Finałowe spotkanie padło łupem TTT Ryga, jednak nie było to jednostronne widowisko. Mistrz Łotwy dość długo musiał pracować na końcowy triumf, który dała przede wszystkim Shey Peddy. Kolejną sensację natomiast sprawiły koszykarki z Rostowa nad Donem, które po serii błędów Zabin Brno w ostatniej kwarcie - wywalczyły brązowe medale ligi EWBL!
  Więcej
Żabiny Brno, Tsmoki Mińsk, TTT Ryga oraz beniaminek EWBL Rostov-Don-SFEDU zagrają w tegorocznym turnieju finałowym ligi EWBL. Portal KoszykowkaKobiet.pl – oficjalny partner ligi EWBL.

Więcej
Po raz kolejny 16 drużyn z 10 krajów (Białoruś, Czechy, Węgry, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Holandia, Rosja, Słowacja, Szwecja) walczyć będzie w lidze EWBL. Portal KoszykowkaKobiet.pl - oficjalny partner ligi EWBL w sezonie 2018/2019.
  Więcej
Początkiem czerwca w Rydze odbyło się zebranie Zarządu byłej już ligi Wschodnioeuropejskiej (EEWBL). Podjęto na nim decyzję o której była już mowa w połowie zakończonego sezonu, czyli zmianie nazwy na EWBL. KoszykowkaKobiet.pl - oficjalny partner ligi EWBL.
  Więcej
Emocje przez pełne 40 minut i skuteczna Darxia Morris, równo z końcową syreną dała zwycięstwo w finale nad TTT. Brązowy medal podobnie jak rok temu dla Dynama Moskwa. MVP dla "ikony" z Koszyc - Zuzany Žirkovej. KoszykowkaKobiet.pl - oficjalny partner ligi EEWBL. Transmisja TV

Więcej
Podobnie jak w pierwszej edycji ligi EEWBL, również i tym razem gospodarzem Final Four (17/18 marca 2018) jest Ryga i historyczna hala Daugava Sports. Udział w turnieju biorą zespoły z Łotwy, Szwecji, Rosji oraz obrońca tytuły ze Słowacji. KoszykowkaKobiet.pl - oficjalny partner ligi EEWBL. Transmisja TV

Więcej
Dynamo Moskwa, Good Angels Kosice, TTT Ryga oraz Udominate Basket zagrają w turnieju finałowym ligi EEWBL, który odbędzie 17 oraz 18 marca br. w Rydze. KoszykowkaKobiet.pl - oficjalny partner ligi EEWBL. Transmisja TV
  Więcej
Trzeci sezon ligi Wschodnioeuropejskiej (EEWBL) tym razem wystartuje bez zespołów z Polski. Po dwóch latach obecności (srebrny medal oraz 4. miejsce w sezonie 2016/2017) zabraknie Basketu 90 Gdynia. Nie ma także koszykarek z Lublina, debiutanta w zakończonym sezonie. Portal KoszykowkaKobiet.pl - oficjalny partner ligi EEWBL.

Więcej
Nie udało się zdobyć brązowego medalu drużynie Basketu 90 Gdynia podczas turnieju finałowego w Koszycach. Gdynianki przegrały z Dynamo Moskwa 69:88.  W finale Good Angels bez problemów pokonało TTT Rygę 67:44.

Więcej
Gospodynie turnieju z Koszyc łatwo uporały się ze słabo grającym Dynamem Moskwa i pewnie awansowały do jutrzejszego finału. W drugim półfinale Basket 90 przegrał z TTT Riga i tym samym zagra o brązowy medal z Dynamem Moskwa.
  Więcej
W pierwszym dniu turnieju w słowackich Koszycach, gospodynie Good Angels po walce pokonały litewski Kibirkstis 79:65. Z walką o medale pożegnały się natomiast koszykarki AZS UMCS Lublin, ulegając Dynamo Moskwa 69:73. Bez problemów Basket 90 Gdynia ograł osłabioną drużynę z Turcji 91:38.

Więcej
Na przełomie marca oraz kwietnia br. w słowackich Koszycach odbędzie się Final8 EEWBL. Turniej rozegrany zostanie w Angels Arena, gdzie na co dzień grają koszykarki mistrza Słowacji – Good Angels. W turnieju udział wezmą dwie polskie drużyny – Basket 90 Gdynia oraz AZS UMCS Lublin. Portal KoszykowkaKobiet.pl - oficjalny partner ligi EEWBL oraz drużyny Basket 90 Gdynia. Transmisja TV
  Więcej
W ostatnim dniu turnieju na Litwie, Basket 90 Gdynia pokonał Kibirkstis Vilnius 76:67. W grupie A, grające w osłabieniu "Dobre Anioły" z Koszyc przegrały z Istanbul University a AZS UMCS Lublin wygrał z Astaną Tigers. Do turnieju Final Four awansowały oba polskie zespoły. Gdynianki zagrają z Istanbul University.

Więcej
W drugim meczu turnieju w Wilnie (Litwa), Basket 90 Gdynia pokonał Tsmoki Mińsk 65:61 Obie strony w dniu dzisiejszym grały falami, stąd też o wszystkim przesądziły ostatnie minuty.

Więcej
Basket 90 Gdynia rozpoczęła walkę w III turnieju kwalifikacyjnym do Final Eight od wygranej nad Avangard Kijów 74:63. MVP zespołu wybrano Jelenę Skerovic. U rywalek najlepsza była Anna Stafiuk. W grupie B wygraną odniosł AZS UMCS Lublin. Portal KoszykowkaKobiet.pl - oficjalny partner ligi EEWBL oraz drużyny Basket 90 Gdynia. Transmisja TV