Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny

Kadra U18 najpierw w bardzo dobrym stylu przeszła kwalifikacje w Szolnoku, by w Debreczynie zająć miejsce tuż za podium… podium, które było na wyciągnięcie ręki i całkowicie w zasięgu.

Więcej
Reprezentantki Polski ulegają drużynie Holandii 12:16 i turniej kończą bez brązowego medalu na szyi, jednak na bardzo dobrym, 4. miejscu. Nasze zawodniczki zostawiły całe swoje serca na boisku przez cały turniej! Wygrały Węgierki, które w finale pokonały po walce Rosjanki.  Wiktoria Keller została wygrana do zespołu All Star U18 3x3.
  Więcej
FIBA 3x3 U23 National League to nowy pomysł dla drużyn narodowych w koszykówce 3x3 dla mężczyzn jak i kobiet poniżej 23 roku życia. Jest to również część programu FIBA 3x3 Fast Track. W lidze nie brały udziału Reprezentacje Polski.

Więcej
W węgierskim Szolnoku, Reprezentacja Polski U18 wywalczyła awans do turnieju finałowego po wygranej w ćwierćfinale z Izraelem. W walce o finał, lepsze były Czeszki. Turniej finałowy odbędzie się od 1 do 3 września również na Węgrzech (Debreczyn). Transmisja TV

Więcej
Kiedyś streetball, obecnie koszykówka 3x3 – dyscyplina olimpijska. Popularność tej odmiany koszykówki rośnie z każdym rokiem na całym świecie, także w Polsce. Ważne jest także to, iż zgłosić do gry może się każdy, a największym turniejem od 3 lat jest 3x3 QUEST.

Więcej
Międzynarodowy Komitet Olimpijski podjął decyzję o włączeniu koszykówki 3x3 do programu Igrzysk Olimpijskich w Tokio w 2020 roku, weźmie w nich udział osiem drużyn narodowych. W tym roku szansę na medal ma jeszcze tylko Reprezentacja U18, lecz najpierw musi wywalczyć kwalifikację 5 i 6 sierpnia w Debreczynie.
  Więcej
3city Team OPEN kobiet podczas turnieju finałowego 3x3 QUEST - mistrzostwa Polski w koszykówce 3x3 w Poznaniu. Srebro dla zespołu Braveheart, a brąz wywalczyła drużyna PGE MKK Siedlce, która pokonała Poland Team U18. Portal KoszykowkaKobiet.pl - oficjalny partner 3x3 QUEST.
  Więcej
Poznań od samego rana witał słoneczną pogodą, co pozwalało na bezproblemowe rozgrywanie turnieju finałowego. Na Placu Wolności pojawiało się mnóstwo koszykarek oraz kibiców, którzy chcieli zobaczyć najlepsze drużyny w Polsce w akcji. Każde spotkanie to zupełnie inna historia, ale wielkich sportowych emocji nie zabrakło!

Więcej
W sobotę i niedzielę na Placu Wolności w Poznaniu odbędzie się turniej finałowy 3x3 QUEST - mistrzostw Polski w koszykówce 3x3. To wyjątkowa okazja do zobaczenia w akcji najlepszych drużyn w tej odmianie koszykówki w naszym kraju.

Więcej
Gotowi na jeszcze więcej koszykówki na świeżym powietrzu? WIELKI FINAŁ już 22 oraz 23 lipca na Placu Wolności w Poznaniu. Można jeszcze wziąść udział w dodatkowych kwalifikacjach i zając ostatnie wolne miejsca w finale. Świetne nagrody, wyjątkowe sportowe emocje i masa dobrej zabawy - zapisz się już dziś! KoszykowkaKobiet.pl - oficjalny partner 3x3 QUEST.
  Więcej
W piątek 21 lipca o godz. 12.00 w galerii Posnania w Poznaniu (Aleja Komedy, od strony Ronda Rataje) odbędzie się konferencję prasową poświęconą turniejowi finałowemu 3x3 QUEST - Mistrzostwa Polski w koszykówce 3x3. KoszykowkaKobiet.pl - oficjalny partner 3x3 QUEST.

Więcej
Piąty turniej w koszykówce 3x3 w Ostrowi Mazowieckiej wygrała drużyna PGE MKK Siedlce, która w finale pokonała zespół Polska Team U18 14:11. Do turnieju finałowego w Poznaniu (22/23 lipca br.) kwalifikują się po 3 najlepsze zespoły z każdego z pięciu turniejów. Portal KoszykowkaKobiet.pl - oficjalny partner 3x3 QUEST.

Więcej
W rozegranym turnieju kwalifikacyjnym we francuskim Poitiers, Reprezentacja Polski w koszykówce 3x3 zajęła 10.  miejsce (na 12 zespołów) i nie wywalczyła awansu na lipcowy Euro Cup w Amsterdamie.

Więcej
Już 17 i 18 czerwca w Koninie zostanie rozegrany pierwszy turniej z cyklu 3x3 QUEST -  Mistrzostwa Polski w koszykówce 3x3 2017! Plac przed halą Rondo stanie się areną wielkich sportowych zmagań. Chcesz sprawdzić się przeciwko najlepszym drużynom w kraju? Zapisz się już dziś! KoszykowkaKobiet.pl - oficjalny partner 3x3 QUEST.