PÓŁNOC - brak rozgrywek w sezonie 2018/2019

POŁUDNIE (RMKS Rybnik, AZS UŚ Katowice, UKS La-Basket Piekary Śląskie, AZS Częstochowa, ISWJ Wisła, RKK AZS Racibórz, KS Pogoń Ruda Sląska, MTS Ikar Niepołomice, MKS Pałac Młodzieży Tarnów, AZS Politechnika Kraków, MLKS-MOS Rzeszów, Wisła CANPACK Kraków, Contimax MOSiR Bochnia, UKS Żak Nowy Sącz)

FINAŁ A pkt m zw/por dom wyjazd kosze +/- różnica
1 AZS Politechnika Szkoła Gortata Kraków 12 6 6 - 0 3 - 0 3 - 0 515 - 373 +142
2 RMKS Rybnik 11 6 5 - 1 3 - 0 2 - 1 439 - 361 +78
3 AZS UŚ Katowice 9 6 3 - 3 2 - 1 1 - 2 426 - 392 +34
4 MKS PM "Be ComplEat" Tarnów                      
9 6 3 - 3 1 - 2 2 - 1 430 - 443 -13
5 Contimax MOSiR Bochnia 8 6 2 - 4 1 - 2 1 - 2 410 - 449 -39
6 UKS La-Basket Piekary Śląskie 8 6 2 - 4 1 - 2 1 - 2 361 - 407 -46
7 KS Pogoń Ruda Sląska 8 6 2 - 4 0 - 3 2 - 1 355 - 421 -66
8 MTS Ikar Niepołomice 7 6 1 - 5 1 - 2 0 - 3 400 - 490 -90
FINAŁ B pkt m zw/por dom wyjazd kosze +/- różnica
1 ISWJ Wisła                                                     
8 4 4 - 0 2 - 0 2 - 0 307 - 211 +96
2 AZS Częstochowa 6 4 2 - 2 1 - 1 1 - 1 243 - 259 -16
3 UKS Żak Nowy Sącz 4 2 2 - 0 1 - 0 1 - 0 119 - 104 +15
4 RKK AZS Racibórz 4 4 0 - 4 0 - 2 0 - 2 205 - 285 -80
5 Wisła CANPACK Kraków 2 2 0 - 2 0 - 1 0 - 1 104 - 119 -15
WSCHÓD (MUKS AZS Umed Łódź, SKS 12 Warszawa, MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl., UKS 4 Ursus Warszawa, UKS Basket SMS, UKS Huragan Wołomin, UKS Nowa Wieś, Basket 51 Lublin, UKS Szkoła Gortata, Trójka Sieradz)

pkt m zw/por dom wyjazd kosze +/- różnica
1 UKS 4 Ursus 20 11 9 - 2 5 - 0 4 - 2 842 - 557 +285
2 Umed 19 10 9 - 1 4 - 0 5 - 1 860 - 538 +322
3 UKS Huragan Wołomin 18 11 7 - 4 3 - 2 4 - 2 720 - 654 +66
4 SKS 12 Warszawa 17 10 7 - 3 3 - 2 4 - 1 767 - 551 +216
5 UKS Nowa Wieś 17 10 7 - 3 3 - 1 4 - 2 691 - 575 +116
6 MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podl. 16 10 6 - 4 5 - 1 1 - 3 724 - 527 +197
7 UKS Szkoła Gortata                                       
15 11 4 - 7 1 - 4 3 - 3 607 - 674 -67
8 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 12 11 1 - 10 1 - 5 0 - 5 579 - 769 -190
9 Kanokajaki Basket 51 Lublin 12 10 2 - 8 1 - 4 1 - 4 453 - 765 -312
10 Trójka Sieradz 10 10 0 - 10 0 - 7 0 - 3 348 - 981 -633

ZACHÓD (Wichoś Jelenia Góra, Stal Brzeg, MAXIMUS Kąty Wrocławskie, Basket Zgorzelec, MKS MOS Wrocław, MKS Polkowice, MUKS WSG Supravis Bydgoszcz, MUKS Poznań, Lider Swarzędz, Ostrovia Ostrów Wlkp.)

MIEJSCA 1-6 pkt m zw/por dom wyjazd kosze +/- różnica
1 Citronex UKS Basket Zgorzelec 13 7 6 - 1 3 - 1 3 - 0 506 - 444 +62
2 MAXIMUS Kąty Wrocławskie 11 7 4 - 3 3 - 1 1 - 2 451 - 433 +18
3 Wichoś Jelenia Góra 10 7 3 - 4 1 - 3 2 - 1 469 - 495 -26
4 MKS Polkowice 7 6 1 - 5 1 - 2 0 - 3 373 - 430 -57
5 MUKS WSG Supravis Bydgoszcz                     
6 5 1 - 4 0 - 1 1 - 3 281 - 338 -57
6 Lider Swarzędz 4 2 2 - 0 1 - 0 1 - 0 140 - 80 +60
MIEJSCA 7-10 pkt m zw/por dom wyjazd kosze +/- różnica
1 MUKS Poznań 6 3 3 - 0 2 - 0 1 - 0 262 - 186 +76
2 MKS MOS Betard Wrocław                                     
4 2 2 - 0 1 - 0 1 - 0 153 - 134 +19
3 KSK Stal Brzeg 3 3 0 - 3 0 - 1 0 - 2 196 - 231 -35
4 Ostrovia Ostrów Wlkp. 2 2 0 - 2 0 - 1 0 - 1 124 - 184 -60