Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny

W tegorocznym finale Pucharu Polski spotkały się ze sobą pierwsza oraz druga drużyna w tabeli ligowej. Jak przystało na spotkanie pomiędzy najlepszymi zespołami w tym sezonie zebrani kibice byli świadkami bardzo zaciętego pojedynku, w którym losy zwycięstwa rozstrzygnęły się dopiero w dogrywce. Po 45 minutach ze zdobycia pierwszej statuetki w tym sezonie cieszyły się koszykarki Wisły Can-Pack Kraków.

Więcej
Wisła Can-Pack Kraków oraz Ślęza Wrocław zmierzą się w finale Pucharu Polski. Spotkanie rozpocznie się o godz. 20:00, a transmisję przeprowadzi TVP Sport. Poznań. KoszykowkaKobiet.pl - oficjalny partner Pucharu Polski w Krakowie.

Więcej
Ślęza Wrocław pokonała CCC Polkowice 75:63 i tym samym zagra w jutrzejszym finale. Najlepszą zawodniczką meczu została Nikki Greene (19 punktów oraz 14 zbiórek). W nagrodę otrzymała zegarek marki FESTINA. W drugim półfinale gospodarz - Wisła Can-Pack wygrała z AZS AJP Gorzów Wlkp. 79:63.

Więcej
W pierwszym półfinale będziemy świadkami derbów Dolnego Śląska – Ślęza Wrocław – CCC Polkowice (godz. 16:00). Na zakończenie dnia, mistrz Polski zmierzy się z AZS AJP Gorzów Wlkp. (godz. 18:30). Transmisja TV.

Więcej
W pierwszym ćwierćfinałowym spotkaniu, Ślęza Wrocław pokonała AZS UMCS Lublin 57:51 i w jutrzejszym półfinale zmierzy się z CCC Polkowice.Drugim półfinalistą został gorzowski AZS, który rozgromił I-ligowy MUKS Poznań.

Więcej
W pierwszym meczu ćwierćfinałowym zmierzą się ze sobą ubiegłoroczni finaliści – Ślęza Wrocław oraz AZS UMCS Lublin (godz. 17:30). Wieczorem, o godz. 20:00 „czarny koń” Basket Ligi Kobiet z Gorzowa Wlkp. zagra z I-ligowym MUKS’em Poznań. KoszykowkaKobiet.pl - oficjalny partner Pucharu Polski w Krakowie. Więcej o uczestnikach Pucharu Polski. Transmisja TV

Więcej
Już w piątek 5 zespołów Basket Ligi Kobiet oraz jeden przedstawiciel I ligi, rozpocznie zmagania w Pucharze Polski w Krakowie. Gospodarzem jest zespół mistrza Polski – Wisły Can-Pack. Kto zagra w turnieju? O tym i nie tylko poniżej. KoszykowkaKobiet.pl - oficjalny partner Pucharu Polski w Krakowie. Transmisja TV

Więcej
W Pawilonie Wyspiańskiego w Krakowie odbyło się losowanie par ćwierćfinałowych Pucharu Polski. Turniej odbędzie się w hali TS Wisła przy ulicy Reymonta 22 w Krakowie od 27 do 29 stycznia 2017. KoszykowkaKobiet.pl - oficjalny partner Pucharu Polski 2017 w Krakowie.

Więcej
Wiemy już kto zagra w turnieju finałowym Pucharu Polski Kobiet, który zostanie rozegrany od 27 do 29 stycznia 2017. KoszykowkaKobiet.pl - oficjalny partner Pucharu Polski.

Więcej
Puchar Polski Kobiet w sezonie 2016/2017 ponownie zostanie rozegrany w formie turnieju Final Six, który odbędzie się w dniach 27-29 stycznia 2017 roku.
  Więcej
Po dobrym dla oka meczu finałowym, Pszczółka AZS UMCS Lublin pokonała Ślęzę Wrocław i tym samym zdobyła Puchar Polski! MVP spotkania wybrano Leah Metcalf.

Więcej
Po pełnym dramaturgii spotkaniu Ślęza Wrocław pokonała Wisłę Can - Pack Kraków i awansowała do finału Pucharu Polski. W drugim półfinale ensacyjnie Pszczółka AZS UMCS pokonała osłabione brakiem kontuzjowanej Amishi Carter Artego Bydgoszcz.