizację w sezonie i zajmują miejsca 17-19 w kolejności ustalonej wg zasad podanych poniżej.
Drużyny, które zajmą miejsce 11-12 w grupie A oraz miejsce 10-11 w grupie B, będą uczestniczyć w Etapie 2 - play-out.

PLAY-OFF

I runda –do dwóch zwycięstw (1-1-1) w parach A1-A8, A2-A7, A3-A6, A4-A5 oraz B1-B8, B2-B7, B3-B6, B4-B5
Zwycięzcy uzyskują prawo gry w II rundzie (ćwierćfinał), pokonani zajmują miejsca 9-16 w kolejności ustalonej wg zasad podanych poniżej.

II runda – ćwierćfinał - do dwóch zwycięstw (1-1-1)
para 1: A1/A8 - B4/B5
para 2: B1/B8 - A4/A5
para 3: A2/A7 - B3/B6
para 4: B2/B7 - A3/A6

Zwycięzcy uzyskują prawo gry w III rundzie (półfinał), pokonani zajmują miejsca 5-8 w kolejności ustalonej wg zasad podanych poniżej.

III runda –półfinał - do dwóch zwycięstw (1-1-1)
zwycięzca pary 1 - zwycięzca pary 4
zwycięzca pary 2 - zwycięzca pary 3
Zwycięzcy uzyskują prawo gry w IV rundzie - finał, pokonani uzyskują prawo gry w IV rundzie - o trzecie miejsce.
IV runda – finał - do dwóch zwycięstw (1-1-1) - grają zwycięzcy półfinałów

Zwycięzca uzyskuje prawo gry w Ekstraklasie Kobiet (Basket Lidze Kobiet)

IV runda – o trzecie miejsce - mecz i rewanż - grają pokonani w półfinałach

PLAY-OUT

Gra toczy się do dwóch zwycięstw (1-1-1) w parach A11-A12 i B10-B11
Zwycięzcy zajmują miejsca 20-21 w kolejności ustalonej wg zasad podanych poniżej.
Pokonani zajmują miejsca 22-23 w kolejności ustalonej wg zasad podanych poniżej i tracą prawo gry w I lidze.