MBK Ružomberok wygrał 19. edycję turnieju w Trutnovie. W finałowym spotkaniu pokonał 62:61 Sokol Hradec Kralove. Gorzowski AZS AJP uplasował się na 5. miejscu, wygrywając 106:61 z niemieckim GISA Lions SV Halle. W tym roku udział wzięło sześć drużyn.

Więcej
Do tej pory silnie obsadzony turniej w Trutnovie (drużyny występujące w Eurolidze), tym razem ma mniejszą rangę. Z kompletem zwycięstw wygrała wrocławska Ślęza, która w ostatnim spotkaniu pokonała Basketball Nymburk. Gospodynie - Loko Trutnov, kończy na ostatnim miejscu bez wygranej.
  Więcej
Po raz XVII koszykarki z Trutnova goszczą zespoły rywalizujące w Międzynarodowym Turnieju o Puchar Miasta Trunova. W finale Sokol Hradec Králové uległ  TSV Wasserburg (Niemcy). Gospodynie z Trutnova przegrały w meczu o 3. miejsce z DSK Basketball Nymburk. Portal KoszykowkaKobiet.pl - oficjalny partner turnieju.

Więcej
W dniach 10 - 13 września br. w czeskim Trutnovie odbywał się XVI Międzynarodowy Turniej o Puchar Miasta Trutova MEKR'S CUP. Tym razem zabrakło w nim drużyn z Polski. Udział wziąć miała ZVVZ USK Praha lecz ostatecznie odwołała swój przyjazd. Ostatecznie podobnie jak przed rokiem najlepsza okazała się drużyna  z Koszyc. Portal KoszykowkaKobiet.pl - oficjalny partner medialny turnieju.
  Więcej
Przedstawiamy wyniki ostatniego dnia XV Międzynarodowego Turnieju o Puchar Miasta Trutova MEKR'S CUP 2014 odbywającego się w Czechach. W meczu o 5 miejsce w turnieju Artego Bydgoszcz zdeklasowało słowacki zespół Piešťanské Čajky 80:37. Portal KoszykowkaKobiet.pl jest partnerem medialnym turnieju.
  Więcej
Przedstawiamy wyniki trzeciego dnia XV Międzynarodowego Turnieju o Puchar Miasta Trutova MEKR'S CUP 2014 odbywającego się w Czechach. 3 dnia turnieju po emocjonującym meczu Artego bydgoszcz przegrało po dogrywce z gospodyniami turnieju Karą Trutnov 83:86. Portal KoszykowkaKobiet.pl jest partnerem medialnym turnieju. Terminarz - szczegóły.
  Więcej
Przedstawiamy wyniki drugiego dnia XV Międzynarodowego Turnieju o Puchar Miasta Trutova MEKR'S CUP 2014 odbywającego się w Czechach. Artego Bydgoszcz pokonało euroligowy zespół Nadezhdy Orenburg 56:51, a Good Angels Koszyce z Magdaleną Ziętarą w składzie pokonało 91:58 zespół Kary Trutnov. Portal KoszykowkaKobiet.pl jest partnerem medialnym turnieju. Terminarz - szczegóły.
  Więcej
W pierwszym dniu XV Międzynarodowego Turnieju o Puchar Miasta Trutova MEKR'S CUP 2014 Artego Bydgoszcz po dogrywce przegrało z Good Angels Koszyce 70:77. Magdalena Ziętara dla zespołu z Koszyc rzuciła 5 punktów.  Portal KoszykowkaKobiet.pl jest partnerem medialnym turnieju. Terminarz - szczegóły.
  Więcej
W dniach 25-28 września 2014 roku, w czeskim Trutnovie odbędzie się XV edycja Międzynarodowego Turnieju o Puchar Miasta Trutnova MEKR'S CUP. Portal KoszykowkaKobiet.pl jest oficjalnym partnerem medialnym turnieju.
  Więcej
Swoimi spostrzeżeniami na temat rozegranego w Trutnovie turnieju MEKR's Cup podzielili się z portalem Koszykówka Kobiet szkoleniowcy drużyn, które wzięły w nich udział, w tym trenerzy polskich zespołów: Stefan Svitek (Wisła Can-Pack Kraków) oraz Jacek Winnicki (CCC Polkowice).
  Więcej
Finał trutnovskiego turnieju był widowiskiem godnym największych imprez sportowych. Po pasjonującym meczu, w którym prowadzenie zmieniało się jak w kalejdoskopie prowadzone do boju przez rozgrywającą genialne zawody Valeriję Musinę polkowiczanki zwyciężyły 86:84. Do rozstrzygnięcia meczu konieczne były dwie dogrywki!
  Więcej
W dniach 12-15.09.2013 w czeskim Trutnovie odbyła się XIV edycja Międzynarodowego Turnieju o Puchar Miasta Trutnova MEKR'S CUP. Portal KoszykowkaKobiet.pl jest oficjalnym partnerem medialnym turnieju.