W czerwcu 2018 krakowska Politechnika, wspólnie z działającą w stolicy Małopolski szkołą założoną przez jedynego, czynnego polskiego gracza elitarnej ligi NBA organizuje specjalny trening koszykarski przeznaczony dla dziewcząt, rocznik 2002 i młodszych. To wydarzenie, które powinno okazać się nie tylko sportową przygodą, ale też prawdziwą frajdą na samym początku wakacji.

Więcej
Politechnika Gdańska dokonała tego, o czym nikt nie myślał gdy sezon 2017/2018 się rozpoczynał. Drużyna z Gdańska bardzo słabo rozpoczęła sezon, przegrywając wysoko „derbowe” spotkanie z AZS Uniwersytetem Gdańskim. Potem? Potem było już znacznie lepiej, a ukoronowaniem pracy i zaangażowania zawodniczek, sztabu trenerskiego oraz działaczy jest mistrzostwo I-ligi.

Więcej
Bardzo dobra pierwsza połowa w wykonaniu Politechniki Gdańskiej, dała aż 23-punktowe prowadzenie (39:16). Lider straty starał się odrabiać w kolejnych kwartach, lecz w dniu dzisiejszym „myślami” był gdzieś indziej i nie był w stanie zagrozić „PG”. Decydujący mecz w czwartek (3 maja) o godz. 17:00.

Więcej
AZS Politechnika Korona Kraków dzielnie walczyła, lecz wygrana 52:51 nie dała całkowitego odrobienia strat z pierwszego meczu. Uczestnik Pucharu Polski z Krakowa oraz najlepsza drużyna sezonu zasadniczego kończy sezon tuż za podium.  Drugie spotkanie finałowe w sobotę o godz. 18:00 w Pruszkowie.
  Więcej
Dobra druga kwarta meczu w Gdańsku, dała drużynie z Pruszkowa pierwszą wygraną w finałowej serii o mistrzostwo I-ligi. Drugie i być może ostatni mecz odbędzie się w sobotę (28.04) o godz. 18:00 w pruszkowskiej hali Znicz. W meczu o 3. miejsce minimalną stratę do odrobienia w Krakowie ma AZS (57:61).
  Więcej
JAS-FBG Zagłębie II Sosnowiec pokonał MKS "Ósemkę" Skierniewice i jako pierwszy awansował do I ligi. 25 punktów oraz 5 asyst zanotowała Aleksandra Wojtala. W drugim meczu awans wywalczyły koszykarki SKK Polonia Warszawa, które pokonały Enea AZS Poznań.

Więcej
Szybko i bardzo łatwo – tak Politechnika Gdańska wygrała dwa razy z drużyną SMS PZKosz Łomianki i zameldowała się jako pierwsza w finale. Także drugą wygraną zanotował Panattoni Europe Lider Pruszków nad AZS Politechniką Koroną Kraków.

Więcej
MKS Ósemka Skierniewice, Enea AZS Poznań, SKK Polonia Warszawa oraz JAS-FBG Zagłębie II Sosnowiec awansowały do turnieju finałowego II ligi, który odbędzie się od 20 do 22 kwietnia br. w Warszawie.

Więcej
Politechnika Gdańska „zatopiła” SMS PZKosz i jest o krok od awansu do finału I ligi (70:51). Drugą oraz trzecią kwartę „PG” wygrało 44:19. W drugim meczu półfinałowym Agata Szczepanik rzuciła 30 z 66 punktów całego zespołu i jej Lider Pruszków wygrał w Krakowie. Kolejne mecze 14 kwietnia br.

Więcej
Cztery najlepsze drużyny I ligi rozpoczynają decydującą walkę o finał, jak i awans na parkiety Energa Basket Ligi Kobiet. Faworytami są dwie Politechniki – Krakowska oraz Gdańska, jednak niespodzianki dodadzą każdej rywalizacji dodatkowego smaku. Pierwsze meczu już w najbliższą sobotę.
  Więcej
21 punktów oraz 8 zbiórek Magdaleny Koperwas oraz dobra gra Pauliny Szymańskiej (6 punktów, 11 zbiórek) dały wygraną w decydującym o awansie meczu z Liderem Swarzędz. Już w sobotę odbędzie się pierwszy mecz półfinałowy z SMS PZKosz (godz. 14:00).

Więcej
Panattoni Europe Lider Pruszków dość łatwo pokonał w Głuchołazach MUKS i awansował do półfinału rozgrywek. Niesamowite ostatnie 6 minut meczu w Gdańsku i seria 15:0 dała wygraną i awans Korony Kraków. Do "zera" nie lubi kończyć Politechnika Gdańska, która ograła 2-1 Lidera Swarzędz. I liga w pigułce