Dwukrotny z rzędu awans do Final Four Euroligi, w tym gra w wielkim finale w 2018 roku – to największe sukcesy ostatnich lat drużyny z Sopronu. Oprócz tego były wywalczone mistrzostwa oraz puchary Węgier, jednak z nowym sezonem bardzo trudno będzie szczególnie o nawiązanie walki w Europie.

  Więcej
Sopron Basket zrewanżował się za zeszłoroczną porażkę w finale Pucharu Węgier i pokonał KSC Szekszard 81:72. "Swoje" zagrały liderki, jednak oszczedzane były przed wtorkowym spotkaniem z Bourges Basket o awans do Final Four Euroligi. W meczu o brązowy medal DVTK Miskolc wygrał z ZTE NKK, a  22 punkty oraz 16 asyst uzbierała reprezentantka Węgier w koszykówce 3x3 -  Dora Medgyessy.

  Więcej
Atomerőmű KSC Szekszárd w wypełnionej Novomatic Arenie pokonał po zaciętej końcówce Basket Sopron i wywalczył Puchar Węgier. W meczu o brązowy medal - UNI Győr nie miał problemów z DVTK Miskolc. 

  Więcej
W tym roku Puchar Węgier podobnie jak Final Four Euroligi odbywa się w Sopronie. Udział w nim bierze 8 drużyn z 11 zespołowej ligi. KSC Szekszárd aby awansować potrzebował dogrywki, a gospodynie z Sopronu z łatwością pokonały PEAC Pécs. Emocje do samego końca były również w meczu DVTK Miskolc z PINKK-Pécsi 424.
  Więcej