Maksymalnej ilości spotkań potrzeba było aby poznać mistrza WNBA. Sztuka ta udała się Minnesocie Lynx, która w pokonanym polu zostawiła Indianę Fever. MVP finału została wybrana Sylvia Fowles.
  Więcej
Powoli kończy się sezon zasadniczy ligi WNBA. Awans do fazy play - off uzyskają po cztery najlepsze drużyny z konferencji Wschodniej oraz Zachodniej. Tytułu broni Phoenix Mercury.
  Więcej
5 czerwca swój kolejny sezon rozpoczęła najbardziej prestiżowa liga zawodowa koszykarek - amerykańska WNBA. Kto lideruje, kto jest najskuteczniejszy a kto ma miano przysłowiowej "czerwonej latarni ligi"?
  Więcej
Z numerem 1 do Seattle Storm trafiła Jewell B Loyd z Notre Dame. Z "dwójką" wybierała drużyna Tulsa Shock (Amanda Zahui B. - Minnesota), natomiast trzeci wybór należał również do Seattle - Kaleena Mosqueda-Lewis (Connecticut).
  Więcej
Chociaż Chicago Sky przez dwie poprzednie rundy play-off wychodziło z podobnych opresji, to tym razem ta sztuka się nie udała. Mercury po raz trzeci pokonało Sky, tym razem 87:82 i sięgnęło po raz trzeci w swojej historii po mistrzowski tytuł. W pierwszej piątce wyszła Ewelina Kobryn (8pkt, 8zb).
  Więcej
To co wydawało się mało możliwe, stało się faktem! Chicago Sky, które do rywalizacji w play - off przystępowało z ostatniej ósmej pozycji awansowało do fianłu WNBA, po pokonaniu w decydującym spotkaniu Indianę Fever 75:62. W finale czeka już ekipa z Phoenix. Pierwszy mecz finałowy w niedzielę (7 września). Transmisja TV.
  Więcej
Przedstawiamy terminarz, wyniki oraz aktualne tabele ligi WNBA w sierpniu. Do fazy play - off awansowały zespoły Atlanta Dream, Indiana Fever, Washington Mistics oraz Chicago Sky z Konferencji Wschodniej oraz Phoenix Mercury, Minnesota Lynx, Los Angeles Sparks oraz San Antonio Silver Stars z Zachodniej. Transmisje TV.

  Więcej
Po ponad dwóch miesiącach rozgrywek, na czele ligi znajduje się drużyna Phoenix Mercury (22:4), tuż za nią obrońca trufeum - Minnesota Lynx (21:6). Przedstawiamy terminarz, wyniki oraz aktualne tabele ligi WNBA w lipcu. Awans do fazy play-off uzyskają po cztery najlepsze zespoły z każdej konferencji. Transmisje TV.


  Więcej
W Meczu Gwiazd WNBA Wschód pokonał po dogrywce Zachód 125:124! MVP przypadło Shoni Schimmel, która rzuciła 29 punktów. Ponadto rzuciła najwięcej punktów w historii spotkań All-Star.
  Więcej
Poznaliśmy wyniki głosowania kibiców na pierwsze piątki Meczu Gwiazd WNBA, który odbędzie się 19 lipca w Phoenix. Najwięcej głosów wśród wszystkich zawodniczek zdobyła Maya Moore z Minnesoty Lynx - 28,389. Transmisja TV
  Więcej
Po dwóch miesiącach rozgrywek zawodowej ligi WNBA na czele w Konferencji Wschodniej znajduje się drużyna  Atlanty Dream (11 - 4), w Zachodniej prym wiedzie Indiana Fever (11 - 3). Na trzecim miejscu w lidze jest Minnesota Lynx (12 - 5). Ostatnie miejsce okupuje New York Liberty (5 - 11).

  Więcej
W pierwszym miesiącu rozgrywek zawodowej ligi WNBA niepokonane są mistrzynie Minnesota Lynx (7-0), na odwrotnym biegunie znajduje się Tulsa Shock (0-4). W meczu "na szczycie" Lynx pokonało Chicago Sky z Eleną Delle Donne 75:72. Transmisje TV


  Więcej

Strona 1 z 3  > >>