Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny Tu podaj tekst alternatywny

Reprezentacja Polski 3x3 przegrała dwa ostatnie mecze podczas Mistrzostwach Świata 3x3, które odbywają się w chińskim Guangzhou i tym samym pożegnała się z turniejem.

Więcej
BB Team OrtoMedSport wygrywa w ostatnim turnieju II edycji ZELMER 3x3 QUEST. W finałowym spotkaniu koszykarki BB Team pokonały Old Crew 13:7.

Więcej
Tym razem nie BB Team OrtoMedSport z Agnieszką Makowską oraz Karoliną Szlachtą a goście z Ukrainy, wygrali kat. OPEN na parkingu przed Areną Toruń. W finale ukraińska drużyna pokonała team Chyba Ty (Katarzyna Agnieszczak, Jolanta Nowocin, Zuzanna Wrzesień, Anna Karasek) 21:9.

Więcej
Ekipa BB Team OrtoMedSport po raz kolejny okazała się być bezkonkurencyjna w koszykówce 3x3 i zgarnęła złote medale. Tym razem turniej w całości odbył się na hali „Centrum”.

Więcej
Reprezentacja Polski przegrała oba spotkania grupowe i tym samym już dzisiaj pożegnała się z kwalifikacjami do Mistrzostw Europy, które odbędą się we wrzesniu br. w Debreczynie.

Więcej
W niedzielę na parkingu Portu Rumia rozegrano turniej w kat.OPEN. Zwyciężyły Księżniczki, które pokonały w finale north.pl. Brązowy medal dla DAMODA.pl.

Więcej
W kategorii OPEN kobiet wygrał zespół OrtoMedSport BB Team w składzie: Katarzyna Kenig, Agnieszka Makowska, Karolina Szlachta i Justyna Wróbel.

Więcej
W pierwszym turnieju II edycji ZELMER 3x3 QUEST w Opolu zwyciężyła drużyna Old Crew, która nie dał większych szans drink team i wygrała 16:8. Jagoda Oses, Joanna Pawlukiewicz i Marta Kowiel wygrały tym samym 1000 zł oraz upominki od firmy TAURON Polska Energia. Portal KoszykowkaKobiet.pl – oficjalny partner ZELMER 3x3 QUEST (woman).

Więcej
W Andorze, reprezentacja Polski 3x3 rozgrywała turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy. Polki niestety przegrały wszystkie spotkania grupowe i zakończyły swój udział w turnieju.

Więcej
Od 1 do 5 czerwca br. w Astanie (Kazachstan) odbywały się Mistrzostwa Świata U18 3x3. Weronika Nowakowska wygrała Mixed Shoot-out Contest, zaś w konkurencji Skill Contest wicemistrzostwo świata zdobyła Julia Niemojewska. Rywalizację drużynową kadra 3x3 kobiet zakończyła na 11. miejscu.

Więcej
Lato 2016 roku znowu będzie pełne emocji z koszykówką 3x3! II edycja ZELMER 3x3 QUEST - mistrzostwa Polski w koszykówce 3x3 już wystartowały. Dołączysz do gry? Portal KoszykowkaKobiet.pl - partner ZELMER 3x3 QUEST (women).
  Więcej
Polski Związek Koszykówki powołał zawodniczki na konsultacje kadry 3x3 U18 oraz powołane zostały koszykarki (seniorki) na turnieje w Świnoujściu oraz Łodzi.

Więcej
W turnieju finałowym w Łodzi najlepszą drużyną w koszykówce 3x3 została DaModa.pl! W finałowym spotkaniu pokonały Skórzany Garaż 15:5. Portal KoszykowkaKobiet.pl - partner ZELMER 3x3 QUEST (women).
  Więcej
Po raz trzeci z rzędu najlepszą żeńską drużyną w kat. OPEN została DaModa.pl. Do Agnieszki Makowskiej, Karoliny Szlachty i Justyny Wróbel dołączyła Gabriela Łagoda. W finale zameldowała się również kadra U - 18 pod opieką Bartosza Słomińskiego. Portal KoszykowkaKobiet.pl - partner ZELMER 3x3 QUEST (women).