Za nami pierwsze turnieje kolejnego sezonu ligi EWBL. Pierwszą serię zakończyły zmagania w Brnie, gdzie zdecydowanie góra były gospodynie. Portal KoszykowkaKobiet.pl – oficjalny partner ligi EWBL.
  Więcej
Po raz kolejny 16 drużyn z 10 krajów (Białoruś, Czechy, Węgry, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Holandia, Rosja, Słowacja, Szwecja) walczyć będzie w lidze EWBL. Portal KoszykowkaKobiet.pl - oficjalny partner ligi EWBL w sezonie 2018/2019.
  Więcej
Początkiem czerwca w Rydze odbyło się zebranie Zarządu byłej już ligi Wschodnioeuropejskiej (EEWBL). Podjęto na nim decyzję o której była już mowa w połowie zakończonego sezonu, czyli zmianie nazwy na EWBL. KoszykowkaKobiet.pl - oficjalny partner ligi EWBL.
  Więcej
Emocje przez pełne 40 minut i skuteczna Darxia Morris, równo z końcową syreną dała zwycięstwo w finale nad TTT. Brązowy medal podobnie jak rok temu dla Dynama Moskwa. MVP dla "ikony" z Koszyc - Zuzany Žirkovej. KoszykowkaKobiet.pl - oficjalny partner ligi EEWBL. Transmisja TV

Więcej
Podobnie jak w pierwszej edycji ligi EEWBL, również i tym razem gospodarzem Final Four (17/18 marca 2018) jest Ryga i historyczna hala Daugava Sports. Udział w turnieju biorą zespoły z Łotwy, Szwecji, Rosji oraz obrońca tytuły ze Słowacji. KoszykowkaKobiet.pl - oficjalny partner ligi EEWBL. Transmisja TV

Więcej
Dynamo Moskwa, Good Angels Kosice, TTT Ryga oraz Udominate Basket zagrają w turnieju finałowym ligi EEWBL, który odbędzie 17 oraz 18 marca br. w Rydze. KoszykowkaKobiet.pl - oficjalny partner ligi EEWBL. Transmisja TV
  Więcej
Trzeci sezon ligi Wschodnioeuropejskiej (EEWBL) tym razem wystartuje bez zespołów z Polski. Po dwóch latach obecności (srebrny medal oraz 4. miejsce w sezonie 2016/2017) zabraknie Basketu 90 Gdynia. Nie ma także koszykarek z Lublina, debiutanta w zakończonym sezonie. Portal KoszykowkaKobiet.pl - oficjalny partner ligi EEWBL.

Więcej
Nie udało się zdobyć brązowego medalu drużynie Basketu 90 Gdynia podczas turnieju finałowego w Koszycach. Gdynianki przegrały z Dynamo Moskwa 69:88.  W finale Good Angels bez problemów pokonało TTT Rygę 67:44.

Więcej
Gospodynie turnieju z Koszyc łatwo uporały się ze słabo grającym Dynamem Moskwa i pewnie awansowały do jutrzejszego finału. W drugim półfinale Basket 90 przegrał z TTT Riga i tym samym zagra o brązowy medal z Dynamem Moskwa.
  Więcej
W pierwszym dniu turnieju w słowackich Koszycach, gospodynie Good Angels po walce pokonały litewski Kibirkstis 79:65. Z walką o medale pożegnały się natomiast koszykarki AZS UMCS Lublin, ulegając Dynamo Moskwa 69:73. Bez problemów Basket 90 Gdynia ograł osłabioną drużynę z Turcji 91:38.

Więcej
Na przełomie marca oraz kwietnia br. w słowackich Koszycach odbędzie się Final8 EEWBL. Turniej rozegrany zostanie w Angels Arena, gdzie na co dzień grają koszykarki mistrza Słowacji – Good Angels. W turnieju udział wezmą dwie polskie drużyny – Basket 90 Gdynia oraz AZS UMCS Lublin. Portal KoszykowkaKobiet.pl - oficjalny partner ligi EEWBL oraz drużyny Basket 90 Gdynia. Transmisja TV
  Więcej
W ostatnim dniu turnieju na Litwie, Basket 90 Gdynia pokonał Kibirkstis Vilnius 76:67. W grupie A, grające w osłabieniu "Dobre Anioły" z Koszyc przegrały z Istanbul University a AZS UMCS Lublin wygrał z Astaną Tigers. Do turnieju Final Four awansowały oba polskie zespoły. Gdynianki zagrają z Istanbul University.

Więcej
W drugim meczu turnieju w Wilnie (Litwa), Basket 90 Gdynia pokonał Tsmoki Mińsk 65:61 Obie strony w dniu dzisiejszym grały falami, stąd też o wszystkim przesądziły ostatnie minuty.

Więcej
Basket 90 Gdynia rozpoczęła walkę w III turnieju kwalifikacyjnym do Final Eight od wygranej nad Avangard Kijów 74:63. MVP zespołu wybrano Jelenę Skerovic. U rywalek najlepsza była Anna Stafiuk. W grupie B wygraną odniosł AZS UMCS Lublin. Portal KoszykowkaKobiet.pl - oficjalny partner ligi EEWBL oraz drużyny Basket 90 Gdynia. Transmisja TV

Więcej
Basket 90 Gdynia od 6 do 8 stycznia 2017 roku rozegra ostatni turniej kwalifikacyjny do Final Eight, który odbędzie się w Koszycach (Słowacja). Portal KoszykowkaKobiet.pl - oficjalny partner ligi EEWBL oraz drużyny Basket 90 Gdynia. Transmisja TV