CCC Polkowice pokonały w finale Energę Toruń 66:45 i po raz trzeci w historii sięgnęły po Puchar Polski. Poprzednio udało się to w 2004 oraz 2013 roku. MVP turnieju wybrana została Temi Fagbenle, a pierwszą „5” uzupełniły: Angelika Stankiewicz, Alice Kunek (Energa Toruń) oraz Tiffany Hayes, Styliani Kaltsidou z CCC.

Więcej
Od 18 do 20 stycznia br. w Artego Arenie (Bydgoszcz) odbędzie się SUZUKI Puchar Polski w znanej już formule Final Six. Tytułu bronią gospodynie, które w ubiegłym roku w Gdyni pokonały w finale Wisłę CANPACK Kraków – tym razem Białej Gwiazdy w turnieju zabraknie.

Więcej
W finale Pucharu Polski koszykarki Artego Bydgoszcz pokonały Wisłę Can-Pack Kraków 77:53, zdobywając to trofeum po raz pierwszy w historii. Spotkanie przybrało nieoczekiwany przebieg, bowiem poza premierową kwartą przewaga bydgoszczanek nie podlegała dyskusji.

Więcej
Wicemistrz Polski po emocjonującym meczu półfinałowym pokonał Basket 90 i będzie bronił zdobytego przed rokiem Pucharu Polski. Rywal – Artego Bydgoszcz, które wygrało z CCC Polkowice. Początek spotkania o godz. 18:30. Transmisja w TVP Sport oraz na sport.tvp.pl.

Więcej
CCC Polkowice nie dało rady pokonać Artego Bydgoszcz i tym samym już w półfnale pożegnało się z turniejem finałowym. W drugim półfinale do wyłonienia zwycięzcy była potrzebna dogrywka, w niej lepsza była drużyna z Krakowa. Portal KoszykowkaKobiet.pl - oficjalny partner Pucharu Polski w Gdyni. Transmisja TV
  Więcej
Mistrz Polski przegrał w ćwierćfinale z Artego Bydgoszcz 80:93 i tym samym pożegnał się z grą w Pucharze Polski. W drugim półfinale Basket 90 Gdynia pokonał I-ligową AZS Politechnikę Koronę Kraków. Portal KoszykowkaKobiet.pl - oficjalny partner Pucharu Polski w Gdyni. Transmisja TV

Więcej
Dużo emocji będzie w pierwszym ćwierćfinale Pucharu Polski, gdzie Ślęza Wrocław zmierzy się z Artego Bydgoszcz (godz. 17:00). Gospodynie - Basket 90 zagrają z AZS Politechniką Koroną Kraków (godz. 19:30). Portal KoszykowkaKobiet.pl - oficjalny partner Pucharu Polski w Gdyni.
  Więcej
Znamy już wszystkich uczestników turnieju finałowego Pucharu Polski! Losowanie par ćwierćfinałowych wraz z układem półfinałów odbędzie się już w czwartek 21 grudnia w Gdyni. KoszykowkaKobiet.pl - oficjalny partner Final Six Pucharu Polski.

Więcej
Turniej finałowy Pucharu Polski Kobiet, w sprawdzonej formule Final Six, zostanie rozegrany od 19 do 21 stycznia 2018 roku w hali Gdynia Arena! KoszykowkaKobiet.pl - oficjalny partner Final Six Pucharu Polski.

Więcej
W tegorocznym finale Pucharu Polski spotkały się ze sobą pierwsza oraz druga drużyna w tabeli ligowej. Jak przystało na spotkanie pomiędzy najlepszymi zespołami w tym sezonie zebrani kibice byli świadkami bardzo zaciętego pojedynku, w którym losy zwycięstwa rozstrzygnęły się dopiero w dogrywce. Po 45 minutach ze zdobycia pierwszej statuetki w tym sezonie cieszyły się koszykarki Wisły Can-Pack Kraków.

Więcej
Wisła Can-Pack Kraków oraz Ślęza Wrocław zmierzą się w finale Pucharu Polski. Spotkanie rozpocznie się o godz. 20:00, a transmisję przeprowadzi TVP Sport. Poznań. KoszykowkaKobiet.pl - oficjalny partner Pucharu Polski w Krakowie.

Więcej
Ślęza Wrocław pokonała CCC Polkowice 75:63 i tym samym zagra w jutrzejszym finale. Najlepszą zawodniczką meczu została Nikki Greene (19 punktów oraz 14 zbiórek). W nagrodę otrzymała zegarek marki FESTINA. W drugim półfinale gospodarz - Wisła Can-Pack wygrała z AZS AJP Gorzów Wlkp. 79:63.